Lancome, Caresse Peaux Seches Instant Silky Touch Nourishing Body Lotion For Dry Skin

Odżywczy balsam do ciała dla skóry suchej i bardzo suchej, o bogatej i komfortowej konsystencji o różowym kolorze i delikatnym kwiatowo - owocowym zapachu.
Zapewnia skórze intensywne odżywienie oraz nawilżenie przez 24 godziny oraz wzmocnienie bariery skórnej.
Skóra staje się odżywiona, niesamowicie miękka
Wzmacnia skórę, czyni ją aksamitną w dotyku podczas aplikacji (technologia Soft Skin*TM z białą masą perłową). Ta "pudrowa przędza" daje efekt unikalnej skóry: gładkiej i jedwabistej.-
Oleosomy olejków roślinnych (Passifiora, Morela, Kukurydza, olejek z otrębów ryżowych) dostarczają naskórkowi lipidów, które odbudowują jego strukturę.

:-/

Balsam wybitnie przeciętny.
Po takiej marce i taakiej cenie spodziewałam się większych doznań zapachowych jak i nawilżających, a tymczasem się zawiodłam... Zapach przeciętny, żadna rewelacja, wydajność straasznie mała choć sama konsystencja balsamu przyjemna, a jeśli chodzi o nawilżanie to balsamy Nivea w niczym nie ustępują Caresse, nie wspominając o Garnier, który w tym przypadku bije słynne Lancome na głowę!
Raczej nie polecam - w znacznie niższej cenie można znaleźć o niebo lepsze kosmetyki!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: prawie połowa (!)