Chocolovers, Kremowo-czekoladowy peeling do ciała

Chocolovers, Kremowo-czekoladowy peeling do ciała

Zawartość łupinek z orzechów i substancji ścierających pozwala na pozbycie się martwych komórek z naskórka. Skóra stanie się jedwabiście gładka i nawilżona dzięki naturalnym składnikom: kakao, masło kakaowe, masło z owoców mango.

Skóra stanie się gładka, pachnąca i apetyczna jak czekolada...

Aquolina z linią Chocolovers zaprasza do uczty zmysłów każdego, kto ma ochotę połączyć miłość, przyjemność i czekoladę w czasie pielęgnacji.

Choclovers to następująca kompozycja zapachów:

- nuta głowy jest świeża, a tworzy ją: bergamotka, pomarańcza i cytryna;

- nuta serca jest kwiatowa/korzenna i tworzy ją: lilia wodna, kolendra, orzech laskowy, paczula;

- nuta bazowa jest waniliowa/piżmowa i tworzy ją: wanilia, słód, piżmo;

Formuła linii Chocolovers opiera się na aktywnych składnikach, którymi są: masło kokosowe,masło z mango, olejek z orzechów laskowych, kakao (które jest także wykorzystane jako barwnik w produktach). Ziarna kakawca zawierają żelazo, magnez, wapń, cynk i kofeinę, co odżywia, nawilża i wygładza skórę. Kofeina działa stymulująco, wyszczuplająco i ujędrniająco na skórę. Apetyczny zapach wpływa na samopoczucie – czekolada łagodzi stres, odpręża, poprawia nastrój.

Cena: 69zł/250ml

dodatek pod prysznic

Zapach lepszy niz suflet z tej serii, ale troche mniej wyrazny niz w przypadku olejku do masazu. Ma jakas taka dziwna konsystencje, bardziej to chyba krem pod prysznic z peelingiem niz peeling, drobinki sa malutkie i nie za duzo ich... A jednak! A jednak skora jest po nim jedwabista i gladka. Niestety nie nawilzona tak, jak w przypadku peelingow cukrowych i trzeba po nim jeszcze wklepac balsam. Ogolnie mozna wyprobowac w ramach rozpieszczania sie pod prysznicem ;)

Używam tego produktu od: 2 miesiace

najlepszy mój peeling

to mój najlepszy peeling do ciała, jaki miałam i pewnie jaki będę mieć ;)
pachnie pięknie, to wiadomo, jest gęsty i kremowy, pielęgnuje i złuszcza skórę, ma mnóstwo mnóstwo drobinek!, które się nie rozpuszczają, więc jest wydajny, nie trzeba dużo, żeby użyć na całe ciało.

skóra jest gładka, a nie wysuszona, ujędrniona, zapach długo się utrzymuje.

bajka!
zaznaczyłam, że NIE KUPIĘ, bo cena jest niebotyczna, ja dostałam go w prezencie ;)

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Wspaniały

Ślicznie pachnie! Fajna konsystencja! Skóra po zastosowaniu peelingu jest gładka i przyjemna w dotyku:) Oszczędzam go, aby mi starczył jak najdłużej:)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Peeling do ciała

badziew

Dlugo polowałam na ta serie ciagle sie zastanawialam czy za taka kase warto kupic ten peeling. W koncu postanowiłam sie skusic i niestety, ale załuje, bo on nic nie robi tylko pachnie. Kosmetyk jest dosc wydajny po miesiacu nie widac praktycznie ubytku, a staram sie uzywac regularnie zapach piekny prawdziwa czekolada mam jednak wrazenie, ze to taka czekolada z kawa. Co najgorsze to ten peeling nic nie robi kiepskie drobinki słaba scieraja skora nie jest gładka ani nawilzona nic dosłownie nie robi do tego zapach utrzymuje sie tylko na opakowaniu, a nie na ciele. Nie polecam i to moje pierwsze i ostatnie opakowanie.

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:w trackie 1

Czekoladowe ciasteczka :)

Bardzo apetyczny, czekoladowy peeling dzięki któremu stałam się Chocolover ;) Co prawda mnie bardziej pachnie ciastkami z czekoladą niż samą czekoladą ale mniejsza z tym. Co do właściwości- mnóstwo małych, ostrych drobinek zawieszonych w kremowej masie, które świetnie radzą sobie z peelingowaniem skóry. Po użyciu tego cudeńka mam bardzo fajną, gładką skórę, oczyszczoną i świeżą. Więc peelinguje dobrze, chociaż by efekt był taki z prawdziwego zdarzenia- trzeba się nieźle "naszurać" ;) Konsystencja ok- nie spływa. Nie trzeba też nabierać dużo peelingu, bo bardzo fajnie radzi sobie na skórze nawet mała ilość, przez co przypuszczam, że jest on wydajny. Stosuję go raz, dwa razy w tygodniu od ok. miesiąca i mam ponad pół opakowania. Polecam, bo fajny kosmetyk. Nie daję 5 gwiazdek bo nie jest znowu aż nadto powalający, ja raczej preferuje te peelingi które mają grube i duże drobinki ale to już czepianie się :) Można wypróbować, chociażby dla zapachu, bo ja mam ochotę zjeść ten peeling za każdym razem :)

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąca

skrobacz-otulacz

Zacznę od zapachu - jak prawdziwa mleczna czekolada, całkiem inna niż w EDT.
Ta zdecydowanie bardziej mi sie podoba.
Peeling jest w zasadzie delikatny - jak dla mnie - bo ja swoja skórę trę:)
Po użyciu jest gładka, delikatna i mega czekoladowo pachnąca- taka do zjedzenia:)

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1