Calvin Klein, Euphoria Blossom EDT

Calvin Klein, Euphoria Blossom EDT

Letnia wersja zapachu 'Euphoria' wzbogacona o elementy orzeźwiające. Zmysłowy, świeży zapach idealny dla młodych kobiet, na swobodne okazje i zwykłe dni...

Nuty zapachowe:
nuta głowy: granatowe jabłko, tomel, zielone nuty, pomarańcza, kumkwat
nuta serca: kwiat lotosu, czarna orchidea, różowa peonia
nuta bazy: bursztyn, ambra, czarny fiołek, akord kremowy, drzewo mahoniowe, piżmo.

50 - 100ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Idealne na lato

Bardzo przyjemna woda toaletowa. Kojarzy mi się z latem. Nie jest to kolejny słodki i przesadzony zapach, który może mdlić przy dłuższym używaniu.
Polecam na dzień oraz na lato- świetnie się sprawdzi dla miłośniczek rześkich perfum.

Urocze

Bardzo lubię te perfumy. Są bardzo radosne, kobiece, rzekłabym - urocze. Nie są natomiast przesłodzone. Zapach kwiatów jest cudowny i rozwija się na skórze przez cały dzień.

blossom

Moj ulubiony, niektóre kobiety mówią brzydki, ciężki słodki. Mój pierwszy zakup orginału to własnie było ten zapach i za pierwszym razem 100ml. Używałam każdego dnia i wiele osób mówiło ,że własnie ten zapach do mnie pasuje, wiadomo że to ja muszę czuć się z nim najlepiej :) Bardzo go lubię , przyjemny i kobiecy.

Ładny, ale ulotny

Zapach jest ładny, jednak dosć delikatny i zbyt szybko ulatuje, Flakonik bardzo gustowny. Używam go na okazje typu rozmowa o pracę i inne, na których liczy się klasyka i neutralność. Z nim mam pewność, że perfumy nie zdominują.

Deszczowa piosenka.

Lipcowy dzień. Dzieci schroniły się przed deszczem pod wielkim dębem. Zaczęło padać. Dosyć obficie. Krople deszczu tak mocno obijały głowy piwonii, że te przytłoczone ciężarem uginały się w stronę ziemi. W powietrzu unosił się zapach mokrej ziemi.
Przestało padać. Nieśmiałe promienie słońca wysuszały kwiaty, które powoli unosiły się ku górze. Trawa wydawała się dwa razy wyższa niż przed ulewą.
Lotos, lilie, piwonie. Wszystkie wspólnie odśpiewały deszczową piosenkę. Nawet trawa cytrynowa nieśmiało dołączyła do chóru.
I zielone nuty. Słońce w towarzystwie ambry rozgrzewało towarzystwo.
Euforia.

Zapach jest przyjemny. Rześki, kwiatowy . Czuję w nim przede wszystkim deszczowe kwiaty, zielone łodygi i lekką słodycz wanilii, ambry, kadzidła. Nie jest trwały. Na mojej skórze pachnie przez 3 godziny.
Flakon przyjemny. Bardzo dobrze obrazuje istotę zapachu. Wygodnie leży w dłoni.

Trochę słaba jakość jak za te pieniądze

- cena nie taka wysoka jak za perfumy, ale na tyle duża by oczekiwać dobrej jakości
- zapach typowo kwiatowy, słodkawy, taki bardziej dziewczęcy niż kobiecy. Nie jest skomplikowany, oryginalny, nietypowy, nie przeobraża się pod wpływem czasu
- trochę słabo z trwałością, utrzymywały się na skórze tylko kilka h. To słabo jak za perfumy, za które zapłaciłam jakoś 130 zł.
Nie kupię ponownie. Teraz szukam bardziej kobiecych zapachów, czegoś nietypowego.

Fajny zapach

Utrzymuje się dosyć krótko na skórze. Zapach jest przyjemny, owocowy, kwiatowy, pudrowy. Coś takiego czym chcemy się psiknąc w lecie lub na wiosnę. Sympatyczny, choć niewiele wnoszący.

Ładny

Flakonik uroczy, zapach ładny, delikatny, niedrażniący. Po 3 godzinach wyczuwam bardzo delikatny, przyjemny zapach, ale muszę się "wwąchać". Tak..jeśli zanużę nos w psiknięte miejsce, to zapach naprawdę mi się podoba.. Nie wiem, czy będzie to mój ulubiony zapach. Jest przyjemny, ale mnie nie porwał. Testuję dalej :)

Mam wrażenie, że zapach szybko ulatnia się z mojej skóry, po 3-4 godzinach jest tak, że raz nic nie czuję, a za chwilę delikatna woń dolatuje do mojego nosa. Ciekawa jestem, czy zapach jest wyczuwalny dla osób w moim otoczeniu.

'Takie tam' perfumy.

Mi się kojarzą z mokrymi kwiatkami, z deszczem, zmurszałymi liśćmi.
Przyjemny, nie powiem, że nie - neutralny, niedrażniący zapach. Bardzo grzeczny.

U mnie miał problemy z rozwinięciem się na skórze, chyba się 'zaciął', bo ciągle się powtarzał i nie chciał rozwinąć tematu. Większą karierę by zrobił jako płyn do płukania tkanin.

Moc soczystych łodyg

To nie była miłość od pierwszego powąchania i EB musiała doczekać się swojej chwili by móc mnie oczarować, początkowo wydawała mi się zbyt 'dezodorantowa'. Zapach jest kwaśny, zielony nazwa lekko myląca wkazująca na kwitnące kwiecie, chyba, że chodzi o łodygi - podlane rosą lub lekko zmrożone podczas wczesnowiosennych poranków. We znaki daje się również granat, ale dopiero po 2 godzinach od aplikacji, czuć go bardzo, bardzo wyraźnie. Co do trwałości zgodzę się, że jeśli psiknie się 2 razy zapach szybko znika, ale mam na to sposób - wystarczy solidnie ,,siurnąć'' i czuć ją dobre kilka godzin, a nawet ciągnie za sobą lekki, rześki ogon, który napędza do działania a przy tym jest kobiecy. Polecam

Cudny zapach

Upolowałam na promocji po kilku miesiącach czekania i bardzoooo polubiłam. Zapach wiosenno letni, delikatny, świeży, wyważony, nie jest duszący i trwały. Kolejny piękny zapach CK. Niestety póki co tylko na promocji ją nabywam.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1, 100 ml

Mój.

Jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o perfumy, może z racji wykonywanej pracy w której mam do czynienia z setkami zapachów :)

Nie wyobrażam sobie używać innego zapachu, to jest mój "signature", jedyny który po czasie mnie nie męczy i nie drażni. Świeży, kwiatowo- orientalny, przepiękny.
Nie należy do najtrwalszych (marzę o wersji EDP...) ale i tak go uwielbiam. Na każdą porę roku i na każdą okazję. Otula zimą, jest też wystarczająco orzeźwiająca do noszenia w lato.
Kiedy je noszę, zbieram mnóstwo pytań o to czym tak ładnie pachnę.
Cieszy mnie że nie są tak popularne jak klasyczna Euphoria która dla mnie pachnie tanimi dezodorantami z lat 80. :)

Będę ich używać do końca życia.
Po prostu uwielbiam.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie, zapas ok. 200 ml czeka w zanadrzu