Kuracja Dotleniajaca, Koralowa chłodząca maseczka pod oczy

Kuracja Dotleniajaca, Koralowa chłodząca maseczka pod oczy

Zgłaszająca osoba: pieprzowka

Chłodząca maseczka zapobiegająca powstawaniu pierwszych zmarszczek. Zawiera naturalne, bioaktywne składniki pochodzące z nieskażonego otoczenia Wielkiej Rafy Koralowej oraz Błękitnego Lotosu. Maseczka intensywnie chłodzi i redukuje opuchnięcia oraz cienie pod oczami. Zapewnia delikatnej skórze wokół oczu doskonale, dlugotrwałe nawilżenie, opóźniając tym samym przedwczesny starzenia się skóry i powstawania pierwszych zmarszczek. Przynosi ukojenie dla zmęczonych oczu oraz przywraca im naturalny blask.Niezastąpiona jako ratunek dla opuchniętych oczu. Polecan szczególnie dla osob pracujących długo przed komputerem.

Cena 11zł/15ml

Niewiele daje

Zawiodłam się na tym produkcie. Nie zauważyłam żadnych pozytywnych efektów jego stosowania - jedynie na co mam nadzieję, to że faktycznie działa przeciwzmarszczkowo (póki co zmarszczek nie mam i niech tak pozostanie;p).

Stosowałam jako maskę i jako żel, z lodówki i w temperaturze pokojowej, na dzień i na noc - w żadnej postaci się nie sprawidziła.

- nie nawilża
- nie zmniejsza opuchlizny
- nie chłodzi/koi zmęczonych oczu
- w sumie niewiele robi
- lepi się
- roluje się po zaschnięciu

+ lekko napina skórę

Nie polecam! Zdeydowanie lepsze są żele ze świetlikiem od Flosleku albo porządny krem pod oczy.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 15ml

Poleceam

Faktycznie jest doskonała dla osób, które duzo czasu spędzają przed komputerem.
Konsystencja dość dziwna, ale nie mniej skuteczna. Rozjaśnia cienie pod oczami i doskonale nawilża cerę. Za tą cene jest to doskonały produkt. Polecam :))

Używam tego produktu od: Roku

Zawiodłam się

Osławiony produkt Soraya, ponoć używany w gabinetach kosmetycznych, u mnie kompletnie się nie sprawdził.

- dziwna, lepka konsystencja
- długo się wchłania
- nie rozjaśnia cieni
- nie zmniejsza opuchlizny
- nie rozświetla spojrzenia

+ nawilża
+ wydajna
+ dobry pomysł z opakowaniem w pompce

Używam tego produktu od: ok. 1 msc