Pantene, Pantene Pro-V Większa Objetość, Odżywka bez spłukiwania (stara wersja)

Pantene, Pantene Pro-V Większa Objetość, Odżywka bez spłukiwania (stara wersja)

Odżywka o lekkiej formule bez spłukiwania pomaga przywrócić włosom zdrowie i sprawia, że stają sie one łatwiejsze do ułożenia. Odżywka działa szybko, nie obciąża o nie skleja włosów. Zawiera substancje budujące, zwiększające i utrzymujące objętość, które jednak nie obciążają włosów. Lekka formuła odżywki sprawia, że ułożona rano fryzura pozostaje lekka, puszysta i pełna objętości przez cały dzień.

Mój KWC, ale dostępność..!

Pamiętam jak w gimnazjum dziewczyny urządziły mi metamorforę, poszłam także do fruzjera i odpowiednie cięcie zrobiło z moich włosów atut którym się szczycę po dziś dzień. To była moja pierwsza w życiu odżywka, a skoro bez spłukiwanie - tym lepiej.
\\n
\\nWłosy były wygładzone, okiełznane, skręt był podkreśliny i w ogóle, gdybym nie myślała, że tak działa każda zwyczajna odżywka (no ,nie doświadczona byłam) to pewnie nadal miałabym ją na półce. Teraz moje włosy super łatwo się puszą i czuję, że na prawdę tylko ta odżywka może mi pomóc, ale niestety, ani w moim, ani w sąsiednim mieście (a dodam, że nie mieszkam w jakiejś norze, tylko w województwie najbardziej uprzemyślowionym) nigdzie jej nie ma! Na półkach sklepów prywatnych, Rosmanie, Naturze, Hiper i super marketach - nic po prostu nic, nawet jednej maleńkiej buteleczki nie zostawili! Chamy!
\\n
\\n Kupić ponownie bym chciała, ale nie ma gdzie!!!

Ps. co do zwiększenia objętości to nic nie zauważyłam, bo od zawsze miałam gęste włosy i niemożliwe jest, aby były jeszcze gęstsze, ale na mnie takie preparaty w ogóle nie działają, więc...

Niewypał

Mam takie same odczucia jak JednaNaMilion w stosunku do tej odżywki. Moje włosy są cienkie i delikatne więc fajnie byłby je trochę unieść i nadać objętości - niestety po nałożeniu też odzywki włosy jedynie stają się jeszcze cięższe i przyklapnięte. Podchodziłam do niej kilka razy - aplikowałam mniej, mniej, mniej... aż w końcu stwierdziałam że najlepiej włosy wyglądają jak nałoże tyle, że nic nie widać - a jak nie widać to po co płacić za odżywkę?
Na plus jedynie wygładza i nadaje miękkości ale na moich włosach o to nie trudno więc nie polecam

Używam tego produktu od: kupiłam ze 2 lata temu i czas wyrzucić
Ilość zużytych opakowań: kilka użyć - 7-10

PRZYDATNE MALEŃSTWO :)

Uwielbiam tą odżywkę za to, że:

- nie obciąża,
- nadaje objętość
- kremowa konsystencja
- ułatwia rozczesywanie
- nie splata
- nie przetłuszcza
- przyjemny zapach
- poręczne opakowanie z wygodnym dozownikiem
- niska cena :)

Polecam z czystym sumieniem :)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Manicure - gradientowe kropki

Lubię

Odżywka ta ma sprawiać, że włosy będą miały większą objętość- tego efektu jakoś specjalnie nie zauważyłam. Lubię ją jednak za zapach, przystępną cenę, włosy są po niej lśniące i nie elektryzują się. Dodatkowo jest łatwa w aplikacji i ułatwia rozczesywanie. Używam jej już długo, ale w sumie nie znalazłam jak do tej pory nic lepszego. Wciąż szukam:)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: sporo

nigdy więcej.

Odżywkę kupiłam ze świadomością że jest nafaszerowana silikonami ale pomyślałam że na jakieś większe wyjście może się przydać.
Po umyciu wtarłam ją we włosy z nadzieją na efekt push-up aaa tu co? fryzura jeszcze bardziej klapnięta niż była. zapenienia poducenta to śmiech na sali po prostu.
Dałam półtorej gwiazdki bo włosy były błyszczące i gładkie ale taki sam efekt dałaby każda inna silikonowa odżywka a mi nie o to chodziło.

Używam tego produktu od: użyłam dwa razy
Ilość zużytych opakowań: odrobina pierwszego.

WIĘKSZA OBJĘTOŚĆ

Potrzebowałam zamiennika z sunsilka, więc kupiłam z pantene pro-v i się nie zawiodłam, włosy po umyciu i wtraciu tej odżywki są naprawdę miłe i miękkie w dotyku, ładnie pachną, a po wyschnięciu nadają większej objętości, z nimi już potem nie trzeba nic robić, wiadomo jeszcze lepsze działanie po zastosowaniu tego samego szamponu, wtedy jest super efekt, sama się przekonałam i miałam super extra rewelacyjne włosy, a mam dłuższe i proste, wystarczy dobrze ściąć, mieć naturalny kolor swoich włosów i efekt gwarantowany. Polecam dziewczyny.

Używam tego produktu od: niedawna

Obciąża włosy zamiast dodać objętości

Kupiłam ją zanim zostałam włosomaniaczką. Nawet jak po użyciu tej odżywki wyciągnęłam włosy na okrągłej szczotce to były oklapnięte, tłuste i oklejone jakimś świństwem.
+ ładne, funkcjonalne opakowanie
+ przyjemny zapach
i chyba tyle z plusów, bo cena nawet jak nieduża to i tak za wysoka jak na takie efekty
- oklapnięte, \'smutne\' włosy
- odżywka wcale nie jest lekka, jest zdecydowanie za tłusta żeby nakładać ją u nasady
- nie podoba mi się skład
- jak użyje się jej minimalnie za dużo to skleja włosy, co utrudnia rozczesanie
- nie spełnia swojego zadania
Ogólnie nie przypadła mi do gustu, nawet przed przejściem na bezsilikonową pielęgnację.

Produkt warty polecenia!

Jak dla mnie produkt świetny:
-prześliczny zapach,długo utrzymuje się na włosach
-potrafi ujarzmić odstające kosmyki włosów
-nie obciąża włosów
-włosy dobrze się układają
-cena dość przystępna

Ja nie zauważyłam jakiś większych wad tego produktu, no może jedynie:
-nie daję pożądanego efektu większej objętości

Niektórzy mówią,że odżywka ta powoduje wypadanie,przetłuszczanie włosów ale wydaje mi się, że to zależy od tego jak kto reaguje na poszczególne składniki preparatu.

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie 2 opakowania

słabiutka

Kupiłam ją pod wpływem chwili, bo potrzebowałam jakiejkolwiek odżywki bez spłukiwania, a że z Pantene miałam raczej dobre wspomnienia, to padło na tą. Niestety.

Do plusów mogę zaliczyć tylko cenę i zapach. No, ewentualnie jeszcze to, że włosów nie obciąża zbytnio (albo tego nie widzę).

Opakowanie jest bardzo niewygodne, nawet jak jest w nim jeszcze 70% odżywki to ciężko się wydobywa. Nie wspominając już o tym, że objętości po niej żadnej, włosy przetłuszczają się szybciej. Mało tego, dochodzę do wniosku, że moje włosy lepiej wyglądają bez niej, niż kiedy jej użyję. Zero pozytywnych efektów.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Przeciętna

Odżywka jest przydatna przy rozczesywaniu włosów, do jej zalet można zaliczyć także to, że nie obciąża i nie skleja włosów. Włosy są wygładzone. Na plus wydajność odżywki, starcza na bardzo długo przy codziennym stosowaniu. Natomiast nie mogę się zgodzić, co do tego żeby odżywka nawet w minimalnym stopniu powodowała większą objętość fryzury.

Używam tego produktu od: ponad roku

Rewelacja!

Co tutaj dużo pisać..

Odżywka super:
-włosy są głabkie i błyszczące
-dobrze się rozczesują
-nie obciąża włosów
-konsystencja ok
- ładnie pachnie
-cena w miare ok w promocji w rosmanie za 9 zł
-włosy są w dużo lepszej formie przy jej używaniu

Używam na przemiennie z innymu odżywkami aby nie przyzywczaić włosów.

Polecam!

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

;-)

Odżywka ma ładny zapach.Włosy się całkiem fajnie układają po jej zastosowaniu. Powierzchnia włosa jest wygładzona, a przynajmniej mam takie wrażenie :D. opakowanie całkiem poręczne. Jakiegoś szczególnego odżywienia włosów nie zauważyłam, po prostu ładniej wyglądają gdy zastosuje się tą odżywkę.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:1/2 opakowania