Soraya, Beauty Creator, Attraction, Natychmiastowo odświeżający żel do mycia twarzy

Zgłaszająca osoba: Lobuziaczka

Żel przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, wymagającej intensywnego pobudzenia, odświeżenia i poprawy wygladu. Doskonale oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i makijażu, pozostawiając ją idealnie czystą i aksamitną w dotyku. Optymalnie nawilża, wygładza i ujędrnia skóre. Koi i relaksuje oraz usuwa oznaki zmęczenia.

Cena: 10zł/180ml

a mi pasował

+ dokładnie zmywał makijaż
+ pozostawiał świeżą leciutko ściągniętą cerę
+ nie wysuszał
+ ładny zapach
+ przystępna cena
+ wydajność extra ( 3-4 miesiące na 1 opakowaniu, codziennie rano i wieczorem )
+ wygodne opakowanie ( stawiane na zakrętne - bez gimnastykowania się pod koniec )
+ świetnie się pieni

lubiłam go i pewnie do niego wrócę. zmieniłam bo mi się znudził i zachwyciłam się piankami oczyszczającymi

Używam tego produktu od: rok

idealny...do mycia pędzli :)

Wysłałam chłopaka po płyn do mycia naczyń do naszego osiedlowego sklepiku a wrócił z Beauty Creatorem Sorayi :) Stwierdził, że to kosmetyk w moim stylu, bo błyskawicznie poprawia atrakcyjność :) a moja skóra będzie przepełniona pięknem :) i atrakcyjnością :) i to za grosze a nie ciężką kasę :)

Pojemność żelu imponująca, zapach orzeźwiający całkiem przypadł mi do gustu, wydajność też ogromna, bo wystarczy kropla tego preparatu by umyć i skutecznie usunąć zanieczyszczenia z twarzy, ale.....wysusza w bardzo brutalny sposób:( Dla mnie w niewybaczalnie okrutny sposób :(

Zużyłabym go jako żel pod prysznic, ale znalazłam dla niego lepsze zadanie...czyści moje pędzle do makijażu :) I to w jaki sposób :) Wystarczy odrobinka (to świadczy o superchemicznej formule tego żelu) by umyć wszystkie pędzle, resztki pudru, różu, cieni, znikają bez śladu :) Pędzle są czyściutkie, włosie lekko usztywnione (po użyciu szamponów miałam wrażenie, że są zbyt miękkie i "tłuste").

Daję mu *** mimo, że do mycia twarzy się nie nadaje, ale ma swoje zastosowanie (i dobrze się spisuje) a to najważniejsze :)

Używam tego produktu od: ........

Średniak

Moze zaczne od plusow
-ladnie lachnie
- wydajny
-ladnie sie pieni
-gladka skora
Minusy:
-dosc wysusza skore i ja ściąga
- pozostawia na skórze taki smak "goryczy"trzeba bardzo dobrze splukac twarz bo nie splukuje sie tak łatwo!!
- twarz po nim jest troszke czerwona

Używam tego produktu od:roku

dla mnie bomba

Używam go tylko na dzień, na noc potrzebuję lepszego oczyszczenia. A ten żel dobrze myje, jest wydajny, ślicznie pachnie no i skóra po nim jest gładka i taka...promienna. Zdecydowanie poprawia mi humor.
Co do wysuszenia, o którym wspominały poprzedniczki- nic nie zauważyłam. Fakt, pompka by się przydała. Ale zawsze można przelać;)
Jak na razie, najlepszy.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie( mało ubyło)

niestety wysusza

Zalety:
*ślicznie pachnie
*bardzo dobrze oczyszcza skórę
*MEGA wydajny
*tani
Wady:
*wysusza mi skórę i to mocno i to powoduje że na pewno go nie kupię
*opakowanie niepraktyczne, wolę produkty z pompkami

Używam tego produktu od: 1.5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Za bardzo wysusza

Po pierwszym użyciu tego żelu byłam zachwycona...Ładny zapach,mała ilość wystarczyła żeby umyć całą twarz,super się pienił,skóra była przyjemna w dotyku i dobrze oczyszczona-po prostu rewelacja!Już się cieszyłam,że w końcu znalazłam taki fajny żelik za małe pieniądze.Jednak po 3 dniach czar prysł!W życiu nie miałam tak suchej skóry,normalnie jak tarka(wcześniej nie miałam z tym problemów).Teraz używam go 2 razy w tygodniu tylko po to by go zużyć.

Szkoda bo początki były naprawde miłe:(No ale przecież nie będę sobie niszczyła skóry tylko dla tego zapachu i piany!

cóż..

Hmm.. w sumie nie zachwycił mnie ten żel. Oczyszcza jak każdy, wysusza dość mocno, pachnie nijak. 2 gwiazdki za to, że nie wyrządził mi szkód na twarzy i za to, że pośmiałam się trochę z napisów na opakowaniu.

Używam tego produktu od:kilka tyg

świetny

Dostał się do mojej łazienki przypadkiem, i cieszę się z tego bardzo. Żelik jest superowy - dobrze oczyszcza skórę, pozostawia ją gładką i miłą w dotyku. Nie wysusza. Ma aksamitną konsystencję, doskonale się pieni i jest bardzo wydajny. Minusów brak :) Na pierwszym miejscu wśród żeli jest u mnie zdecydowanie oliwkowa Ziaja, ale Soraya Beauty Creation znajduje się zaraz po niej :-)

milusi:)

rzeczywiście jest super-komfortowy w użyciu! ślicznie pachnie, skutecznie usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia ze skóry, jest bardzo bardzo wydajny ( dla osob szybko nudzacych się kosmetykami-jak ja- aż za bardzo ;p ) a skóra po jego zastosowaniu jest promienna, miła w dotyku - po prostu atrakcyjna:) polecam!

Używam tego produktu od:sierpień06
Ilość zużytych opakowań:ciągle w trakcie 1szego;)

wreszcie coś dla mnie

Szukałam idealnego,dokłądnie oczyszczajacego zelu do mycia twarzy dla mnie-takiego,który bedzie stosunkowo neidrogi,wydajny i usunie z buzi nawet makijaż.Kiedys skuszona sloganem o poprawie atrakcyjności skusiłam się na ten kosmetyk.Po pierwsyzm uzyciu byłam w szoku-nie dość,ze jest naprawde wydajny,ladnie pachnie,to jeszce super oczyszca buzię,ktora po jego uzyciu wyglada czysto,świezo i promiennie.Jak dla mnie-rewelacja!

Używam tego produktu od:3miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie2

przyjemny

Miałam ten żel jakiś czas temu. Dobrze oczyszczał buzię, także z makijażu, lecz lekko ściągał i wysuszał skórę. Używałam go jednak z przyjemnością, bo bardzo ładnie pachniał :-) i dobrze się pienił, był wydajny. Opakowanie miłe dla oka.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

miłe zaskoczenie

W sklepie nie moglam sie zdecydowac czy wziasc ten zel czy tez moze z serii nawilzajacej. W koncu wybor padl na ten produkt i jestem z niego zadowolna:)
Zel ma fajna konsystencje, dobrze sie go dozuje, lekko sie pieni, delikatnie i skutecznie oczyszcza cere.
Nie podraznia, nie wysusza i nie napina skory.
W efekt wzmocnionej atrakcyjnosci i tak nie wierze, ale moja skora go bardzo polubila:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze