Pink Sugar, Pianka do ciała

Pink Sugar, Pianka do ciała

Aquolina proponuje delikatną piankę do ciała (body mousse). Używa się jej po myciu, a efekt jaki pozostawia, to nie tylko głębokie nawilżenie, ale przede wszystkim doskonałe odżywienie spragnionej wody skóry. Wszystko to dzięki zawartości olejku z rośliny o nazwie LIMMANTHES ALBA i wyciągu z masła karite. Po takim "zastrzyku" skóra wyraźnie odetchnie, poczuje się doskonale. Zniknie nieprzyjemne napięcie, pozostanie subtelny zapach, a myśli będą krążyć wokół smakowitej bitej śmietany i przepysznej waty cukrowej.

Cena: ok.65zl/250ml

Totalna rewelacja :)

Po pierwsze - w zgłoszeniu znajduje się błędna informacja na temat ceny. Za moją piankę (zakupioną w Polsce w sklepie z kosmetykami Aquoliny) zapłaciłam 84zł - mogę wylegitymować się paragonem ;)

Kosmetyk to totalna rewelacja. Jest bardzo przyjemny w stosowaniu a dzięki swojej konsystencji całkiem wydajny. Świetnie nawilża, rozświetla i pozostawia skórę mięciutką w dotyku, ale - co dla mnie najważniejsze - bardzo intensywnie pachnie.

Najczęściej stosuję ją jako "podkład" pod EDT Pink Sugar przedłużając tym nieco żywotność perfum ;) Bardzo fajnie sprawdza się też jako baza pod np Flowerbomb V&R.Używam tego produktu od: miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego słoja