Beauty Creator, Kuracja Wodna, Intensywnie nawilżający tonik

Beauty Creator, Kuracja Wodna, Intensywnie nawilżający tonik

Tonik stanowi innowacyjne i niezwykłe połaczenie naturalnych i aktywnie czynnych składników. Stworzony specjalnie do pielęgnacji każdego typu cery, a szczególnie tej odwodnionej. Oczyszcza i tonizuje skórę oraz zapewnia jej intensywne nawilżenie. Delikatnie zwęża pory i usuwa martwe komórki naskórka odsłaniając gładką i promienną skórę. Uelastycznia i ujedrnia oraz koi i łagodzi podrażnienia.

Cena: 10zł/200ml

ok, ale to nie to

Kupiłam ten produkt zachęcona działaniem innego toniku z tej serii (nawilżająco-uszczęśliwiającego). Niestety ten nie wzbudza we mnie takiego entuzjazmu jak poprzedni. Jednak jest to dobry tonik - działa tak jak powinien: nawilża, nie ściąga skóry, oczyszcza.
Podsumowując: nie żałuję ale już do niego nie wrócę

Używałam tego produktu:przez 3 miesiące

Bardzo dobrze odswieza

Tego toniku zaczelam uzywac gdy moja skora zaczela sie przesuszac po uzyciu toniku antytradzikowego ze spirytusem:(
I moge napisac ze nawilza moja skore bardzo dobrze nie powodujac przetluszczania. bardzo dobrze odswieza cere i nadaje sie rowniez do demakijazu. POLECAM

Używam tego produktu od:mieciaca

Przyjemny

Calkiem dobry tonik. Wydajny, dobrze zmywa resztki makijazu. Przyjemnie odswieza twarz, nie pozostawia lepkiej warstwy i szybko sie wchlania.
Nie wysusza i nie napina skory.
Podoba mi sie tez jego zapach: swiezy i delikatny.
POLEACM!

Używam tego produktu od: