Isana, Pflege, Wellness Bodylotion (Balsam do ciała)

Isana, Pflege, Wellness Bodylotion (Balsam do ciała)

Lotion do ciała ISANA Wellness dzięki zawartości aloesu i prowitaminy B5 doskonale nawilża skórę i chroni ją przed nadmiernym wysuszeniem. Wyciąg z aloesu bogaty w witaminy, sole mineralne i czynne substancje regenerujące tkanki działa łagodząco na naskórek, nawilża przesuszoną skórę, poprawia jej elastyczność i dodatkowo przyjemnie chłodzi. Prowitamina B5 również łagodzi podrażnienia i znakomicie wnika w głąb skóry, zatrzymując w niej właściwy poziom wilgoci. Lotion ma przyjazne skórze pH, przeznaczony jest dla skóry normalnej. Łatwo się rozsmarowuje i błyskawicznie wchłania.

Cena: ok. 7zł / 400ml

super

Dostałam ten balsam od koleżanki , która wyjechała. Zużyłam więc tylko pół opakowania, które zostało :D

jestem zachwycona tym kosmetykiem. Balsam dobrze się wchłania, nawilża, pieknie pachnie, kosztuje grosze, jest wydajeny.. właściwie same plusy :)

nie dam 5*- bo na zimę może być za rzadki, ja wokle tłuste balsamy na zimę... no i może byc nieodpowiedn do bardzo suchej skóry- ja mam normalną

Ilość zużytych opakowań: pół

super

Mój ulubiony z całej linii (nie zaliczając tych ostatnio najnowszych). Konsystencję ma w sam raz, gęstszą niż żółty i rzadszą niż niebieski balsam Isana. Dobrze się rozsmarowuje, szybko wchłania, nie brudzi, ma duże opakowanie i super cenę, a to się liczy, bo u mnie balsamy schodzą hurtem ;)

Używam tego produktu od: kiedy pamiętam
Ilość zużytych opakowań: uzbierałby się cały kontener

Dobry, "ale"

Uważam, iż jest to dobry balsam za niską cenę, dużą pojemność i przyzwoitą wydajność. Warto spróbować, ponieważ naprawdę nawilża i zmiękcza skórę, a nawet lekko wygładza. Te wszytskie zalety są zaskakujące przy tak niskiej cenie...(zapłaciłam około 5 zł w promocji)

Teraz moje zastrzeżenia: skóra normalna nie potrzebuje według mnie natłuszczenia...a ten balsam niestety daje taki efekt na około godzinę.. i bardzo mi to nie odpowiada. poza tym zauważyłam reakcję uczuleniową w postaci czerwonych, swędzących miejsc na rękach czy ramionach...jest to zazwyczaj chwilowe i występuje w bardzo małej ilości, ale trochę niepokojące, dlatego nie kupię ponownie.
Owe zaczerwienienie i niepożądane natłuszczenie zdecydowały o trzech gwiazdkach.

Używam tego produktu od
Ilość zużytych opakowań:1/3 opakowania

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

przeciętniak

Jego plusem jest przystępna cena i duże opakowanie. Balsam ma przyjemny zapach, ale jest zbyt wodnisty, z nawilzeniem u niego kiepsko, chociaż szybko wsiąka w skórę. Reklamowany jest jako chłodzący, ale to też mit.

Używam tego produktu od:ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Beznadziejny

Kupiłam ten balsam w szale testowania produktów Rossmanna jak leci. Ma dwie zalety, które go ratują: jest wydajny i całkiem nieźle nawilża. No i tani. I ma przyjemny zapach. Ale dyskwalifikuje go jedna wada - koszmarnie rzadka konsystencja. Nie próbujcie postawić otwartej butelki na niepewnym podlożu bo na bank się przewróci i wyleje. Spływa ze skóry, ciężko go wsmarować, wchłanianie nie najlepsze.

Używam tego produktu od: jakiś tydzień