Le Petit Marseillais, Nature for Men, Żel pod prysznic 3 w 1 'Minerały i drzewo cedrowe'

Le Petit Marseillais Żel pod prysznic Minerały i Drzewo Cedrowe łagodnie oczyszcza ciało, twarz oraz włosy. Po prysznicu skóra staje się nawilżona, włosy wzmocnione, a łatwa do spłukiwania piana pozostawia odświeżający i energetyzujący zapach. Żel nadaje się do każdego rodzaju włosów. pH neutralne dla skóry. Testowany dermatologicznie. Biodegradowalna baza myjąca. Wzbogacony o składniki nawilżające pochodzenia roślinnego.

Żel dla prawdziwych mężczyzn

Jeden z lepszych żeli. Marka naprawdę godna polecenia. Żel świetnie się pieni-wystarcza mała ilość. Zapach prawdziwie męski, pozostaje długo na skórze. Wart wypróbowania oraz systematycznego zakupu.

Przeciętny ale może być

Produkt dobrze się pieni i nie wysusza skóry. Zapach nie przypadł mi do gustu i więcej nie kupię tego zapachu. Po paru użyciach oddałem ojcu bo zapach utrzymuję się na ciele przez dłuższy czas.

uczula i przesusza

Dostałam w ramach akcji testowej dla męża-i wiem, żeby trzymać się od niego z daleka...
Duże praktyczne opakowanie.
Zapach też dość przyjemny-świeży, z wyczuwalną drzewną nutą.
Dobrze się pieni, dobrze myje-i to chyba koniec zalet.
Potwornie przesuszył skórę, a po kilku aplikacjach uczulił-pojawiła się swędząca wysypka na plecach, klatce piersiowej i nogach.
Nie zużyliśmy do końca-oddaliśmy znajomemu, który stwierdził, że zaryzykuje :)

Mój facet mówi NIE

Dla mojego mężczyzny, żel ten "pachniał" atramentem ze starych gazet. Papier robi się z drzewa, więc może coś w tym jest - na szczęście ja nic takiego nie poczułam, ale i tak ten zapach nie przypadł mi do gustu. Wolimy oboje bardziej męskie zapachy niż nijakie czy mdłe.

Ogólnie szata graficzna nie była zła, ale On oczywiście nie zwrócił na nią kompletnie uwagi. Za to opakowanie było dla niego zbyt twarde, mało elastyczne przez co ciężko mu się wyciskało produkt z opakowania. Ponadto w jego oczach samo logo dyskwalifikuje produkt, by zwrócił na niego uwagę mężczyzna. Mały chłopczyk kojarzy się z dziecięcymi produktami, zatem wzrok mężczyzn spada na inne produkty. Przynajmniej u nas tak jest i przyznam, że ja widząc pierwszy raz reklamę w TV nie wiedząc co to LPM też byłam święcie przekonana, że to jakieś produkty dla dzieci, pomijając, że nazwa bardziej kojarzyła mi się z jakimiś słodyczami/ciastkami - Jemu także z ciastkami.

Produkt:
Konsystencja była za rzadka i sam żel mało się pienił przez co do mycia głowy zupełnie się nie nadaje dla mojego mężczyzny. Co prawda ja nie zauważyłam by słabo się pienił, raczej znośnie, no ale jako facet ma swoje wymagania, a wymagającego człowieka ciężko czasem zadowolić. Co ciekawe, Adam określił kolor jako chabrowy, ja się nie zagłębiałam w to, ale skoro mój facet użył innego pojęcia niż niebieski, no to chyba coś znaczy.
Dodatkowo żel jest mało wydajny - starczyło go zaledwie na kilka kąpieli.

Mąż zachwycony

Kupiłam miesiąc temu ten żel mężowi i jest zachwycony. Ma piękny, odświeżający zapach. Kiedy skończył sie moj żel postanowiłam podkraść go mężowi. Bardzo dobrze sie pieni, wystarczy wziąć odrobinę, przez co jest bardzo wydajny. Dodaje świeżości na długi czas. Wieczorem swietnie odpręża. Skóra jest aksamitna i nawilżona. To hit mojego męża, ale uważam że i kobietom tez przypadnie do gustu.

orzeźwiająco inntrygujacy zapach

dodaję recenzje jako kobieta, która zakupila mezowi dwa nowe zapachy tej marki i muszę przyznać, że sama mu je czasem podbieram :) tak tak drogie panie, bo zel jest baaaardzo przyjemny, nie jets rzadki lejący a właśnie fajny gęsty, nie spływa z rąk, ma orzeźwiający i głęboki zapach drogich męskich perfum. Fajnie sie pieni, NIE wysusza skóry po umyciu, zapach długo się utrzymuje. Myślę, że w trakcie mycia żel inaczej pachnie niz tak z butelki, co jest plusem. Mój mąż go bardzo lubi, a ja lubie wchodzic do takiej pachnącej łazienki ;)

Ulubiony żel męskiej części rodziny

Żele LPM, pierwszy raz zakupiliśmy w drogerii Rossmann, i tak zostały z nami na dłużej, mają wszystko to czego oczekujemy. Zapach na ciele utrzymuję się przez długie chwilę, jest orzeźwiający i przyjemny. Poręczne opakowanie i duża tubka na plus.

Używa produktu od: próbka

Super

Bardzo wydajny i ma śliczny długotrwały zapach. Żel bardzo dobrze nawilża skórę. Mogę stwierdzić ze nadaję sie zzarówno dla kobiet jak i mezczyzn. Polecam go kazdemu.

Dobry produkt!

Świetny, pachnący żel pod prysznic. Doskonale odświeża, fajnie się pieni i dodaje energii na cały dzień. Duża pojemność sprawia ze jest bardzo wydajny. Wygodne opakowanie też znacznie ułatwia korzystanie z produktu pod prysznicem. Mąz bardzo zadowolony z testowanego żelu

Świetny żel

Bardzo przypadł nam do gustu ten żel pod prysznic. Zwłaszcza jego zapach ,który jest rzadko spotykany wśród żeli pod prysznic. Jestem w stanie stwierdzić że prysznic z użyciem tego zelu jest bardzo pobudzający na cały dzień ! Dodatkowy jest bardzo wydajny i stosunek jakości do ceny jest bardzo imponujący

Fajny produkt

Żel ma ładny, męski, energetyczny zapach, który utrzymuje się na skórze jeszcze przez jakiś czas po wyjściu spod prysznica. Dobrze się pieni, łatwo spłukuje. Przez swoją dość rzadką konsystencję jest umiarkowanie wydajny. Po jego użyciu skóra jest gładka i miękka w dotyku.

Le Petit Marsaillais Minerały i Drzewo Cedrowe

Nowa, męska wersja żelu pod prysznic Le Petit Marsaillais jest świetnym rozwiązaniem na podkradanie mojego żelu przez mojego B. Żel ma przyjemny, odświeżający zapach. Spróbowaliśmy również pozostałych wersji zapachowych i chociaż wszystkie są świetne, naszym ulubionym został żel w wersji niebieskiej.

Solidny męski produkt pod prysznic

Po krótce opiszę wrażenia mojego partnera z testowania żelu.
Na pewno wpadla mu w oko butelka. Przyciąga wzrok zarówno pod wzgledem koloru, jak i kształtu (zwyczajna, prosta budowa). Solidne zamknięcie. Produkt przypadkowo nie wylewa się.
Zapach jest rewelacyjny,po trochę leśny i morski. Przywodzi na myśl zagraniczne wakacje nad wodą.
Żel ma idealną konsystencję i dobrze się pieni. Skutecznie myje ciało. Czy dodatkowo pielęgnuje? Trudno ocenić po tak krotkim czasie, ale na pewno nie pozostawia skóry sciągniętej czy przesuszonej.
Produkt warty przetestowania.
My dokupimy jeszcze inne warianty kolorystyczne (zapachowe).