Color Trend, Bright Lights Lipgloss (Wibrujący błyszczyk do ust)

Color Trend, Bright Lights Lipgloss (Wibrujący błyszczyk do ust)

Błyszczyk do ust dostępny w 4 transparentnych odcieniach:
- Totally Turquoise
- Vibrant Violet
- Pink Pops
- Orange Crush.

Cena: 13.90zł/ 5ml

taki sobie

miałam ten błyszczyk dawno temu. Moim zdaniem pachniał zbyt intensywnie, kleił się niemiłosiernie i nie dawał jakiegoś oszałamiającego połysku. Bardzo mało się go nakładało na pędzelek, stanowczo za mało jak na potrzeby moich ust. W końcu zużyłam go jako żel do brwi

Używam tego produktu od:kilka lat

beznadziejny :/

Błyszczyk jest okropny, strasznie się klei, a kolory w ogóle nie pasują. Strasznie wysusza usta, długo się nie utrzymuje na nich, tylko zasycha.... Tworzą się grudki. Jedyne, co mi nie przeszkadzało aż tak bardzo, to zapach.
Wyrzuciłam kosmetyk, bo nie mogę się malować czymś tak beznadziejnym!

Używam tego produktu od:ojj dawno to było
Ilość zużytych opakowań:1 i żadnego więcej!!!

Świetny!

Niestety zdążyłam zużyć tylko jeden bo później wycofano go :(
Był mały ale wydajny. Nadawał ustom połysk, był całkowicie bezbarwny i dosyć długo utrzymywał się na ustach. Zostawiał również przyjemny posmak i te... wibracje :):)

Używam tego produktu od: dawno :)

Avon Mark - relacja

średni

Jest mały i drogi, co już jest pierwszym minusem.
Po nałożeniu jest przezroczysty, co mnie bardzo zadowala, bez drobinek.
Daje efekt mokrych ust.
Wkurza mnie tylko to całe wibrowanie. ;-)

Ogólnie jest fajny, ale za mały jak na tą cenę.
\Można kupić coś lepszego.

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Jeden z najlepszych! ;)

Niestety durny avon zawsze wycofuje najlepsze kosmetyki :( Błyszczyk był boski. Posiadałam kolor Pink Pops. Najbardziej podobał mi się jego melonowy zapach i fajne uczucie chłodu ( używałam go latem). Chętnie kupiłabym go jeszcze raz ;)

Używam tego produktu od: hymm jakieś 2 lata temu

świetny

Malutki ale bardzo fajny błyszczyk :)
Przeczytałam wiele pozytywnych opinii o nim, więc postanowiłam się skusić :D
Rzeczywiście nie ma go już dawno w katalogu, ale nabyłam go na allegro. I opłacało sie :) Już jedno pociągniecie sprawia, że usta są pokryte i co najważniejsze super nawilżone. A zapach...boski :D Muszę się powstrzymywać przed zjedzeniem go :D

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Fajny ... był :(

Blyszczyk byl bardzo udany nadawl piekny polysk ustom nie wysuszal byl taki malutki, poreczny wygodny i dosyc trwaly ... eeeh szkoda ze go nie ma w katalogu :( Nie rozumie czemu von wycouje tak dobre kosmetyki :(

Używam tego produktu od:nie pamietam :)
Ilość zużytych opakowań:chyba 2

Zasługuje na 5.

Ma małe, urocze i niesamowicie poręczne opakowanie, nie sposób się nim znudzić ;-) Lubię błyszczyki o małej pojemności.
W tym zgrabnym opakowaniu umieszczona została bardzo solidna maź. Błyszczyk jest gęsty i ma bogatą (?) konsystencję, dzięki czemu wystatczy naprawdę niewielka jego ilość, aby pokryć całe wargi.
Pachnie jak wata cukrowa i ma lekko słodki posmak.
Trwałość jak to u błyszczyków bywa.
Wad nie zauważyłam ;-)
Z czystym sumieniem polecam!

Używam tego produktu od: kilku m-cy nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

mogę go polecić

w swojej karierze mialam dość duzo błyszczyków, bo można mnie określić jako ich maniaczkę :)
ten kosmetyk avonu skusił mnie swoją niską ceną i dość niecodziennymi kolorami :)
na ustach pozostaje dosć długo, choć nie nadaje koloru to pozostawia lśniący efekt. kolejnym plusem jest świetny zapach
jedyną wadą jest zbyt małe opakowanie, i bardzo szybko się konczy

Używam tego produktu od:od roku
Ilość zużytych opakowań:dwa

Super!

Uzywam tego blyszczyku od 2 miesiecy i jest naprawde swietny! Ma wiele zalet m.in

- dobrze sie rozprowadza i dlugo sie trzyma dzieki jego kosystencji

- cudownie pachnie (mialam arbuzowy) Ps. Zapach przyciagał chlopakow :) * nie ma smaku

- Opakowanie jest malutkie i wszędzie sie zmiesci w kazdej kieszeni, torebki, badz kosmetyczki,

-No i oczywiscie ślicznie wyglada na ustach!

POLECAM!

Używam tego produktu od: 2miesięcy

ok ;)

Kolejny kosmetyk, którego nie kupię,ponieważ już go nie ma w sprzedaży...

Małe opakowanie jest jego zaletą, niedosć,ze jest uroczy,ale również bardzo porecny,zmieści sie do każdej kieszeni czy torebki.

Nadaje bardzo ładny lśniacy efekt, jest dosyś gesty,przez co długo sie utrzymuje na ustach.

Zabawne wibrujace kolory,które na ustach sa bezbarwne ;P

Używam tego produktu od:roku

aż szkoda, że taki malutki :(

Muszę przyznać, że jak na tak niepozorny kosmetyk, za tak niewielką cenę, jest to kosmetyk bardzo udany, zresztą większość avonowskich kosmetyków do ust jest udana, czego nie można powiedzieć o wielu kosmetykach tej firmy ;)
Błyszczyk ten ma śliczny (Orange Crush) pomarańczowy zapach, doskonale nawilża i pielęgnuje usta, mimo nagminnego zlizywania bardzo długo czuję, że usta są naprawdę nawilżone. Jest przezroczysty, nie posiada drobinek (i dobrze) :) Zaznaczyłam iż nie wiem, czy kupię, acz jeśli go zobaczę ponownie w ofercie to zapewne go nabędę.Najczęściej nie mogę się doczekać kiedy mi się jakiś kosmetyk skończy, ale w tym przypadku żałuję, co może być też wynikiem tego iż opakowanie jest malutkie i zanim zdążyłam się nim nacieszyć, to pokazało się dno opakowania ;)

Używam tego produktu od: dwa miesiące