AA Deo Active Fresh, Antyperspirant z aloe vera 0% alkoholu

AA Deo Active Fresh, Antyperspirant z aloe vera 0% alkoholu

Antyperspirant o bardzo ładnym świeżym zapachu z aloesem działającym nawilżająco, kojąco i antyseptycznie. Dobrze chroni przed potem i jego zapachem. Nie podrażnia, nie zawiera alkoholu.

Średniaczek

Kupiłam jakies 2 lata temu z czystej chęci wypróbowania, tym bardziej, że akurat był w promocji.

Ma ładne proste opakowanie i ładny zapach. Dla skóry faktycznie jest łagodny, nawet po depilacji. Wchłania się raczej szybko.

I tutaj koniec z plusami. Przed potem nie chroni jakos spektakularnie. Uzywałam go akurat w porze letnio - jesiennej i przy wyższych temperaturach niedługo po wyjsciu z domu czułam się nieswieżo... Nie chroni ani przed samym potem jak i niemiłym zapachem.

Powiem szczerze, że używałam go praktycznie tylko będąc w domu lub w zimniejsze dni, gdy człowiek nie poci się mocno.

Ogólnie nie polecam tego produktu, bo nie robi tego, co antyperspirant robić powinien: chronić przed potem!

Używam tego produktu od: ok. 2 lat temu

Nie działa

Muszę przyznać, że nie pocę się jakoś szczególnie obficie.
Jednak ten antyperspirant nie sprawdził się. Po jego użyciu pachy miałam mokre i czułam lekki smrodek. Zapach też taki sobie.
2 gwiazdki daję za minimalną ochronę.

Używam tego produktu od: 2 miesiący

niezły

+ dobra ochrona przed poceniem się
+ cena
+ dostępność (choć teraz już go chyba wycofali)
+konsystencja
+ wydajność

Jedynym minusem był zapach, którym na początku się zachwycałam, natomiast po jakimś czasie zaczął być mdły.

Używam tego produktu od: miałam go rok temu

Manicure - marynarskie paski

Nie sprawdził się

Ogólnie lubię firmę AA, jednak muszę przyznać, że ten antyperspirant się n ie sprawdził. A to dlatego, że wcale nie chronił przed potem i brzydkim zapachem. A muszę dodać, że nie pocę się jakoś niesamowicie i ogólnie nie mam z tym większych problemów. Bardzo się rozczarowałam, bo nigdy wcześniej nie zawiodłam się na kosmetykach tej firmy.

dobry, ale nie zupełnie

To delikatny antyperspirant o delikatnym zapachu. Nie do końca skuteczny w okresie upałów, czy przy nadmiernym poceniu się. Moja opinia pozytywna opiera się głównie o to, że jest to antyperspirant, który nie zatyka porów.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Nie do końca

Antyperspirant jest całkiem całkiem, ale ma jeden duży minus: w czasie letnich upałów nie do końca sobie radził, chociaż nie mam problemów z nadmiernym poceniem się. Poza tym posiada same zalety: nie podrażnia, nie wysusza, ma bardzo ładny, delikatny zapach, nie brudzi i dość szybko schnie.

Używam tego produktu od: czerwca

może być

Przy umiarkowanych temperaturach radzi sobie zupełnie dobrze, ale podczas upałów nie daje rady.
Nie podrażnia, nie plami ubrań.
Zapach neutralny, delikatny - powinien przypaść do gustu osobom, ktore nie lubią dezodorantów o wyrazistych zapachach.
Przyznaję 3 gwiazdki - jeszcze żadnemu antyperspirantowi nie przyznałam wiecej, zatem nie jest to zła ocena, wręcz mogę go uznać za jeden z lepszych wypróbowanych przeze mnie antyperspirantów.

N ie

Nie ma dużych problemów z potliwością i liczyłam ze ten antyperspirant skutecznie mnie ochroni przed potem.
Zapach przyjemny, nie podrażnia,szybko się wchłania, ale niestety, na tym kończą się jego zalety.

ujdzie

Nie wiem skąd tyle zachwytów pod adresem tego produktu...mnie nie powalił na kolana, a wręcz przeciwnie. Zacznę od plusów,a do nich należy ładny zapach , przystępna cena. Niestety kiepsko spełnia swoją podstwawową funkcję, zapewnia ochronę tylko wtedy kiedy nic nie robię i mało się pocę, a nie mam z tym szczególnych problemów. Mimo to ten antyperspirant sobie nie poradził. Poza tym zostawia ślady na ubraniach i jest niewydajny (to akurat na plus w tym przypadku ;)). Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od:2 mce

Najlepszy jaki miałam

Przetestowałam wiele antyperspirantów w kulce. Ten jest zdecydowanie najlepszy.
+ ładnie pachnie
+ naprawdę chroni
+ szybko wysycha na skórze
+ ma rzadką konsystencję
+ wygodne opakowanie
+ łagodny, nawet po goleniu skóra nie piecze
+ wydajny
Polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

KWC

Naprawdę świetny antyperspirant!
-ślicznie pachnie
-szybko się wchłania
-nie pozostawia białych plam na ubraniach
-doskonale radzi sobie z nadmiernym poceniem -nawet po całym dniu nie czuć nieprzyjemnego zapachu i nie widać mokrych plam na ubraniu
-ma wygodne opakowanie
-nie podrażnia skóry
-jest bardzo wydajny
Jak najbardziej zachęcam do wypróbowania.

Używam tego produktu od:1,5 roku

Genialny!

Kosmetyk naprawdę godny polecenia. Z poprzednimi antyperspirantami miałam wielki problem. Z tym nie mam żadnych. Wszystko mi w nim pasuje! Ma cudowny, oszałamiający zapach, długo go czuć, nie zostawia białych plam na ubraniach, na długo neutralizuje zapach potu. Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca