Top Choice, Pilnik do paznokci szklany, dwustronny

Top Choice, Pilnik do paznokci szklany, dwustronny

Dwustronny szklany pilnik do paznokci naturalnych i sztucznych. Nie niszczy i nie rozwarstwia paznokci. Hartowane szkło, z którego został wykonany ma bardzo dużą twardość i wg producenta, pilniczek nigdy się nie tępi. Wystarczy opłukać go pod bieżącą wodą, a powierzchnie ścierne odzyskują swoją ostrość.

pilniki

no nie wiem

Pilnik spełnia swoją rolę, ale tylko gdy chcę spiłować górę paznokcia. Boków niestety nie da się nim spiłować. Nie polecam!! lepiej kupić ciut mniejszy i oczywiście cieńszy

Cóż... ideał to to nie jest.

Kupiłam go bo jest mały, w opakowaniu i idealny do torebkowej kosmetyczki. Niestety ciężko się go używa, do opiłowania wszystkich paznokci się w ogóle nie nadaje. Natomiast jeśli gdzieś w pracy/szkole/gdziekolwiek złamie nam się paznokieć albo zrobi "zadziorek" to da radę.
Jedyny plus to to, że jest łatwy w utrzymaniu higieny bo można go po prostu umyć i wytrzeć do sucha.

I znowu niewypał

Nie wiem co mnie napadło żeby kupić ten pilnik. Podobnie jak inny recenzowany przeze mnie, nie nadaje się do niczego. Nie wiem, a może to wina moich paznokci, a może nie trafiłam na dobry pilnik, w każdym razie nie będę więcej szukać ideału w tej dziedzinie.
pilnik dość łatwo dostać w nawet przystępnej cenie. Ma dodane etui. Sam w sobie nie jest w ogóle ostry. Nie jestem w stanie wyrównać nim nawet najmniejszej nierówności paznokcia. Do tego jest dość nietrwały, bo mieszkając sobie w kosmetyczce lub w oddzielnej kieszeni torebki szybko się pobił. Nie byłam z niego w ogóle zadowolona.

Manicure - mat i błysk

Najlepszy

Miałam kiedyś szklany pilniczek, ale z innej firmy- był do niczego. Z tego jestem bardzo zadowolona. Jest drobnoziarnisty, nie powoduje rozdwajania się płytki paznokcia. Nie tworzy zadziorów ,bo piłuje równomiernie. Piłowałam nim także pomalowane paznokcie i w żaden negatywny sposób nie wpływał na lakier- ani go nie ścierał, ani nie powodował szybszego odpryskiwania. jest łatwy do mycia i szybko się nie tępi.

na dwa miesiące piłowania

Szklany, ładny, estetyczny pilnik, w zielonym kolorze, od razu przypadł mi do gustu. Nigdy nie zniszczył mi paznokci, nie rozdwoił i zawsze ślicznie spiłowywał. Niestety był bardzo nietrwały i strasznie szybko się spiłował do gładkości. Dobry dla długich paznokci, teraz gdy mam krótkie wolę szafirowy z Rossmanna.

Nie kupię ponownie

Używam tego produktu od: przez 2 miesiace

Bye, bye rozdwajające się paznokcie

Swój pierwszy pilnik zakupilam ponad 5 lat temu i jak narazie nic się z nim nie dzieje. Pilnik ma za zadanie takie, aby nasze paznokcie się nie rozdwajały. Po każdym wykonanym piłowaniu papierowym pilnikiem, przepiłowuję moje paznokcie szklanym pilnikiem. Odkąd używam plinika szkalnego problem z rozdwajającymi się pazkonciami znikł. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Jednorazowy.

Dużo czytałam o szklanych pilnikach.
Używałam przed tym jednego, który należał do mojej siostry. Miała go ona wówczas od ponad roku a działał cały czas jak nowy.
Zakupiłam więc pilnik Top Choice w nadziei, że również długo mi posłuży.
Niestety okazał się najdroższym jednorazowym pilnikiem ever.
Już przy pierwszym użyciu był "tępy".
Potem nie robił z paznokciami dosłownie nic.
Okrutnie się na nim zawiodłam.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

coś tu nie gra...

pierwszy szkalny pilnik jaki miałam wytrzymał 4 lata i był zupełnie nie do zniszczenia, piłowałam nim nawet pomalowane paznokcie a on się wogóle zużywał, niestety spadł potłukł sie i kupiłam drugi.
Ten niestety po kilku użyciach stępił się(mam miękkie i delikatne paznokcie!) Teraz używam go tylko do wyrównania po papierowym pilniku, albo delikatnej korekty kształtu, wypiłowania wykruszenia, ogólnie takie małe rzeczy.

Daje dwie gwazdki ze względu na mój pierwszy pilnik i na obecne zastosowanie drugiego

Ilość zużytych opakowań: dwa

Jednorazowa impreza

Szklany pilnik z Top Choice to był mój pierwszy szklany pilnik jaki w ogóle kiedykolwiek posiadałam. Pierwotnie moja recenzja byłaby pozytywna, bo byłam bardzo z niego zadowolona i służył mi naprawdę dobre dwa albo i trzy lata. Niestety jednak gdzieś go zgubiłam i po bezowocnych próbach znalezienia w końcu się poddałam i kupiłam nowy.
Jednak to chyba był błąd..
Po kilkukrotnym użyciu okazało się, że cała warstwa ścierająca wyparowała i mam szklany pilnik, który do niczego się nie nadawał - poleciał do kosza.
A ja znowu poszłam do sklepu i kupiłam, no bo pomyślałam, że to może przypadek, w końcu pierwszy był super i oh ah. Jednak i tutaj sytuacja się powtórzyła - po kilku użyciach pilnik nadaje się tylko do kosza.

Odradzam wszystkim kupno!!! Chyba, że lubicie wyrzucać pieniądze do kosza..

Używam tego produktu od: Pierwszy kilka lat, kolejne 2 sztuki może z miesiąc?
Ilość zużytych opakowań: Ciężko mówić o opakowaniach, miała trzy sztuki.

WTF?

O co chodzi? Czy szklane pilniki wszystkie takie są, że w ogóle nie mają warstwy ściernej???

Kupiłam pilnik za 18 zł w Realu. Wróciłam do domu, rozpakowałam go i w ogóle on nie działa? O co chodzi?

Czy to ja mam jakiegoś pecha? Ten pilniczek kompletnie nie piłuje paznokci. Tak samo jakbym pocierała paznokcie o szybę. Zwykły bubel.

Używam tego produktu od: Dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: Co tu używać???

Nie,nie i jeszcze raz nie!

To był mój pierwszy pilniczek szklany i na szczęście zaraz po nim trafiłam na ideał:) Ten do niczego sie nie nadaje.Spiłowałam nim kilka razy pazurki i z każdym kolejnym piłowaniem stawał sie coraz bardziej płaski i tępy.Próbowałam go delikatnie umyć jak każą w opisie i nic.Ścierających części już prawie nie było.Tak więc pilnik do wyrzucenia.Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam z 2 może 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jeden pilnik

kasa w błoto

moj pilnik wogole nie piłuje! niemalże od początku, mam dośc grube paznokcie i musialabym chyba spędzic całe zycie zeby spilowac obie dłonie... koszmar! kupilam go rok temu i lezy do dzis nieuzywany. nie kupujcie go!