Chocolovers, Czekoladowy jedwabisty płyn do kąpieli

Chocolovers, Czekoladowy jedwabisty płyn do kąpieli

Kąpiel w jedwabistym płynie do kąpieli to czekoladowa rozkosz dla skóry. Apetyczny zapach wypełnia zmysły, a aktywne składniki odżywiają skórę. Obecność kakao i olejku z orzechów laskowych wygładza, przywraca skórze blask i pozostawia delikatny,

ciemny film.

Formuła linii Chocolovers opiera się na aktywnych składnikach, którymi są: masło kokosowe,masło z mango, olejek z orzechów laskowych, kakao (które jest także wykorzystane jako barwnik w produktach). Ziarna kakawca zawierają żelazo, magnez, wapń, cynk i kofeinę, co odżywia, nawilża i wygładza skórę. Kofeina działa stymulująco, wyszczuplająco i ujędrniająco na skórę. Apetyczny zapach wpływa na samopoczucie – czekolada łagodzi stres, odpręża, poprawia nastrój.

Cena: 50zł/250ml

nie polecam

- zapach - liczylam na czekolade ze skorka pomaranczowa, natomiast czuje tylko orzechy. No, moze troszke czekolady, ale zdecydowanie i glownie orzechy. Nie zachwyca mnie to
- wysusza skore
- cena jest nieprawdopodobna
- \'tworzy delikatny, ciemny film\' - WĄTPIĘ.
- nie ma zadnego wyszczuplenia ani ujędrnienia

+ dobrze sie pieni

jestem absolutnie niezadowolona z tego produktu, tak samo jak i z sufletu do ciała. Jestem zdziwiona, bo dosyc lubie plyny do kapieli Aquoliny ze standardowej serii. To jest jakies paskudztwo, ktore brzydko pachnie orzechami i wogóle nie pielęgnuje skóry.

opakowanie niepraktyczne, przelałam do innego. Zel jest szalenie gesty, ciezko sie rozpuszcza w wodzie, tworza sie nieestetyczne brazowe placki nierozpuszczonego płynu.

Ogólnie jestem na NIE x 100! Znam płyny do kąpieli 1Ox tansze a lepsze.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 x 250ml