Le Petit Marseillais, Nature for Men, Żel pod prysznic 3 w 1 'Minerały i drzewo cedrowe'

Le Petit Marseillais Żel pod prysznic Minerały i Drzewo Cedrowe łagodnie oczyszcza ciało, twarz oraz włosy. Po prysznicu skóra staje się nawilżona, włosy wzmocnione, a łatwa do spłukiwania piana pozostawia odświeżający i energetyzujący zapach. Żel nadaje się do każdego rodzaju włosów. pH neutralne dla skóry. Testowany dermatologicznie. Biodegradowalna baza myjąca. Wzbogacony o składniki nawilżające pochodzenia roślinnego.

w butelce
zapachowa
żel

orzeźwiająco inntrygujacy zapach

dodaję recenzje jako kobieta, która zakupila mezowi dwa nowe zapachy tej marki i muszę przyznać, że sama mu je czasem podbieram :) tak tak drogie panie, bo zel jest baaaardzo przyjemny, nie jets rzadki lejący a właśnie fajny gęsty, nie spływa z rąk, ma orzeźwiający i głęboki zapach drogich męskich perfum. Fajnie sie pieni, NIE wysusza skóry po umyciu, zapach długo się utrzymuje. Myślę, że w trakcie mycia żel inaczej pachnie niz tak z butelki, co jest plusem. Mój mąż go bardzo lubi, a ja lubie wchodzic do takiej pachnącej łazienki ;)

Ulubiony żel męskiej części rodziny

Żele LPM, pierwszy raz zakupiliśmy w drogerii Rossmann, i tak zostały z nami na dłużej, mają wszystko to czego oczekujemy. Zapach na ciele utrzymuję się przez długie chwilę, jest orzeźwiający i przyjemny. Poręczne opakowanie i duża tubka na plus.

Żel dla prawdziwych mężczyzn

Jeden z lepszych żeli. Marka naprawdę godna polecenia. Żel świetnie się pieni-wystarcza mała ilość. Zapach prawdziwie męski, pozostaje długo na skórze. Wart wypróbowania oraz systematycznego zakupu.

ODMŁADZAJĄCE ZABIEGI NA TWARZ BOTOKS I KWAS HIALURONOWY

Używa produktu od: próbka

Super

Bardzo wydajny i ma śliczny długotrwały zapach. Żel bardzo dobrze nawilża skórę. Mogę stwierdzić ze nadaję sie zzarówno dla kobiet jak i mezczyzn. Polecam go kazdemu.

Dobry produkt!

Świetny, pachnący żel pod prysznic. Doskonale odświeża, fajnie się pieni i dodaje energii na cały dzień. Duża pojemność sprawia ze jest bardzo wydajny. Wygodne opakowanie też znacznie ułatwia korzystanie z produktu pod prysznicem. Mąz bardzo zadowolony z testowanego żelu

Świetny żel

Bardzo przypadł nam do gustu ten żel pod prysznic. Zwłaszcza jego zapach ,który jest rzadko spotykany wśród żeli pod prysznic. Jestem w stanie stwierdzić że prysznic z użyciem tego zelu jest bardzo pobudzający na cały dzień ! Dodatkowy jest bardzo wydajny i stosunek jakości do ceny jest bardzo imponujący

Fajny produkt

Żel ma ładny, męski, energetyczny zapach, który utrzymuje się na skórze jeszcze przez jakiś czas po wyjściu spod prysznica. Dobrze się pieni, łatwo spłukuje. Przez swoją dość rzadką konsystencję jest umiarkowanie wydajny. Po jego użyciu skóra jest gładka i miękka w dotyku.

Le Petit Marsaillais Minerały i Drzewo Cedrowe

Nowa, męska wersja żelu pod prysznic Le Petit Marsaillais jest świetnym rozwiązaniem na podkradanie mojego żelu przez mojego B. Żel ma przyjemny, odświeżający zapach. Spróbowaliśmy również pozostałych wersji zapachowych i chociaż wszystkie są świetne, naszym ulubionym został żel w wersji niebieskiej.

Solidny męski produkt pod prysznic

Po krótce opiszę wrażenia mojego partnera z testowania żelu.
Na pewno wpadla mu w oko butelka. Przyciąga wzrok zarówno pod wzgledem koloru, jak i kształtu (zwyczajna, prosta budowa). Solidne zamknięcie. Produkt przypadkowo nie wylewa się.
Zapach jest rewelacyjny,po trochę leśny i morski. Przywodzi na myśl zagraniczne wakacje nad wodą.
Żel ma idealną konsystencję i dobrze się pieni. Skutecznie myje ciało. Czy dodatkowo pielęgnuje? Trudno ocenić po tak krotkim czasie, ale na pewno nie pozostawia skóry sciągniętej czy przesuszonej.
Produkt warty przetestowania.
My dokupimy jeszcze inne warianty kolorystyczne (zapachowe).

Wart zakupu

Żel Le Petit Marseillais ma bardzo świeży, ożeżwiający ale jednocześnie męski i głęboki zapach, którego jestem ogromną fanką. Zamknięty jest w dużym i wygodnym opakowaniu plastikowym o atrakcyjnej pojemności, w związku z czym starcza na długie użytkowanie. Produkt idealny dla aktywnych facetów, ponieważ doskonale myje i daje efekt długotrwałego odświeżenia skory. Sam zapach nie utrzymuje się jednak jakoś bardzo długo na skórze - a szkoda, bo to niebywały atut tego produktu. Żel nie podrażnia ani nie wysusza i z pewnością maż na niego jeszcze się skusi

Fajny żel pod prysznic

Zapach żelu jest przyjemny, delikatny , świeży i jak dla mnie relaksujący. Konsystencja jest stosunkowo gęsta, więc moim zdaniem żel jest bardzo wydajny. Delikatnie się pieni, bardzo dobrze oczyszcza skórę.

Plusy:
+ zapach
+ wydajność
+ cena
+ duże opakowanie
+ długotrwałe uczucie świeżości na skórze

Każdy facet powinien go mieć

Tak po krótce z relacji faceta ktory go używa :)
Fajne, wygodne opakowanie i co najważniejsze- wydajne. Zapach bardzo ładny, szkoda tylko że nie jest bardziej intensywny. Podsumowując- bardzo na plus.