Bielenda, Płyn do higieny intymnej `Nagietek`

Bielenda, Płyn do higieny intymnej `Nagietek`

Płyn przeznaczony do codziennej pielęgnacji zewnętrznych intymnych części ciała, o aksamitnej konsystencji i odświeżającym zapachu. Zawiera szczególnie delikatne substancje myjące oraz składniki aktywne: ekstrakt z nagietka, kwas mlekowy, alantolinę. Ekstrakt z nagietka posiada właściwości antyseptyczne oraz przeciwbakteryjne. Płyn pozostawia delikatny zapach oraz przyjemne uczucie odświeżenia, utrzymujące się przez kilkanaście godzin po umyciu.
Preparat regeneruje skórę i śluzówki, przywraca odpowiednią odporność i elastyczność naskórka. Nie wysusza skóry okolic intymnych i błon śluzowych. Przywraca właściwe kwaśne fizjologiczne pH - naturalną barierę ochronną zapobiegającą infekcjom. 100 % bioaktywny ekstrakt roślinny, pH 5,5.

Świetny produkt!

Według mnie bardzo dobry produkt.
Ładnie się pieni, jest wydajny, ma ładny zapach.
Jedną gwiazdkę odjęłam jedynie za to, że nie utrzymuje tak długo uczucia czystości i świeżości...

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

Znakomity!

Znakomity kosmetyk, który wart jest polecenia.
Dyskretnie się pieni i ma dość neutralny zapach.
Nie podrażnia, nie wysusza, działa kojąco i nawilżająco.
Do tego niewielka cena i ogromna wydajność.
Polecam!

Używam tego produktu od dwóch miesięcy.

dość przyjemny

Płyn odznacza się dość dużą gęstością (co czyni go wydajnym) oraz bardzo dyskretnym,delikatnym zapachem.Może nie daje jakiegoś wielkiego poczucia odświeżenia,nie pieni się też obficie ( i dobrze ),ale ogólnie jest przyjemny.Mozna spróbować.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Kosmetyczka roku 2017

Średniaczek.

Właściwie nie mam się do czego przyczepić, jednak jakoś nie polubiłam tego płynyu.
Nie wiem jak to się składa że do higieny intymnej zawsze wybieram kosmetyki o zapachu brzoskwiniowym, więc tym razem postanowiłam zmienić zapach i wybrałam nagietkowy. Jednak podczas używania, zapach jest wypisz wymaluj brzoskwinka:] Płyn dobrze się pieni, nie podrażnia, odświeża, wygodne opakowanie- nie wylewa się go za dużo. Jest to taki zwykły płyn do codziennego mycia rejonów intymnych:)
Wolę jednak płyn Mincer Mony Lizy lub Macierzankę Ziai.

Używam tego produktu od: miesiąca.