Glycerine Hand Cream with silicone (Glicerynowy krem do rąk z silikonem)

Glycerine Hand Cream with silicone (Glicerynowy krem do rąk z silikonem)

Krem do pielęgnacji rąk o podwójnym działaniu silikonu i gliceryny. Silikon chroni skórę rąk przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych oraz wygładza.

nijaki

Kilka lat temu miałam kilka tubek tego kremu (edycja walentynkowa, bożenarodzeniowa i klasyczna) i po jakimś czasie dopiero zorientowałam się że to wszystko to samo tylko szata graficzna inna...
Mnie on nie oczarował a wręcz denerwował tym że że dłonie po nim się kleiły i miał mało przyjemny zapach. Nie lubię też opakowań z zakrętka wolę klipsy. Nie robił za specjalnie nic oprócz oblepienia tłusta warstwą dłoni. Ot tyle na jego temat.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: trzy całe, może nawet cztery

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[813747].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry krem

Dobry, sprawdzony, niezawodny krem. Doatek gliceryny powoduje iż dobrze spełnia on funkcję ochronna. Na dodatek jest tani i wydajny. Ma przyjemny delikatny zapach. Zawsze do niego wracam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[609134].usefull || 0 }}% pomocna.

Pozostanę mu wierna

Jedyny krem do rąk, na którym się nie zawiodłam i do którego zawsze wracam. Ostatnio miałam mały \'skok w bok\' z kremem z rumiankowym z Isany, który wysuszał mi dłonie oraz z jakimś zapachowym cudem z Oriflame, kóry tak podrażnił mi dłonie jakbym je sobie czymś poparzyła!
Ten krem jako jedyny nigdy mnie nie podrażnił, zawsze po jego użyciu dłonie są gładkie, miękkie - takie jak trzeba.
Świetny krem w przyzwoitej cenie!

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: dużo...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[573432].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż MaxFactor

lubię

nie wiem dlaczego ale mam słabość do tego kremu... mimo że nie nawilża zbyt rewelacyjnie to ma zapach który bardzoooo mi odpowiada, do tego niezła cena, opakowanie, pojemność.. Ogólnie nie lubię firmy avon ale ten krem ma w sobie coś :)

Na pewno kupię go jeszcze nieraz :)

Używam tego produktu od: daawna
Ilość zużytych opakowań: około 3 z przerwami na inne kremiki :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[503957].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacyjny

plusy:
*duże opakowanie
*bardzo ładny,delkatny zapach
*niska cena(w promocji niecałe 5 zl.)
*swietnie nawilza dłonie
*działa nawet na bardzo wysuszoną skórę
*pozostawia delikatny film ktory po chwili sie wchlania
minusy:
*nie ma

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań: duzo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[480955].usefull || 0 }}% pomocna.

nie do suchej skóry

do bardzo suchej/przesuszonej skóry to się nie nadaje. Skład kremu też nieciekawy. Ale ma ładny delikatny zapach, nawilża na chwilę, jest duży i wydajny, cena w promocji bardzo zachęcająca.

Używam tego produktu od: 1 mc.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[470527].usefull || 0 }}% pomocna.

ŚWIETNY !

Z powodu kończącego się Kamill\'a postanowiłam zacząć rozglądać się za jakimś fajnym kremem do rąk , a jako że lubię zmieniać kosmetyki tym razem postanowiłam zamówić coś z Avon\'u :) Kupiłam krem za śmieszne pieniądze - 4,90 zł . Opakowanie jest duże - 125 ml , wygodne , chociaż najbardziej nie lubię w nim tego , że nie otwiera się sposobem " klik " , a trzeba go odkręcać . Ku mojemu zdziwieniu nawilża skórę :)

Używam tego produktu od: listopad 2010
Ilość zużytych opakowań: w czasie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[468152].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę fajny :)

Super nawilża, dłonie są mięciutkie i miłe w dotyku. Efekt utrzymuje się dłużej a nie tylko po posmarowaniu.
Na mrozy, po zmywaniu i innych takich ;) idealny :)
Do tego w promocji za bezcen :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[461939].usefull || 0 }}% pomocna.

Super :)

Bardzo dobry krem:) Jeden z lepszych kosmetyków Avon\'u.
- świetnie się wchłania
- chroni dłonie
- koi skórę zniszczoną od detergentów np. po myciu naczyć
- pozostawia ochronny film
-wydajny
-cena w porządku :)

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[458976].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak

Bardzo dobry krem.
Prosty skład a efekt bardzo dobry.
Skóra na rękach jest dobrze nawilzona i odżywiona.
Trzeba chwilkę wmasować bo jest tłusty - ale nie jest to aż tak tragiczna tłustość :).
Ekonomiczny, wydajny.
Przyjemna tubka z solidna zakrętką.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[448256].usefull || 0 }}% pomocna.