Colgate-Palmolive, Colgate Sensitive

Colgate-Palmolive, Colgate Sensitive

Specjalistyczna pasta do pielęgnacji wrażliwych zębów, która nie tylko szybko uśmierza ból, ale równocześnie zapewnia pełną ochronę wrażliwych zębów przed próchnicą i osadzaniem się kamienia nazębnego, odświeża oddech i w delikatny sposób wybiela zęby. Zapewnia kompletną ochronę wrażliwych zębów. Pasta posiada bardzo przyjemny, miętowy smak, który daje uczucie świeżości w jamie ustnej.

Zawiera: cytrynian potasu, związek fluoru, krzemionkę.

Cena: 8 zł/75 ml

mój hit

Zdecydowanie najlepsza pasta na rynku. Jest delikatna, łagodna ale zapobiega próchnicy i osadzaniu się resztek pokarmu na szkliwie. Osobiście kupiłam ją w drogeri w promocji za 8 zł przyniosłam do domu i długo leżała i walała się z kąta w kąt lecz kiedy skończyła mi się ostatnia pasta zaczęlam jej używać jest genialna wystarczy nałożyć ją na pół szczoteczki, pieni się i nie podrażnia dziąseł. Ma właściwości łagodzące, np. jak boli mnie dziąsło i umyje nią ząbki to czuję ulgę. Dzięki niej świeży oddech utrzymuje się dość długo. Mój hit nigdy nie miałam lepszej pasty, dodatkowo na plus zasługuje jej wydajność. Naprawdę warto ją mieć i nie wydawać pieniędzy na te drogie pasty cud. Moim zdaniem ta colgate jest najlepsza.

Używam tego produktu od: od kiedy zobaczyłam w drogerii pare lat temu
Ilość zużytych opakowań: 14 i zaczynam 15

Bardzo dobra

Bardzo dobra pasta.Świetnie sie sprawdza przy systematycznym stosowaniu.Zęby nie reagują drastycznie na lodowate/gorące napoje :-) Jest wydajna,ma przyjemny lekko miętowy smak,taki w sam raz:)Usuwa osad z zębów,delikatnie je wybiela/nabłyszcza. Warto spróbować gdyż wg mnie nie odbiega od tych past aptecznych swoim działaniem,mogę polecić szczerze
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od:kilku tygodni

Delikatna i skuteczna

Od zawsze mam wrazliwe zeby. Probowalam roznych past i moge z czystym sumieniem powiedziec, ze ta jest dla mnie naprawde dobra . Lubie rowniez pasty Elmex, ale najczesciej uzywam past Colgate (uwazam, ze sa najlepsze wsrod tych ogolnie dostepnych).Juz po kilku myciach zeby sa bardziej odporne na cieplo czy zimno. Nie lubie past o bardzo ostrym mietowym smaku i tu nastepny plusik dla sensitive poniewaz ma przyjemny, mietowy smak. Dobrze chroni zeby przed osadzaniem sie kamienia nazebnego.

Używam tego produktu od: pojawienia sie na rynku
Ilość zużytych opakowań: ok 10.. kolejne rozpoczete

Świąteczny makijaż

Naprawdę działa :)

Długo szukałam wybielające pasty do zębów wrażliwych. Kiedys przypadkiem znalazłam artykuł o niej. Strzał w 10. Wybiela, nie podrażnia. Nie "syczę" przy myciu ząbków. Idealna dla wrażliwców.

Używam tego produktu od: 2 ms

Dobra dla wrażliwców ;)

U mnie pasta sprawdza się rewelacyjnie. Odkąd jej używam, nie mam już problemów z krwawiącymi dziąsłami, a zdarzało mi się to niemal przy każdym myciu zębów. Pasta ma świeży, miętowy smak, który długo zapewnie uczucie świeżości. Używałam wersji Whitening i Multi-Protection i wolę Whitening, faktycznie zęby stają się trochę bielsze. Jest bardzo wydajna. Wygodne opakowanie, cena niewygórowana.

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście, w tym więcej Whitening

Działa

ostatnia pasta do wrażliwych zebow nie zadziałałą, wiec spróbowałam tej i się nie zawiodłam. Zęby przestały mnie bolec :). Zeby nie żółcieja :) pasta ma miły smak, dobrze sie pieni. Polecam. Ja juz kupiłam klejną tubke :)Używam tego produktu od: chyba 2 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

Efektu nie stwierdzono...

Początkowo miałam wrażenie, że ta pasta na mnie działa. Ale to musiał być jakiś zbieg okoliczności, widocznie zęby mi się chwilowo "odwrażliwiły", bo potem wszystko było po staremu. Żadnego efektu wybielenia zębów też nie ma. Poza tym pasta jest okej, ma przyjemny smak, jest wydajna, na długo odświeża, no ale wobec braku spełnienia obietnic - tylko 2 gwiazdki.

Używam tego produktu od: 5 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1.

Jednak nie!

Kupilam tą pastę po tym, jak dentystka uszkodziła mi 2 zęby i zaczęły mnie potwornie boleć, głównie od zimnego i gorącego. Poza tym ogólnie mam wrażliwe zęby z racji pościeranego szkliwa. Ma dość rzadką konsystencję w formie dwukolorowego żelu, miły zapach i praktyczne otwieranie. Wady to: mała pojemność (tylko 75 ml, a inne Colgate mają większe) i mała wydajność, stosunkowo ostry smak, przez co potrafi nieźle popiec w język i okolice.
ZMIENIAM ZDANIE! Jednak kiepska, po kilku opakowaniach kompletnie przestaje dzialac, wybielajacego efektu tez nie zauwazylam, teraz uzywam Sensodyne, ostatnio zielonej i ta chociaz cos daje. Poza tym po uzyciu powstaja mi w buzi po jakims czasie biale farfocle, nie wiem skad sie to bierze, mialam to po Colgate i wybielajacej Sensodyne. Jednak nie polecam. Krzywdy nie robi, stad 2*.