Caresse Peaux Seches Instant Silky Touch Nourishing Body Lotion For Dry Skin

Caresse Peaux Seches Instant Silky Touch Nourishing Body Lotion For Dry Skin

Odżywczy balsam do ciała dla skóry suchej i bardzo suchej, o bogatej i komfortowej konsystencji o różowym kolorze i delikatnym kwiatowo - owocowym zapachu.
Zapewnia skórze intensywne odżywienie oraz nawilżenie przez 24 godziny oraz wzmocnienie bariery skórnej.
Skóra staje się odżywiona, niesamowicie miękka
Wzmacnia skórę, czyni ją aksamitną w dotyku podczas aplikacji (technologia Soft Skin*TM z białą masą perłową). Ta "pudrowa przędza" daje efekt unikalnej skóry: gładkiej i jedwabistej.-
Oleosomy olejków roślinnych (Passifiora, Morela, Kukurydza, olejek z otrębów ryżowych) dostarczają naskórkowi lipidów, które odbudowują jego strukturę.

:-/

Balsam wybitnie przeciętny.
Po takiej marce i taakiej cenie spodziewałam się większych doznań zapachowych jak i nawilżających, a tymczasem się zawiodłam... Zapach przeciętny, żadna rewelacja, wydajność straasznie mała choć sama konsystencja balsamu przyjemna, a jeśli chodzi o nawilżanie to balsamy Nivea w niczym nie ustępują Caresse, nie wspominając o Garnier, który w tym przypadku bije słynne Lancome na głowę!
Raczej nie polecam - w znacznie niższej cenie można znaleźć o niebo lepsze kosmetyki!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: prawie połowa (!)