Ziaja, Stopy, Krem do stóp na pękającą skórę pięt

Ziaja, Stopy, Krem do stóp na pękającą skórę pięt

Krem wyraźnie odżywia, regeneruje oraz wzmacnia strukturę skóry. Zapobiega uszkodzeniom naskórka, intensywnie zmiękcza i przeciwdziała pękaniu skóry pięt.
Polecany również dla diabetyków.

Bardzo dobry!

Używałam dosyć rzadko, więc nie specjalnie widzę efekty działania tego produktu. Jednak nie odstaje od wszystkich stosowanych dotąd przeze mnie produktów tego typu.

PLUSY:
+ Cena.
+ Dostępność.
+ Szybko się wchłania.
+ Przyjemny zapach.
+ Wydajność.
+ Opakowanie.

Bez szału

Krem na pewno nie jest na szorstkie i spękane pięty. Po prostu nie poradzi sobie z takimi dolegliwościami. Tu potrzebny jest ciężki kaliber a nie krem, który właściwie jest fajny, żeby po kąpieli przedłużył uczucie świeżości.

Nie mogę jednak nie napisać, że pomógł mi w bardzo przykrej dolegliości, która towarzyszy hemoroidom. Otórz wyczytałam, że sprawdzi się przy pękniętym naskórku części odbytu. Pomógł mi i to w ciągu 4-5 dni. Pozbyłam się tego paskudztwa na zawsze :) od tamtej pory nie mam kłopotów. W aptece wszelkie maści kosztują majątek a tu za niewielkie pieniądze pomógł mi idealnie.

Jest przy tym bardzo wydajny, nie chce się skończyć ;)

Używam tego produktu od: ok. 5 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 opk.

Jest OK.

Dla mnie ten produkt jest po prostu dobry. Nie mam nadmiernego problemu z pękającymi piętami, jednak moja skóra w tych okolicach szybko się przesusza.

+ Cena.
+ Dostępność.
+ Zapach.
+ Szybko się wchłania.
+ Cytusowy zapach.
+ Wydajność.

- Dla bardzo wymagających stóp może być mimo wszystko za słaby.

Używam tego produktu od: sierpień 2014

Gala KWC 2017

Nie kupię go więcej

Moja skóra pięt szybko się przesusza, co prowadzi do pęknięć. Stosowanie tego kremu samodzielnie nie daje żadnych rezultatów. Doszło do tego, że miałam 4 różne kremy do stóp na pękające pięty. Używałam na zmianę, codziennie lub co dwa dni smarowałam pięty innym kremem. Ta metoda podziałała ale myślę, że krem Ziai miał nikły udział w tym sukcesie.
Odradzam, mimo że kosztuje tylko 7 złotych.

PLUSY:
- opakowanie,
- jeśli chodzi o codzienną pielęgnację bez większych problemów na piętach to można sobie go stosować i wtedy nie zaszkodzi.

MINUSY:
- bardzo słabo nawilża,
- nie zapobiega uszkodzeniom naskórka ani nie pomaga się ich pozbyć,
- nie zmiękcza skóry pięt,
- parabeny w składzie.

Używam tego produktu od: ok 4 miesięcy z przerwami

Średni

Kupiłam go bo w drogerii gdzie byłam nie było większego wyboru. Moje stopy były w tragicznym stanie.
Czytając opinie po zakupie lekko się wystraszyłam, zawsze byłam zadowolona z kosmetyków Ziaja.

Patrząc na o jak moje stopy wyglądały przed użyciem i teraz jak używam kilka dni to widać dużą różnicę. Moje pięty nie są tak popękane, bardziej nawilżone. Przednia część stopy i palce w ogóle stały się gładsze i wygładzone. [dodam, że schodziła mi skóra]
Zapach mi się podoba cytrynowy, dobrze się wchłania. Po pierwszym użyciu miałam wrażenie, że jest lekko jak wazelina. Mimo wszystko moja opinia jest dobra.

Używam tego produktu od: 2 tyg

baardzo słaby produkt

taki sobie krem..
nie pomaga, nie nawilża, nie jest wydajny. opakowanie jest tragiczne.. żeby zużyć produkt do końca, trzeba rozciąć tubkę. nie polecam, szkoda tych paru złotych.

jedyny plus, to cena... ale przecież nie o to chodzi, żeby kupić tani produkt, który nie robi nic.
Używam tego produktu od: okres wakacyjny
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

gorszego nie miałam....

Lubię i cenię Ziaję, ale to porażka. Krem mało wydajny, dałam za niego ok 7 zł, szybko się skończył, zapach mi nie odpowiadał i praktycznie nie działał. Skóra jak przed użyciem, ani nie natłuszczona, ani miękka. Dużych problemów z pękającą skórą nie mam, raczej przesuszona pięty, więć prawie każdy inny mi odpowiadał, nawet te najtańsze. Szkoda. Nie polecam !!

Używam tego produktu od: kilka tyg

Zdecydowanie nie

Szukałam kremu, który pomoże mi w walce z popękanymi piętami i niestety, bardzo się zawiodłam.

Jedyne zalety to cena i wydajność, ale poza tym same minuty. Po pierwsze i najważniejsze - krem po prostu nie pomaga, stosowałam go wieczorem (czasem też w ciągu dnia) i miałam wrażenie, że nic się nie zmienia. Nawet minutę po nałożeniu kosmetyku moja skóra była tak samo szorstka jak przed nałożeniem. Konsystencja jest zbyt ciężka. Także zapach nie jest przyjemny. Pozostało mi jeszcze trochę więc muszę zużyć ale na pewno nie kupię kolejny raz tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Nie polecam

Kupiłam ten krem przypadkowo, przy okazji większych zakupów w Rossmanie. Niestety, nie polecam.

PLUSY:
+ ładny, cytrusowy zapach
+ cena

MINUSY
- nic nie robi... mam wrażenie, że nakładanie go na stopy jest bezcelowe, efektów brak. Teraz muszę się trochę pomęczyć, żeby go zużyć. :)
- pod koniec trudno "wydostać" zawartość z opakowania

Podsumowując, ja już więcej nie kupię i nie polecam.

na pękające pięty tylko z nazwy

Kupiłam go z ciekawości nie sprawdzając wcześniej opinii. Krem owszem dobrze nawilża skórę, ale z piętami sobie nie radzi. Pomimo smarowania pięty dalej są szorstkie i niemiłe w dotyku. Co więcej pojemnośc kremu jest mniejsza niż tradycyjna oraz jest on mało wydajny.

Zawód.

Używałam go systematycznie, ale niestety mnie nie zadowolił. Do zakupu zachęciła mnie firma i cena. Jest wydajny. Ma ładny, cytrusowy zapach. Jednak na tym zalety się kończą...
Oczywiście na popękane pięty nie pomoże jak pumeksik i peeling, ale nawilżenie tego kremu było małe. Na jakiś czas starczyło, jednak stopy znowu są szybko popękane, nie zapobiega temu dostatecznie.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy

niestety nieudany produkt

Niestety nie jest to krem moich marzeń. Nie sprawdza się przy codziennej pielęgnacji stóp.

Swoją ocenę uzasadniam tym, że działa słabiej niż choćby krem, który miałam przed nim.

Słabo nawilża, pięt w sumie nie nawilża w ogóle.
Co za tym idzie, nie zapobiega pękaniu pięt, bo skóra jest tak samo nieelastyczna, jak bez używania kremu.

Trudno wydobyć ten krem z opakowania, buteleczka (tubka?) jest stanowczo za twarda. O ile nie przeszkadza mi to w innych produktach Ziaji, bo butelki są większe i bardziej miękkie w połowie, ta, ze względu na mały rozmiar nie ma miękkiego środka i taka buteleczka się nie sprawdza.

Ładnie pachnie, lekko cytrusowo, ale to niestety za mało.

Cena jest niska i może zachęcać do zakupu, ale niestety, w tym wypadku nie polecam.