Le Petit Marseillais, Nature for Men, Żel pod prysznic 3 w 1 'Mięta i cytrusy'

Le Petit Marseillais, Nature for Men, Żel pod prysznic 3 w 1 'Mięta i cytrusy'

Le Petit Marseillais Żel pod prysznic Mięta i Cytrusy łagodnie oczyszczą ciało, twarz oraz włosy. Po prysznicu skóra staje się nawilżona, włosy wzmocnione, a łatwa do spłukiwania piana pozostawia odświeżający i energetyzujący zapach. Żel nadaje się do każdego rodzaju włosów. pH neutralne dla skóry. Testowany dermatologicznie. Biodegradowalna baza myjąca. Wzbogacony o składniki nawilżające pochodzenia roślinnego.

w butelce
zapachowa
żel

Mężowi przypadł do gustu

Żel przypadł mężowi do gustu – zarówno opakowanie, zapach jak i konsystencja oraz to, że jest to produkt 3w1 (ciało, włosy, twarz) co dla niego jest niezmiernie ważne. Po jego użyciu skóra jest dobrze oczyszczona, nawilżona i ładnie pachnie. Sprawdził się również dobrze do mycia włosów. Po jego użyciu mąż stwierdził: „Czuję, że dba o moją skórę, dodaje energii i sprawia, że jestem gotowy na nowe wyzwania”. Żeli jest wydajny i starcza na długo.

Le Petit Marseillais

Najlepszy, najbardziej energetyzujący, pięknie pachnący żel pod prysznic dla mojego mężczyzny. Oboje jesteśmy nim zakochani. Za jego zapach, konsystencję, skuteczność i pobudzanie do działania. Kolejne opakowania już zagościły w naszej łazience, inne zapachy także.

Przyjemne orzeźwienie ;)

Żel ma przyjemną, gęstą konsystencję, bardzo dobrze się pieni a do tego ten zapach, który utrzymuje się na skórze dobrych kilka godzin - świeży, cytrusowy - pobudzający do życia, co świetnie sprawdza się zwłaszcza przy porannym prysznicu ;)
Żel dobrze oczyszcza i odświeża skórę.
Nie wysusza, nie podrażnia - a nie ukrywam, że bałam się tego jak męski żel pod prysznic sprawdzi się na mojej delikatnej skórze. Po jego użyciu skóra jest mi
Na plus również mega wydajność żelu oraz wygodne w użyciu , praktyczne opakowanie - mimo, że jest to dosyć spora butelka wygodnie leży w dłoni.

Po tak pozytywnych wrażeniach na pewno przetestujemy także pozostałe żele z tej serii.

Polecamy :)

ODMŁADZAJĄCE ZABIEGI NA TWARZ BOTOKS I KWAS HIALURONOWY

Test na 6+

Żel jest bardzo wydajny ma wspaniały zapach pełen świeżości skóra jest delikatna oraz pięknie pachnie oraz spełnił moje oczekiwania,polecam gorąco serdecznie pozdrawiam

Używa produktu od: próbka

Rewelacja, polecam, naprawdę polecam

Rewelacja. Nie zawiedliśmy na tym żelu ani trochę. To było miłe zaskoczenie. Przede wszystkim zapach. Rewelacja. Rześki, energetyzujący, orzeźwiający, świeży. Wydajny. Jedna kropa wystarczy na umycie całego ciała, świetnie się pieni. Długo utrzymuje się na skórze. Chce się jeszcze więcej. Wygodne opakowanie. I jeszcze raz podkreślę - zapach, idealny dla mężczyzny.

Świeży i dodający energii

Żel jest fantastyczny. Mimo, że butelka jest duża, to dobrze leży w dłoni i nie wyślizguje się z niej. Żel ma gęstą konsystencję, dobrze się pieni i świetnie oczyszcza skórę ciała, dając wielogodzinne uczucie świeżości. Zapach bardzo przypadł mężowi do gustu. Rześka mięta i soczysta cytryna to bardzo energetyzujące połączenie. Zapach jest świeży, intensywny i długo utrzymuje się na skórze. Żel jest bardzo wydajny. Mąż już ma chrapkę na pozostałe żele z tej serii i z pewnością je wypróbuje.

Odświeża, odświeża i jeszcze raz odświeża

Orzeźwiający, odświeżający i energetyzujący żel pod prysznic Mięta i Cytrusy od Le Petit Marseillais ujmuje świetnym zapachem i wysoką wydajnością. To chyba jeden z najlepszych męskich żeli pod prysznic. Nie pachnie tak typowo po męsku (nie jest perfumowany, jak kiepska woda kolońska), ale ma świetny, świeży, rześki aromat.

Plusy:
* Wysoka wydajność - wystarczy odrobina, by się umyć.
* Wygodna konsystencja - niezbyt gęsta, ale też nie lejąca.
* Piękny zapach mięty i cytrusów.
* Żel nie pozostawia przesuszonej, ściągniętej skóry.
* Wygodne opakowanie.

Minusów nie zaobserwowano :)

Mięta i cytrusy - mąż jest na nie kusy.

Mój TŻ jest facetem, który żyje w pośpiechu i uwielbia produkty kompaktowe. Le Petit Marseillais zna od dawna, gdyż od kiedy pojawiły się na polskim rynku to goszczą u nas w domu. Nie raz używał "linii damskiej" i zawsze sobie chwalił. Teraz stwierdził, że całkowicie przerzuca się na linię męską. Świeży i energetyzujący zapach Mięty i Cytrusów natychmiast przypadł mu do gustu. Śmiejemy się tylko bo starszy syn mu podebrał żel a tacie stwierdził, że może sobie kupić nowy. I tak się zresztą stało. Oboje docenili jego wielozadaniowość. Żel pod prysznic 3w1 czyli Ciało, Twarz oraz Włosy to cechy produktów, których moi mężczyźni uwielbiają. Skóra świetnie nawilżona z zapachem, który utrzymuje się długo doceniłam bardziej ja bo mąż jak to stwierdził: "Ważne że pachnie". Ukrywać nie będę, że również podprowadzam im żel, gdyż całkowicie wpada w moje tony zapachowe. Ja jednak używam go tylko jako żelu pod prysznic. Naszym zdaniem linia męska całkowicie goni linię damską. Le Petit Marseillais w męskim wydaniu będzie u nas gościł bardzo często.

Dla prawdziwego mężczyzny

Na wstępie cieszę się, że w końcu i dla mnie udało się coś przetestować. Żel LPM to moje pierwsze spotkanie z tą marką i na pewno nie ostatnie. Z chęcią przetestuje pozostałe żele z tej serii i mam nadzieję, że będą pachniały równie męsko jak mój. W kwestii zapachu zwracam dużą uwagę na to jak pachnie żel, a w zasadzie głównie na to jak pachnie. Moja żona powtarza, żeby zwracać uwagę również na skład, ale mam wrażenie, że skład również jest w porządku. Polecam żel i z chęcią wypróbuję inne tej marki.

Genialny zapach i świetny żel

Żel Mięta i Cytrusy posiada niezwykle energetyzujący i pobudzający zapach. Doskonale oczyszcza całe ciało i dodaje energii. Dobrze się pieni , odświeża i nawilża zarówno skórę jak i włosy. Zapach utrzymuje się jeszcze wiele godzin , co jest jego wielką zaletą. Poręczna butelka i duża wydajność na pewno przypadną do gustu każdemu mężczyźnie. Polecam

Napewno siegne po kolejne opkowanie :)

zel pod prysznic Le Petit Marseillais spelnil oczekiwania mojego mezczyzny. Idealne duze opakowanie ktore cechuje sie wydajnoscia a na dodatek pieknie pachnie moca odswiezenia. Swietna konsystencja ktora idealnie sie pieni i pozostawia skore aksamitnie miekka, orzezwiona i pelna energi :)

Gorąco polecam!

Żel pod prysznic zdecydowanie zasługuje na polecenie. Żel, nie dość, że pięknie i poręcznie opakowany, w prawdziwie męskim wydaniu to niesamowicie skutecznie wypełnia swoją rolę. Jest bardzo wydajny, świetnie się pieni. Sam zapach zaś jest fenomenalny, świeży i energetyzujący, wręcz napawający energią i optymizmem.