Smart Girls Get More, Bronzing Powder Shimmer (Puder brązujący rozświetlający)

Smart Girls Get More, Bronzing Powder Shimmer (Puder brązujący rozświetlający)

Prasowany puder brązujący o delikatnej i jedwabistej formule . Dostępny w dwóch odcieniach: 101 Glitter oraz 102 Glitter. Daje efekt rozświetlenia skóry i podkreślenia opalonego wyglądu.

Fatalny

Produkt bez zastosowania, bo jak inaczej nazwać można opalizujący bronzer. Używanie go na wierzch konturu mija się z celem- osypywanie miejsc, które chcemy zaciemnić brokatem raczej nie służy ich ukryciu.

Produkt nie nadaje się również do nadawania twarzy ciepła, Jest pomarańczowy i nie wygląda naturalnie. Polecam wydać pieniądze na inny kosmetyk.

Uniwersalny, sprawdza się do konturowania i do opalania twarzy

(Odcień, który mam - ciemniejszy 102 Glitter)

Bardzo udany bronzer! Na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo brokatowy, raczej jak starego typu bronzery do tworzenia sztucznej opalenizny z drobinkami. Jednak kiedy nałożyłam go na rękę, okazał się być idealnie napigmentowany, z tylko odrobiną blasku, w żadnym razie nie wygląda tandetnie.
Na twarzy traci swoją drobinkowość, jest zdecydowanie bardziej stonowany.

Konsystencja - bardzo dobra, niepyląca. Jest mocno napigmantowany - przy jasnych policzkach na pewno trzeba obchodzić się z nim ostrożnie. Bardzo plastyczny we współpracy, dobrze się rozciera, nie robi plam, nie smuży. Tworzy równy odcień, dokładnie stopiony z cerą.
Odcień jest raczej chłodny, dlatego jest świetny do konturowania. Nie daje brudnego efektu. Dla mnie jest idealnie wyważony pomiędzy typowymi bronzerami do opalania i ocieplania cery a zimnymi produktami do konturowania. Dlatego można go stosować na oba te sposoby.
Najczęściej nakładam na twarz bronzer z Kobo, który ma chłodny, ale mało nasycony odcień, a na to dodatkowo właśnie ten ze Smart Girls - dzięki temu mam bardziej przyciemniony i bardziej ocieplony kontur niż samym konturowaniem z Kobo.

Trwały, trzyma się na twarzy bez uszczerbku, tak jak bronzery lepszej jakości (zaznaczam, że makijaż mam zawsze wykonany z bazą i fikserem).
Cena - bardzo przyjazna dla kosmetykoholiczek :)
Opakowanie - za krótko go mam, żeby wypowiedzieć się o trwałości opakowania, ale na razie nie mam zastrzeżeń.

Polubiłam go praktycznie od pierwszego użycia. Pierwsze wrażenie może być mylące, gdy oceniamy go w opakowaniu - niezdecydowanym polecam wypróbować w sklepie tester, możecie być miło zaskoczone :)
Dla mnie okazał się super trafionym zakupem, fantastyczny odcień (trochę podobny do bronzera Face&Body z My Secret), pięknie prezentuje się na skórze, doskonały!