Soiree Cosmetics, Rouge À Lèvres, Liquide Intense Mat Lipstick (Matowa pomadka w płynie z dodatkiem kwasu hialuronowego)

Matowa pomadka w płynie Soirée to wysoce napigmentowana, innowacyjna receptura, która zawiera starannie wybrany kompleks kwasu hialuronowego oraz witaminę E, co sprawia że usta są utrzymane w nienaruszonej kondycji.
Pomadka długo utrztmuje się na ustach, nie zostawia śladów, ani ciężkiego filmu na ustach.
Unikanie tłustych pokarmów oraz napoi zapewnia dłuższą trwałość pomadek na ustach. Każda pomadka jest wykonana ręcznie.

powiększające usta, nawilżające, kryjące
o przedłużonej trwałości
Efekt
matowe
w płynie

Pomadka Soirée

Od mniej więcej półtora miesiąca używam płynnej, matowej pomadki od Soirée Cosmetics. Nabyłam ją na ich stronie internetowej ( https://soiree-cosmetics.com) i jestem pod ogromnym wrażeniem produktem. Stosowałam już wiele matowych pomadek, od tych tańszych, drogeryjnych aż po Mac'a czy Kylie. W odróżnieniu od wszystkich poprzednich pomadek, te nie wysuszają ust ( chyba przez zawartość kwasu hialuronowego!!) i są super trwałe. Mogę pomalować usta z samego rana i wiem, że do wieczora pomadka pozostaje w nienaruszonym stanie. Ponadto, produkt jest bardzo wydajny i łatwy w aplikacji. Jego delikatna formuła łatwo się nakłada, nie rozmazując się po całej twarzy. Początkowo zamówiłam tylko jedną pomadkę, ale po dosłownie kilku dniach tak się zakochałam, że kupiłam kolejne. Wiem, że marka jest dość nowa i dopiero się rozkręca, ale od samego początku mają u mnie ogromnego plusa. Oby tak dalej!!

Najlepsze matowe pomadki na rynku

Witam,
używam pomadek w płynie Soirée od kiedy weszły w kwietniu do sprzedaż na www.soiree-cosmetics.com i muszę przyznać, że są to najlepsze pomadki jakich kiedy kolwiek miałam przyjemność używać.
Producent obiecuje, że pomadki będą lekkie na ustach, a kolor trwały i kryjący, z czym można się tylko zgodzić. Posiadam wszystkie cztery kolory hialuronowych matowych pomadek w płynie Soirée i wszystkie mają taką samą jakość. Na ustach w ogóle ich nie czuć, w przeciwieństwie do innych tego typu produktów i faktycznie nie wysuszają ust. Po kilku godzinach noszenia pomadki Soirée, sama struktura produktu na ustach wydaje się być sucha, ale same usta po jej zmyciu nie są wysuszone. Wykończenie w pełni matowe, piękne kolory. Bardzo trwała, ciężko ją domyć, ale nie pozostawia zabarwionych ust po zmyciu (nawet czerwona).
Pomadka nie zostawia śladów (np. przy piciu z szklanki itp), jedyne co to oczywiście może schodzić przy spożywaniu tłustych pokarmów/napojów, ale z chemicznego punktu widzenia jest to nie do uniknienia.

BOSKO pachnie, taką naturalną, subtelną wanilią. Bardzo szlachetny zapach, ponieważ nie zalatuje waniliną ani niczym co by się wydawało sztuczne.

Plus za wydajność, która wynosi 7 mL bo to 2x więcej niż standardowa pomadka w płynie (np. Kylie).

Piękne opakowania, duża dbałość o detal i starannie dobrane surowce. Design zachowany w czarno-srebrnej kolorystyce, dzięki czemu produkty nie wydają się kiczowate.

Kolejny plus za filozofię marki- podbija social media (nie tylko polskie), dowiedziałam się, że została założona przez dwie 18-latki i ostatnio można było o Soirée przeczytać w ELLE oraz Slow Life! Kawał dobrej roboty :)

(Zdjęcie jest własnością Soirée Cosmetics, materiały prasowe)