ProfiSilk, Maska do włosów z proteinami jedwabiu i filtrem UV

ProfiSilk, Maska do włosów z proteinami jedwabiu i filtrem UV

Głęboko i intensywnie regenerująca maska do włosów z biotechnologicznie zmodyfikowanymi proteinami jedwabiu oraz filtrem UV zapewnia szybką i trwałą odbudowę osłabionych włosów. Ze względu na inteligentny sposób działania, zgodnie z zasadą im bardziej zniszczony włos, tym więcej wbudowuje się protein jedwabnych, maska nie obciąża nadmiernie włosów. Ponadto odpowiednio zmodyfikowane proteiny jedwabne, pod wpływem ciepła suszarki, lokówki czy prostownicy jeszcze lepiej przylegają do włosów znakomicie je wzmacniając, jednocześnie chroniąc przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury na włos. Obecność filtrów UV chroni włosy przed niszczącym działaniem wolnych rodników. EFEKTY: Trwała poprawa stanu włosów, wygładzenie i nawilżenie włosów; ułatwienie rozczesywania i układania włosów.

Nic a nic nie działa

Z włosami nie robi absolutnie nic. Ani nawilżone, ani odżywione, ani błyszczące. Zupełnie jakby nie używało się nic. Jedynie nadaje włosom zapach. Ale za to pozostawia je matowe. Za nic w świecie nie kupię znowu.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 200 ml

Raczej wodnisty balsam...

a nie maska...
Kupiłam całą serię w poszukiwaniu ratunku dla moich zniszczonych rozjaśnianiem włosów....
Każdy jeden produkt oceniam na trzy z minusem.
Maska jest rzadka,niewydajna,nie nawilża zniszczonych włosów,nie regeneruje i nie pomaga w rozczesywaniu.
Ogólnie nie robi nic :(Używam tego produktu od:używałam miesiąc

super

Bardzo lubie te maskę. Jest bardzo wydajna. Kupuje w duzym opakowaniu z pompka gdzie aplikacja jest bardzo wygodna. Zapach ma ładny, nie duszący. Włosy po uzyciu są gładkie i błyszczące. Polecam z czystym sumieniem poniewaz stosunek jakości do ceny jest bardzo korzystny. Używam tego produktu od:ponad roku

O botoksie mity

Nic wielkiego

Spodziewałam się lepszych rezultatów, niby nawilża i wygładza włosy ale myślałam że bedzie lepsza, może dla tego że znalazłam lepsze kosmetyki do włosów, uważam że lepiej stosować ją niż wcale

Używam tego produktu od:2 misiące
Ilość zużytych opakowań:1(500ml)

Można sie bez niej obejść

Zawiodłam sie na tej masce. Nie zuważyłam żadnego działania na moich włosach - no... były odrobie bardziej miękkie niz bez maseczki, ale nic poza tym. Spodziewałam sie że będą błyszczące, ale gdzie tam... POza tym, jest strasznie nie wydajna - kupiłam ją pod koniec sierpnia, nie uzywałam często, raczej sporadycznie, a przedwczoraj sie skończyła - nie pamietam ile dokładnie razy ją uzyłam, ale 10 to zdecydowanie max. Jest bardzo rzadka i to może przez to. Ogólnie - odradzam bo efektów zadnych nie widać (a szkoda :( )

sama nie wiem

Maska jest tania. Zapach przyjemny, kokosowy w teorii, ale bardzo delikatny. Jak dla mnie - jest za rzadka - wylewa sie, jesli przechylic pudełko. Mało wydajna - szybko rozpływa sie na włosach. Ułatwia rozczesywanie, włosy sa po niej sliskie. Nie obciąża. regeneracji nie zauwazyłam , ale ja nie mam zniszczonych. Ogólnie - można spróbować.Używam tego produktu od:kilku dni
Edytuję: maska faktycznie nie jest zbyt wydajna, ale moje włosy ładnie po niej wyglądają. Sa puszyste, błyszczące, jest ich jakby więcj i mniej sie przetłuszczają. Nie obciąża. Musze dodać *...
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1