Unicolor, Tanita effective- Krem do depilacji spowalniający odrost włosów

Unicolor, Tanita effective- Krem do depilacji spowalniający odrost włosów

Formuła kremu wzbogacona ekstraktem z owoców papai, z płatków marzanki wonnej oraz d- phantenolem i allantoiną. Skóra po użyciu staje się gładka i aksamitna.

Skład: aqua, mineral oil, cetearyl alcohol, ceteareth 20, thioglycolic acid, calcium hydroxide, urea, propylene glycol, potassium hydroxide, glyceryl stearate, cetearyl alcohol, dimethicone, phenylbenzimidazole sulfonic acid, allantoin, parfume, disodium edta, panthenol, papaya extract, woodruff extract, bha, cl 19140, cl 45380, cl 77891.

Cena: ok. 7zł/80ml

nic specjalnego

nic specjalnego. krem jak krem. wolę golić nogi, bo tracę na to o wiele mniej czasu a efekt jest taki sam - włoski odrastają już następnego dnia. chociaż po kremie skóra jest o wiele gładsza,bardziej nawilżona i miękka niż po goleniu, to szkoda mi na to czasu. stawiam na maszynkę.

Używam tego produktu od: kilak miesięcy

Moja pierwsza depilacja

Mój pierwszy krem do depilacji, wybrałam go, dlatego, ze pisało, ze właśnie spowolnia odrost włosków, a nogi chciałam mieć cały czas gładkie i wybrałam również, dlatego, ze wtedy, gdy kupowałam był gratis jakiś balsamik malutki z brokatem i podobało mi się to:P. nie pamiętam czy spowalnia on odrost włosków, ale wszystkich na pewno nie usuwa (nie spotkałam się jeszcze z takim kremem do depilacji). Nie mam pojęcia, czemu wszyscy czepiają się zapachu aż tak bardzo, wiadomo piękny nie był, ale nie aż tak koszmarny! Szpatułka dodana do kremu taka sobie, może nawet być. Kupiłam go 2 razy, ale więcej nie planuje.

Używam tego produktu od:5 lat temu 2 opakowania

Słaby...

Włoski usuwa niedokładnie, szybko odrastają... Przy ocenie pomijam nawet kwestię nieciekawego zapachu. U mnie nie podrażnia skóry, ale to już kwestia indywidualna... Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od: użyłam 2 razy w dużym odstępie czasu

Manicure - klasyczny

Mnie nie pasuje

Krem ma tylko i wyłącznie wady!Depiluje tak,że owłosienie jest już z powrotem po dwóch dniach.Okropnie cuchnie wodą utlenioną i podrażnia naskórek.Nie wydajny starczał na dwa razy.Opakowanie do nie powiem czego.Totalna kicha.

Używam tego produktu od:Nie używam

Mi się podoba ;)

Mi sie podoba. ZApach brzydki, ale przyzwiczaiłam się. Nie psowalnia odrostu włosków.

Goli dobrze, nawet bardzo dobrze. A jestem brunetką wiec wiecie pewnie ze włoski brunetek są mocniejsze. Ja trzymam ten krem bardzo długo, bo ponad 20 minut, ale tylko w wtedy mam gwarancje ze bede gładka. Trochę podrażnia.

Używam tego produktu od: paru dobrych miesiecy
Ilość zużytych opakowań: a z 5

okropny

użyłam go ze dwa razy.
koszmarny ma zapach a w dzialaniu jest jeszcze gorszy
nie usuwa dokładnie włosów.po nałożeniu piekła mnie skóra a później była podrażniona.

nie polecam nikomu.

Używam tego produktu od: juz nie uzywam i nie bede
Ilość zużytych opakowań: mala ilosc 1 opakowania

Badziewie wszech czasów

To był mój pierwszy krem do depilacji, wcześniej używałam maszynki.
Żałuję, że kupiłam ten krem, bo tylko zszargał mi nerwy. Co z tego, że kosztuje 5 zł, jak jego używanie mija się z celem.
Tubka wystarczyła mi na dwa razy. Za pierwszym razem użyłam go do depilacji nóg i okolic bikini. I tak: z okolicami bikini nie poradził sobie w ogóle, nie usunął nic a nic. Z nóg "wydepilował" może 50% włosów- nie, przepraszam, wydepilował to za dużo powiedziene- usunął włosy tuż przy skórze, co równie dobrze można zrobić maszynką. Pomyślałam sobie wtedy, że może za krótko go trzymałam na skórze. No i za drugim razem nałożyłam go na nogi i postanowiłam dłuzej go potrzymać. I jaki był efekt? Troszeczkę lepszy niż za pierwszym razem- pousuwał więcej włosów przy skórze, ale dodatkowo podrażnił mi skórę, która stała się zaczerwieniona i zaczęła swędzieć. Nie mogłam nawet użyć po depilacji balsamu do ciała, bo producent na opakowaniu zaznacza, że nie można po użyciu kremu stosować żadnych kosmetyków.
Na dodatek ciężko rozprowadzić krem równomiernie na nogach, jest tłusty, nawet po usunięciu szpatułką na skórze zostaje cienka warstwa(i tu kolejna wada- szpatułka w ogóle nie nadaje się do usuwania kosmetyku), którą trzeba zmyć wodą- nie jest to takie proste, bo producent napisał także, że po depilacji nie można stosować mydła :/
Aha- jeszcze jedną rzeczą, która przyprawiala mnie wręcz o mdłości, był zapach, a właściwie odór tego kosmetyku.Skóra przesiąkała nim i nawet kilka dni po depilacji przy kąpieli wciąż czułam ten smród.
Nie wiem, to chyba jakaś kosmetyczna pomyłka- w ogóle nie spelnia swojej roli. Ogolenie nóg maszynką zajmuje mi 5 minut, a z tym nie dość że trzeba męczyć się pół godziny, to jeszcze efektów brak.
Przestrzegam wszystkch przed kupnem tego badziewia, po prostu szkoda nerwów.

Używam tego produktu od:dwóch tygodni

Nie.

Bleeee...
Ten krem absolutnie nie spowalnia odrostu włosków- użyłam go wczoraj i dziś już czuję je na nogach. Nie wspominając że usunął tylko 1/3, pozostałe musiałam zgolić maszynką. Śmierdzi i długo trzeba się z nim męczyć z powodu dziwnej konsystencji (zarówno rozsmarowanie jest ciężkie jak i późniejsze ściąganie włosków szpatułką- krem na niej zasycha i nie chce się zetrzeć ani zmyć, przez co szpatułka nie przylega dobrze do skóry). Nie jest wydajny- na jeden raz zużyłam połowę tubki choć wcale dużo go nie smarowałam. Zapłacić 7 zł za dwie nieprzyjemne depilacje to też niezbyt atrakcyjna cena.

Jakieś plusy? Nie podrażnia.Używam tego produktu od:wczoraj
Ilość zużytych opakowań: 1 kupione, połowa zużyta [reszta w koszu]

nigdy wiecej

wczesniej tylko raz chemicznie depilowalam nogi
ten krem w porownaniu z tamtym to totalne badziewie
skora owszem bez podraznien ale efekt jak po goleniu- wloski usuniete cebulki zostaly po 2 dniach zaczely rosnac wlosy
no i oczywiscie wyrastajace wloski spowodowaly krostki
cena adekwatna do jakosci[kupilam na promocji za 5 zl]

Używam tego produktu od:5dni

rozczarowanie

myślałam, że od spowolni odrost włosów, a nie przyspieszy!
ponadto niedokładnie depiluje,
po depilacji skóra była nie do końca gładka
krem dość ciężko się rozprowadzał

jednym słowem NIE POLECAM

Używam tego produktu od:kiedyś

oblech

smrodliwe niszczace skore, rozpuszczajace nierówno wloski oraz bez jakiewgokolwiek efektu opóźniajacego kremisko-syf. Wszystkie inne metody depilacji sa o wiele bardziej przyjazne niz zabawa z tą istną bombą chemiczno-toksyczną (koszmar)

Używam tego produktu od:dawno
Ilość zużytych opakowań:1/3

Tanita-tandeta

Straszny!!! pierwsze wrazenie jak odkrecilam nakretke to az mnie odepchnelo!!! straszny zapach!!! posmarowalam nogi, co bylo trudne przez konsystencje tego "kremu". poczekalam ile mi kazano i wzielam szpatulke, ktora byla dolaczona. moglam sie nia najwyzej podrapac i niestety i to nie wyszlo-skore mialam czerwona od tej szpatulki a wloski... troche moze ich odpadlo, ale co z tego jak polowa zostala!!! krem okropnie sie walkowal na tej szpatulce, musialam wziac maszynka, ktora pozapychala sie tym kremem. fuj. oczywiscie przez caly czas smierdzialo... na nastepny dzien byly wyczuwalne wloski.

Używam tego produktu od:dwa razy