Water Melon, Superujędrniający żel pod prysznic

Water Melon, Superujędrniający żel pod prysznic

Żel o pięknym melonowym zapachu. Zawiera wzmacniający wyciag z liści czerwonych winogron oraz wyszczuplajacy i nadający skórze jędrność ekstrakt z nasion białego łubinu.

Cena: ok. 11zł / 250ml

Warto kupić

Kocham jego zapach! Poza tym jest dosyc wydajny, dobrze myje, a czy ujedrnia i wyszczupla to nie wiem, bo wcale tego od niego nie oczekiwalam, coz chciec od zelu do mycia? Wyszczuplaja to diety i ćwiczenia. Poza tym czuje sie po nim świezo i ma poreczne opakowanie, które mozna wszedzie zawiesic :)

Ilość zużytych opakowań: ciagle pierwsze

przypadł mi do gustu!

Kupilam go ze zwyklej ciekawosci i nie zawiodłam się!Ładnie sie pieni i prześlicznie pachnie !!! nie wysusza skóry ,ale tez nie sprawia ,że jest zbyt tłusta.Jedyny mankament to cena moim zdaniem powinien byc tanszy.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:zuzyłam 1

nie dla mnie

Od tego żelu oczekiwałam wiecej niż tylko mycia i niestety sie zawiodłam , minusy za :
- zbyt lejąca konsystencja
- odsraszający zapach
- wogóle nie ujędrnia ani nie nawilża
Plusa mogę dać jedynie za to ze dobrze sie pieni i wystarcza na długo ( ja jednak nie moge sie doczekać kiedy sie skonczy ;)

Używam tego produktu od: miesiaca

dzienny smoky eyes

melonowy :)

Polubilam produkty z tej serii, glownie z uwagi na super zapach:)
Zel ma mily zolty kolor, opakowanie - poreczny dozownik, z ktorego nic nie skapuje w nadmiarze. Dobrze sie pieni, nie wysusza skory, pozostawia na niej mily zapach.
Czy ujedrnia? Chyba raczej nie, zreszta w takie dzialania zeli pod prysznic nie wierze :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno