Avon, Naturals, Rumiankowy krem do rąk

Avon, Naturals, Rumiankowy krem do rąk

Delikatny krem do rąk z wyciągiem z rumianku. Dłonie pielęgnowane systematycznie tym kremem będą miękkie, gładkie i zadbane. Rumianek ma właściwości kojące, łagodzi podrażnienia i rozjaśnia skórę.

Cena: 12,90 zł / 100 ml

miłe wspomnienie

Pamiętam,że przed paru laty używałam tego kremu i byłam bardzo zadowolona.Skóra po nim była gładka, dobrze nawilżona,dłonie wyglądały na zadbane.Do tego miał wspaniały,urzekający zapach :-) Szkoda,że juz go nie produkują...

Używam tego produktu od:kiedyś dawno
Ilość zużytych opakowań:kilka

zapach prawdziwie ruminko

Pachnie naturalnie, ale bardzo intensywnie i jak dla mnei zbyt długo się wchłaniał, pozostawiał tłusty film i przez jakiś czas nic nie mogłam robić, zużyłam całą jedną tubę, ale nie mogłam się doczekać kiedy się skończy

relaksujący

troszkę długo się wchłania i zostawia warstewkę,ale dobrze nawilża,odżywia,wygładza i troszeczkę rozjaśnia,zapaszek też lubię,działa na mnie relaksująco,szczególnie wieczorem

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

OK

Kremik ten ma fajny kolorek i ładne opakowanie. Za zapachem rumianków nie przepadam, więc tu nie przypadł mi do gustu. Ma bardzo rzadką konsystencję, ale to ułatwia nakładanie. Nawilża dobrze, ale na krótko. Taki zwykły kremik.

biurokrem

Krem biurowy, do częstego używania. Wodnista konsystencja przypomina mi trochę rozlazłość mojego szefa, a kolor opakowania świetnie współgra z bielą biurowych ścian. Nic specjalnego - rozsądny biurowy nawilżacz w rozsądnej biurowej cenie. :)

nostalgiczny

Właśnie się wykąpałam i nim wysmarowałam. Mmm, pachnie nostalgicznie - kiedyś dawano mi rumianek na wszystkie dolegliwości... Ale o kremie: czemu tak dLugo się wchłania?! I zostawia okrrropną warstewkę... Ale za to nawilża, odżywia, dłonie są takie mięciutkie... No i wystarczy, że użyję go 2 razy dziennie - na noc i rano. Podoba mi się to opakowanie - chociaż to nie to na zdjęciu... Ale 13 zł to bym za niego nie dała. Polecam - jak jest w promocji.

ładnie pachnie

Zdjęcie powyżej nie przedstawia kremu rumiankowego, ale ja właśnie o rumiankowym piszę, bo taka jest nazwa tych komentarzy:<BR>Łatwo się wchłania, delikatnie nawilża, pozostawia bardzo łasny zapach.<BR>Dla bardzo zniszczonych rąk sie nie nadaje, ale do codziennej pielęgnacji - jak najbardziej.

przyjemny

Cudow nie zdziala, ale na pewno wygladzi dlonie, ktore nie sa bardzo zniszczone. Pachnie ladnie, wlasciwie nie bardzo rumiankowo, ale bardzo przyjemnie.<BR>Dobrze sie wchlania i ma mila konsystencje.

Bardzo dobry

Bardzo fajny krem. Naprawdę dba o dłonie, są pachnące i mięciutkie, nie lepią się po nałożeniu go. Polecam.