Vichy Homme, Invigorating Mag C Shower Gel

Vichy Homme, Invigorating Mag C Shower Gel

Nawilżający żel pod prysznic MAG-C zalecany jest do codziennej higieny ciała mężczyzny. Nie zawierająca mydła formuła o pH zgodnym z naturalnym pH skóry wzbogacona została w czynniki nawilżające zapobiegające wysuszeniu skóry. Produkt hipoalergiczny, testowany pod kontrolą dermatologiczną. Zawiera wodę termalną z Vichy.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Coco Betaine, Laureth-11 Carboxylic Acid, Parfum, Sodium Chloride, Hexylene Glycol, Ascorbyl Glucoside, CI 14700, CI 19140, Citric Acid, Disodium Laureth Sulfosuccinate, DMDM Hydantoin, Magnesium Gluconate, Polyquaternium-10, Polyquaternium-43, Polyquaternium-7, Sodium Methylparaben. (25.03.2008)

Spoko żel!

Fajny zapach,dość drogi:),poręczne opakowanie, pomógł mi pozbyć się krostek na udach i plecach! Trochę mało wydajny i może lekko wysuszać skórę ale mimo to polecam.

Używam tego produktu od:1 rok

Świetny

Użyłem kilka miniaturowych opakowań z zestawów, ale już wiem, że muszę zaopatrzyć sięw pełnowymiarowe opakowanie. :D
Żel bardzo, bardzo, bardzo ładnie pachnie (dobra, to kwestia gustu, ale dla mnie jest ładniutki :D ), świetnie się pieni, więc cena nie przeraża, bo to przedkłada się na wydajność. ;)
Nie wysusza skóry (ale ja i tak stosuję po kąpieli cy natrysku krem z masłem kakaowym, więc nawet gdyby to robił, pewnie bym nie zauważył ;) ) i pozostawia delikatny zapach na skórze na pewien czas.
O, do tej pory nie wierzyłem w jakieś magiczne pobudzenia pod prysznicem, spowodowane działaniem żelu, ale tutaj zmieniłem zdanie. Nie wiem o co chodzi, ale naprawdę ożywia człowieka po ciężkim dniu, troszkę "podnosi fizycznie".

Używam tego produktu od: kilka tygodni.
Ilość zużytych opakowań: dwie miniaturki (dwa razy po 30 ml).

Namagnezowana:)

Przeznaczony do użytku dla mężczyzn. Biorę magnez wewnętrznie, spróbowałam zewnętrznie;)

Jest bardzo wydajny, jeżeli to mycia się używamy siateczki(takiej kulku z siatki). Ma przyjemny orzeźwiający kolor i dobrze myje ciało.

Nie podrażnia mojej skóry, co jest do prawdy niebywałe. Do tej pory używałam tylko Nivea Sensitive i miałam już dość tej monotonii. Dobrze, że teraz mam jakiś wybór.

Cena trochę zabójcza.

Używam tego produktu od:2 miesiące