Le Petit Marseillais, Nature for Men, Żel pod prysznic 3 w 1 'Mięta i cytrusy'

Le Petit Marseillais, Nature for Men, Żel pod prysznic 3 w 1 'Mięta i cytrusy'

Le Petit Marseillais Żel pod prysznic Mięta i Cytrusy łagodnie oczyszczą ciało, twarz oraz włosy. Po prysznicu skóra staje się nawilżona, włosy wzmocnione, a łatwa do spłukiwania piana pozostawia odświeżający i energetyzujący zapach. Żel nadaje się do każdego rodzaju włosów. pH neutralne dla skóry. Testowany dermatologicznie. Biodegradowalna baza myjąca. Wzbogacony o składniki nawilżające pochodzenia roślinnego.

w butelce
zapachowa
żel

Mój chłopak go uwielbia :*

Oczywiście to ja wybrałam chłopakowi żel pod prysznic, bo przecież facet nie ma czasu iść do drogerii :) haha. Jesteśmy oboje zachwyceni tym żelem. Pięknie pachnie, świeżo, idealnie na lato, cytruski też tu mamy :) Żel jest mega wydajny. Bardzo dobrze się pieni i dokładnie myje ciało. Skóra nie jest wysuszona po jego użyciu. Mój chłopak mówi, że do tej pory to jego najlepszy żelpod prysznic, jakiego używał.

Bardzo zadowolony

jestem bardzo zadowolony z zakupu, świeetny żel do ciała i włosów wspaniały zapach dający energię na cały dzień, włosy po nim są odżywione i świetnie głeboko oczyszcczone co rzadko się zdarza przy żelach typu 3 w 1

Świeży zapach

Kupiłam dla męża żeby miał na siłownię, bo zawsze wozi tam ze sobą żele typu 2w1 lub 3w1 - od razu ma żel do mycia ciała i szampon do włosów. Spodobał mi się ten zapach, jest świeży ale jednocześnie męski. Na skórze mojego faceta też bardzo ładnie pachnie. Cena produktu jest bardzo przystępna - kupiłam na promocji więc wyszło jeszcze taniej.
Ogólnie mąż był bardzo zadowolony. Żel postarczył mu na dość długi czas. Spisywał się dobrze również jako szampon do włosów. Zarówno skóra głowy jak i ciała były przyjemnie odświeżone na długo.
Jedynie opakowanie okazało się bardzo nietrwałe. Żel wypadł mu z ręki i wierzchnia część popękała - była nadal jako tako funkcjonalna, jednak nie wyglądało to już estetycznie i zachodziła obawa że żel może się przypadkowo wylać.

Rewelacja dla mężczyzn

Kupiłam ten żel mężowi na imieniny. Mąż był zadowolony, gdyż lubi kosmetyki 3 w jednym. Twierdzi, że żel mu bardzo pachnie, bobrze się pieni i wspaniale oczyszcza jego ciało. Mąż ma suchą skórę i po myciu zawsze się drapie. Odkąd zaczął stosować Le Petit Marseillais ten problem zniknął. Już jego skóra nie jest wysuszona po kąpieli jak dawniej, nie jest podrażniona i dosyć gładka i miła w dotyku. Niedługo kolejna okazja, więc kupię mu ponownie jakiś żel tej firmy, tylko inny zapach.

Nie podszedl

Dla mojego męża nie podszedł ten żel... Dla mnie też. Uwielbiam jak facet pachnie męskim zapachem A nie cytryna :) żel dobrze się pieni ale zapach zdecydowanie idejjmuje bardzo dużo.... nawet wydajny i w spoko cenie

Bardzo przyjemny i odświeżający.

Żel ma bardzo przyjemny, odświeżający zapach, w opisie figuruje jak zapach mięty i cytrusów, ale dla mnie ma też w sobie przyjemne, jakby leśne (sosnowe) nuty. Pachnie bardzo odświeżająco.
Konsystencja jest w porządku - nie za rzadka ani nie za gęsta, pieni się umiarkowanie, podczas mycia bardzo przyjemnie i intensywnie pachnie.
Nie podrażnia i nie wysusza.
Butelka w porządku, choć mogłaby być trochę niższa, gdyż przez to, że jest dość wysoka nie jest bardzo poręczna.
Produkt jest wydajny, butelka na dwie osoby starcza na bardzo długo, w moim przypadku co najmniej dwa miesiące.

Męski punkt widzenia - Le petit Marseillais w wersji dla meżczyzn

Le Petit Marseillais postanowiła wyjść na przeciw oczekiwaniom konsumentów i wypuściła na rynek żele w 3 typowo męskich zapachach ! I nie wiem kto bardziej się z tego powodu w naszym domu cieszy - mąż, bo ma wreszcie tylko swój zapach czy ja bo w końcu z łazienki przestaną znikać moje :)

Mężowi przypadł w prezencie cudownie orzeźwiająco pachnący żel w wersji miętowo-cytrusowej.I tak nasze pierwsze wrażenie jest od razu skojarzone z zapachem - bo jest to zapach niesamowicie świeży, pobudzający ale i jednocześnie męski! Zdecydowanie czuć w nim wspomnianą cytrusową nutę, ale i na drugim planie przebija się również mięta.

Warto wspomnieć, że żel służy do pielęgnacji całego ciała - jest to kosmetyk wielofunkcyjny, którym nasi panowie umyją się od stóp aż do samej głowy. Ehh, nic tylko pozazdrościć :)

Jego konsystencja nie jest bardzo gęsta , ale chyba raczej taka jaką panowie lubią najbardziej. Za to mój maż twierdzi, że kosmetyk jest bardzo wydajny i wystarczy odrobinka na gąbkę i umyte jest całe ciało.

Butelka charakterystyczna dla wszystkich kosmetyków marki - trudno ją pomylić z jakąkolwiek inną - od wersji damskiej jednak zdecydowanie odróżnia ją kolor nakrętki - o ile dla pań mamy białe dla panów są przeznaczone czarne kolory.

Bardzo mi się podoba że całość znowu została utrzymana w klimacie Prowansji - dobór składników, po całą procedurę aż po efekty stosowania. Bo moi mili podobnie jak w damskich wersjach żel męski , cudownie odświeża ciało i na długo jeszcze po kąpieli sprawia,że skóra mojego męża pachnie świeżo i energetyzująco.

Mąż stwierdził zdecydowanie, że musi wypróbować wszystkie pozostałe wersje zapachowe tym bardziej, że i przystępna cena i spora butelka ( aż 400 ml) zachęcają by to zrobić.

Zresztą nie tylko mężowi przypadł żel do gustu ale również
i trojgu moim braciom. Zgodnie stwierdzili, że pachnie super - męsko, ale bardzo świeżo. Idealnie nadaje się na poranny prysznic, ale świetnie sprawdzi się np po siłowni czy po innym wysiłku fizycznym. Mają wrażenie, że pobudzi zmęczone ciało, odświeży i zadba o skórę i sprawi,że ich partnerki również pokochają ten zapach !

Super

Żel dostaliśmy do testów. Mężowi od razu spodobał się zapach. Mocno odświeżający. Po pierwszym użyciu stwierdził że jest po prostu świetny. Bardzo wydajny, dobrze się pieni. Forma 3w 1 tutaj bardzo na plus. Po kąpieli zapach długo utrzymuje się na skórze. Daje poczucie komfortu i odprężenia

pochwała

super żel naprawde polecam wszystkim

Rewelacyjny żel

Z początku ten żel mąż dostał do wypróbowania ale potem zaczął go używać regularnie . Jest zachwycony jego zapachem , wydajnością i świeżym zapachem . Poza tym po kąpieli czuje sie taki pełen energii. Jego skóra ładnie pachnie świeża mięta i limonka i wyglada zdrowo . Żel ma w składzie naturalne składniki co sprawia że pachnie bardzo naturalnie . Do tego duże opakowanie sprawia że żel starcza na długo i jest wydajny.

Mężowi przypadł do gustu

Żel przypadł mężowi do gustu – zarówno opakowanie, zapach jak i konsystencja oraz to, że jest to produkt 3w1 (ciało, włosy, twarz) co dla niego jest niezmiernie ważne. Po jego użyciu skóra jest dobrze oczyszczona, nawilżona i ładnie pachnie. Sprawdził się również dobrze do mycia włosów. Po jego użyciu mąż stwierdził: „Czuję, że dba o moją skórę, dodaje energii i sprawia, że jestem gotowy na nowe wyzwania”. Żeli jest wydajny i starcza na długo.

Le Petit Marseillais

Najlepszy, najbardziej energetyzujący, pięknie pachnący żel pod prysznic dla mojego mężczyzny. Oboje jesteśmy nim zakochani. Za jego zapach, konsystencję, skuteczność i pobudzanie do działania. Kolejne opakowania już zagościły w naszej łazience, inne zapachy także.