Stiefel, Oilatum, Emulsja do kąpieli

Stiefel, Oilatum, Emulsja do kąpieli

Cena już od 23,30 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Emulsja nawilżająco-natłuszczająca do kąpieli pielęgnacyjnej i leczniczej w wannie. Kąpiel z jej użyciem to relaks i przyjemność, a także szybki efekt nawilżająco-natłuszczający> Ma doskonałe właściwości myjące, doskonale wspomaga leczenie chorób przebiegających z nadmierną suchością skóry (np. AZS lub wyprysk kontaktowy). Jest bezpieczna, może być stosowana w każdym wieku: u niemowląt, dzieci i dorosłych.

Przyjaciel AZS

Od urodzenia zmagam sie z Atopowym Zapaleniem Skóry. Był moment kiedy nie pomagały nawet sterydy. Chyba trzeba było "uderzyć" od zewnątrz... Pierwszy raz kąpał się w nim jako dziecko, gdy skóra była przesuszona, nawet w niektórych miejscach pękała. Emulsja koiła mój ból i łagodziła podrażnienia oraz sprawiała, ze czerwone miejsca stawały się blade i gładkie. Do tej pory gdy tylko mam najmniejszy problem ze skórą, sięgam po Oilatum. Moczę sie w nim, a czasem nawet miejscowo smaruje na skore. Produkt w stu procentach godny wydania paru złotych wiecej. Może nie jest jakoś specjalnie wydajny, ale zdecydowanie pomaga. Polecam wszystkim !

Używam tego produktu od: dłużej niż kilka lat
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[958441].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna alternatywa dla balsamów.

O Oilatum i innych emolientach słyszałam wiele dobrego. Ponieważ cierpię od dłuższego czasu na nawracające wysypki i swędzącą suchą skórę postanowiłam zainwestować w ten kosmetyk. Nie żałuję wydanych pieniędzy. Skóra jest świetnie natłuszczona, wspaniale sprawdzi się na skórze w zimową porę. Ponadto skóra delikatnie błyszczy i jest po prostu miękka w dotyku. W konsystencji jest niemalże jak woda dlatego koniecznie należy nalewać do koreczka, bo może sporo spłynąć :(

Plusy
- wydajność
- ładny zapach
- pozostawia tłusty film (dla mnie bomba! w końcu nie muszę używać balsamów!!!!)
- skóra miękka, delikatna i gładka w dotyku.

Minusy
- tak jak na skórze, pozostawia tłusty film na wannie (ale to taki mały minus ;) )
- cena
- brak aplikatora

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[933876].usefull || 0 }}% pomocna.

Skóra moich dzieci to kocha!

Ponad 2 lata regularnego używania, dwoje dzieci kąpanych niemal codziennie w tym płynie, gładka pachnąca skóra, zapach niemowlęcia, ech... rozmarzyłam się.
Produkt cenę na dość wysoką, ale polowałam na niego w dwupakach na allegro. Dodając do tego wydajność płynu aż tak bardzo nie rujnowało kieszeni. U obu synów używaliśmy go od 4 doby życia, zaraz po powrocie ze szpitala. Tak mniej więcej do ukończenia przez nich 1 roku życia. W międzyczasie próbowałam innych dermokosmetyków do kąpieli, ale zawsze wracałam pokornie do Oilatum. Jakoś wyjatkowo się polubiliśmy - może przez ten wyjątkowy zapach? (Oilatum Soft już nie pachniał tak dobrze, z tego co pamiętam, nie pachniał chyba wcale...)
Ten Oilatum nawilżał i natłuszczał skórę moich dzieci tak dobrze, że nie musiałam stosowac dodatkowych balasamów czy oliwek po kąpieli. Nawilżał też dłonie moje i mojego męża - no w zyciu nie mieliśmy takich dopieszczonych dłoni, jak wówczas.

Teraz, kiedy dzieci podrosły, nie kupujemy juz Oilatum. Ale jesli tylko znów nadarzy się okazja do kapania niemowlaka, na pewno będę kąpać w Oilatum.

Używam tego produktu od: juz nie używam, używałam przez 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ponad 10 półlitrowych butli

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[930432].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit składniki

Jestem na tak

Słyszałam wiele niepochlebnych opinii o tym produkcie, ale ja jestem z niego zadowolona. Po pierwsze spełnia swoją funkcję: nawilża, chroni, leciutko natłuszcza. I MYJE!. Ma świeży, delikatny zapach, zapach czystości. Potem nie wymaga żadnej dodatkowej pielęgnacji, nie wysusza skóry, nie powoduje alergii. Dzieciaczki dobrze go znoszą. I my też.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[869525].usefull || 0 }}% pomocna.

KWC!

Oilatum pamiętam jeszcze z dzieciństwa, kiedy miałam kilka lat i mama dodawała mi koreczek płynu do kąpieli.
Powróciłam do niego niedawno, gdyż mam problemy z suchą skórą.
Oilatum nadaje wodzie konsystencję i wygląd mleka, pięknie pachnie i natłuszcza skórę.
Jedynym minusem jest cena, ale warto mieć go w domu.

Używam tego produktu od: zawsze
Ilość zużytych opakowań: oj, kilka napewno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[796617].usefull || 0 }}% pomocna.

CUDOO !!

Pierwszą styczność z tym produktem miałam gdy byłam mała. Mama jest chirurgiem w szpitalu, pani lekarz poleciła jej tą emulsje na moją bardzo suchą skórę. Wzięła próbkę i zadziałało. Wtedy kupywała je regularnie.
Super nawilża, zmiękcza naskórek i łagodzi różne przetarcia. Naprawdę super produkt !
myśle, ze jedynym minusem tego produktu jest jego cena, niestety bardzo droga. Ale wydaje mi się, że warto zainwestować, bo naprawdę potrafi zdziałać cuda !

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[678738].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok

Emulsja jest w porządku, spełnia swoje zadanie, czyli dba o suchą skórę - Uwaga!-nie zgadzam się z poprzednią recenzją, jakoby parafina to samo zło, ta emulsja nie ma za zadanie wnikać i odżywiać skórę!!! Parafina zaś ma działanie okluzyjne czyli chroni przed utratą wilgoci i o to chodzi! Na twarzy niektórych parafina faktycznie potrafi zapchać, np. mnie:) Ale do ciała spoko :ehem:

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[635430].usefull || 0 }}% pomocna.

porazka!!!!!!!!!

Dlaczego już 2 raz moj komentarz o tym produkcie został usunięty????????????????

Nie polecam oilatum,emolium ,oilanu bo to sama parafina"poch.ropy naft.

- zatyka pory
- nie ma Żadnych właściwosci odzywczych!
- pozostawia tłusty film!
Owszem zapobiega utracie wody z naskórka i nic poza tym.Zatem przemyślcie Mamy w czym chcecie kąpać swoje dzieci.
w aptekach jest wiele produktów tj.Balneum czy Atoperal ,które też zapobiegają utracie wody z naskórka a poza tym zawieraja oleje bogate w kwasy omega 3,6,wiec w skóre dziecka przynajmniej wnikają odzywcze substancje ,a nie NIC czyt.parafina

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[635410].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam od pierwszych dni życia dziecka

Oilatum został mi polecony przez przyjaciółkę, której poleciła przyjaciółka, itd... I bardzo się sprawdził! Synek nie ma żadnych problemów ze skórą, jest piękna, gładziutka, odpowiednio nawilżona.

Wydajny, dolewamy do wanienki 1 / 1,5 nakrętki. Woda robi się lekko biała, nieprzezroczysta. Nie pieni się. Nie zauważyłam, by nawet gdy odrobina dostanie się do oczków (bo już Synek wierci się już jak robaczek) było to drażniące. Nie ma też smaku :)

Jest niestety drogi, ale można go znaleźć w promocyjnych cenach, ostatnio w aptekach Dbam o Zdrowie.

Używamy Oilatum 4 miesiące, gdy tylko wróciliśmy ze szpitala do domu. (W szpitalu kąpany był w Johnsonie i łuszczyła mu się skórka na łydkach i stopach.) I będziemy używać dalej, bo istnieje prawdopodobieństwo, że po przejściu na tańszy płyn różnicę w cenie z nawiązką wydamy na leki.

Świetnie działa, więc po co zmieniać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[581566].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety nie dla każdego

Ten produkt niestety nie sprawdziął się u mojego dziecka. Od urodzenia kąpałam ją w tej emulsji ale po jakimś czasie zaczęła mieć na skó¶ze suche placki i ja chcąc jej pomóc dolewałam jeszcze więcej tego oilatum do kąpieli aby natłuścić jej skórkę. Jednak po przeanalizowaniu kilku forum odstawiłam zupełnie ten produkt i skóra zaczęła wracać do normalnego wyglądu.
Nie wiem czy to uczulenie na jakiś składnik czy po prostu jej nie służy ale już na pewno nie kupię go ponownie.
U mojej córeczki o wiele bardziej sprawdzają się tańsze emulsje do kąpieli które mają prosty skład np.Hipp.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[561873].usefull || 0 }}% pomocna.