Le Petit Marseillais, Nature for Men, Żel pod prysznic 3 w 1 'Mięta i cytrusy'

Le Petit Marseillais, Nature for Men, Żel pod prysznic 3 w 1 'Mięta i cytrusy'

Le Petit Marseillais Żel pod prysznic Mięta i Cytrusy łagodnie oczyszczą ciało, twarz oraz włosy. Po prysznicu skóra staje się nawilżona, włosy wzmocnione, a łatwa do spłukiwania piana pozostawia odświeżający i energetyzujący zapach. Żel nadaje się do każdego rodzaju włosów. pH neutralne dla skóry. Testowany dermatologicznie. Biodegradowalna baza myjąca. Wzbogacony o składniki nawilżające pochodzenia roślinnego.

w butelce
zapachowa
żel

Bardzo przyjemny i odświeżający.

Żel ma bardzo przyjemny, odświeżający zapach, w opisie figuruje jak zapach mięty i cytrusów, ale dla mnie ma też w sobie przyjemne, jakby leśne (sosnowe) nuty. Pachnie bardzo odświeżająco.
Konsystencja jest w porządku - nie za rzadka ani nie za gęsta, pieni się umiarkowanie, podczas mycia bardzo przyjemnie i intensywnie pachnie.
Nie podrażnia i nie wysusza.
Butelka w porządku, choć mogłaby być trochę niższa, gdyż przez to, że jest dość wysoka nie jest bardzo poręczna.
Produkt jest wydajny, butelka na dwie osoby starcza na bardzo długo, w moim przypadku co najmniej dwa miesiące.

Męski punkt widzenia - Le petit Marseillais w wersji dla meżczyzn

Le Petit Marseillais postanowiła wyjść na przeciw oczekiwaniom konsumentów i wypuściła na rynek żele w 3 typowo męskich zapachach ! I nie wiem kto bardziej się z tego powodu w naszym domu cieszy - mąż, bo ma wreszcie tylko swój zapach czy ja bo w końcu z łazienki przestaną znikać moje :)

Mężowi przypadł w prezencie cudownie orzeźwiająco pachnący żel w wersji miętowo-cytrusowej.I tak nasze pierwsze wrażenie jest od razu skojarzone z zapachem - bo jest to zapach niesamowicie świeży, pobudzający ale i jednocześnie męski! Zdecydowanie czuć w nim wspomnianą cytrusową nutę, ale i na drugim planie przebija się również mięta.

Warto wspomnieć, że żel służy do pielęgnacji całego ciała - jest to kosmetyk wielofunkcyjny, którym nasi panowie umyją się od stóp aż do samej głowy. Ehh, nic tylko pozazdrościć :)

Jego konsystencja nie jest bardzo gęsta , ale chyba raczej taka jaką panowie lubią najbardziej. Za to mój maż twierdzi, że kosmetyk jest bardzo wydajny i wystarczy odrobinka na gąbkę i umyte jest całe ciało.

Butelka charakterystyczna dla wszystkich kosmetyków marki - trudno ją pomylić z jakąkolwiek inną - od wersji damskiej jednak zdecydowanie odróżnia ją kolor nakrętki - o ile dla pań mamy białe dla panów są przeznaczone czarne kolory.

Bardzo mi się podoba że całość znowu została utrzymana w klimacie Prowansji - dobór składników, po całą procedurę aż po efekty stosowania. Bo moi mili podobnie jak w damskich wersjach żel męski , cudownie odświeża ciało i na długo jeszcze po kąpieli sprawia,że skóra mojego męża pachnie świeżo i energetyzująco.

Mąż stwierdził zdecydowanie, że musi wypróbować wszystkie pozostałe wersje zapachowe tym bardziej, że i przystępna cena i spora butelka ( aż 400 ml) zachęcają by to zrobić.

Zresztą nie tylko mężowi przypadł żel do gustu ale również
i trojgu moim braciom. Zgodnie stwierdzili, że pachnie super - męsko, ale bardzo świeżo. Idealnie nadaje się na poranny prysznic, ale świetnie sprawdzi się np po siłowni czy po innym wysiłku fizycznym. Mają wrażenie, że pobudzi zmęczone ciało, odświeży i zadba o skórę i sprawi,że ich partnerki również pokochają ten zapach !

Super

Żel dostaliśmy do testów. Mężowi od razu spodobał się zapach. Mocno odświeżający. Po pierwszym użyciu stwierdził że jest po prostu świetny. Bardzo wydajny, dobrze się pieni. Forma 3w 1 tutaj bardzo na plus. Po kąpieli zapach długo utrzymuje się na skórze. Daje poczucie komfortu i odprężenia

pochwała

super żel naprawde polecam wszystkim

Rewelacyjny żel

Z początku ten żel mąż dostał do wypróbowania ale potem zaczął go używać regularnie . Jest zachwycony jego zapachem , wydajnością i świeżym zapachem . Poza tym po kąpieli czuje sie taki pełen energii. Jego skóra ładnie pachnie świeża mięta i limonka i wyglada zdrowo . Żel ma w składzie naturalne składniki co sprawia że pachnie bardzo naturalnie . Do tego duże opakowanie sprawia że żel starcza na długo i jest wydajny.

Mężowi przypadł do gustu

Żel przypadł mężowi do gustu – zarówno opakowanie, zapach jak i konsystencja oraz to, że jest to produkt 3w1 (ciało, włosy, twarz) co dla niego jest niezmiernie ważne. Po jego użyciu skóra jest dobrze oczyszczona, nawilżona i ładnie pachnie. Sprawdził się również dobrze do mycia włosów. Po jego użyciu mąż stwierdził: „Czuję, że dba o moją skórę, dodaje energii i sprawia, że jestem gotowy na nowe wyzwania”. Żeli jest wydajny i starcza na długo.

Le Petit Marseillais

Najlepszy, najbardziej energetyzujący, pięknie pachnący żel pod prysznic dla mojego mężczyzny. Oboje jesteśmy nim zakochani. Za jego zapach, konsystencję, skuteczność i pobudzanie do działania. Kolejne opakowania już zagościły w naszej łazience, inne zapachy także.

Przyjemne orzeźwienie ;)

Żel ma przyjemną, gęstą konsystencję, bardzo dobrze się pieni a do tego ten zapach, który utrzymuje się na skórze dobrych kilka godzin - świeży, cytrusowy - pobudzający do życia, co świetnie sprawdza się zwłaszcza przy porannym prysznicu ;)
Żel dobrze oczyszcza i odświeża skórę.
Nie wysusza, nie podrażnia - a nie ukrywam, że bałam się tego jak męski żel pod prysznic sprawdzi się na mojej delikatnej skórze. Po jego użyciu skóra jest mi
Na plus również mega wydajność żelu oraz wygodne w użyciu , praktyczne opakowanie - mimo, że jest to dosyć spora butelka wygodnie leży w dłoni.

Po tak pozytywnych wrażeniach na pewno przetestujemy także pozostałe żele z tej serii.

Polecamy :)

Test na 6+

Żel jest bardzo wydajny ma wspaniały zapach pełen świeżości skóra jest delikatna oraz pięknie pachnie oraz spełnił moje oczekiwania,polecam gorąco serdecznie pozdrawiam

Używa produktu od: próbka

Rewelacja, polecam, naprawdę polecam

Rewelacja. Nie zawiedliśmy na tym żelu ani trochę. To było miłe zaskoczenie. Przede wszystkim zapach. Rewelacja. Rześki, energetyzujący, orzeźwiający, świeży. Wydajny. Jedna kropa wystarczy na umycie całego ciała, świetnie się pieni. Długo utrzymuje się na skórze. Chce się jeszcze więcej. Wygodne opakowanie. I jeszcze raz podkreślę - zapach, idealny dla mężczyzny.

Świeży i dodający energii

Żel jest fantastyczny. Mimo, że butelka jest duża, to dobrze leży w dłoni i nie wyślizguje się z niej. Żel ma gęstą konsystencję, dobrze się pieni i świetnie oczyszcza skórę ciała, dając wielogodzinne uczucie świeżości. Zapach bardzo przypadł mężowi do gustu. Rześka mięta i soczysta cytryna to bardzo energetyzujące połączenie. Zapach jest świeży, intensywny i długo utrzymuje się na skórze. Żel jest bardzo wydajny. Mąż już ma chrapkę na pozostałe żele z tej serii i z pewnością je wypróbuje.

Odświeża, odświeża i jeszcze raz odświeża

Orzeźwiający, odświeżający i energetyzujący żel pod prysznic Mięta i Cytrusy od Le Petit Marseillais ujmuje świetnym zapachem i wysoką wydajnością. To chyba jeden z najlepszych męskich żeli pod prysznic. Nie pachnie tak typowo po męsku (nie jest perfumowany, jak kiepska woda kolońska), ale ma świetny, świeży, rześki aromat.

Plusy:
* Wysoka wydajność - wystarczy odrobina, by się umyć.
* Wygodna konsystencja - niezbyt gęsta, ale też nie lejąca.
* Piękny zapach mięty i cytrusów.
* Żel nie pozostawia przesuszonej, ściągniętej skóry.
* Wygodne opakowanie.

Minusów nie zaobserwowano :)