CHI, Infra Treatment (Odżywka regeneracyjna)

CHI, Infra Treatment (Odżywka regeneracyjna)

Odżywka silnie regenerująca, stworzona do współpracy z prostownicami ceramicznymi, zawiera min wodne wiązania jonowe. Nawilża i chroni włosy, które zyskują połysk i witalność.

nie nawilża, NAWET nie wygładza!

Po bardzo pozytywnych opiniach na temat tej odżywki - skusiłam się. Uwierzyłam, że i mnie pomoże. A jednak nie dla mnie. Moje włosy lepiej wyglądały po zwykłej odżywce dove niż po tym "profesjonalnym" produkcie. Nie są wygładzone. Nie regenerują się. Pół gwiazdki za to, że łatwiej rozczesują się włos. NIC POZA TYM.

Używam tego produktu od: roku - męczę się z tym produktem
Ilość zużytych opakowań: połowa z 300ml

Zdecydowanie się zawiodłam

Prostuję włosy codziennie i są już troszkę zniszczone, więc postanowiłam zainwestować w ten drogi produkt znanej i profesjonalnej ( teoretycznie) marki.... i niesamowicie się zawiodłam.

Plusy:
- włosy po niej są gładkie

Minusy:
- bardzo obciąża włosy, przez co są oklapnięte
- szybko przetłuszcza włosy
- męski, drażniący mnie zapach
- zdecydowanie za drogi w stosunku do jakości
- nie sądzę, aby chronił moje włosy przed uszkodzeniami od prostowania

dobra odżywka

Ma ciekawy, męski zapach, co dla mnie jest zaletą :) Wygładza moje włosy, które są po użyciu tej odżywki niesamowicie błyszczące i miękkie. Trochę przeszkadza mi chemiczny skład, ale na razie nie znalazłam nic lepszego.

Ogólnie: odżywka jest naprawdę dobra, jeśli Wam nie pomaga, to proponuję mój patent :) Po umyciu włosów nakładam odżywkę, a następnie rozczesuję włosy grzebieniem o szerokich ząbkach (dla mnie najlepszy jest bambusowy z TBS). Dzięki temu odżywka jest dokładnie rozprowadzona. Następnie nakładam czepek kąpielowy i dokonuję dalszych ablucji :P Wysoka temperatura pomaga odżywce lepiej się wchłonąć. PO kilku minutach spłukuję dokładnie włosy letnią, a wręcz zimną wodą. To sprawia, że moje włosy są gładkie i śliczne :)
Ilość zużytych opakowań: kilka

Test redakcji - Philips StyleCare Prestige

bez rewelacji

nie zregenerowała moich włosów, a do prostownicy i tak musiałam stosować inne preparaty- bez nich włosy były wysuszone.
Nie polecam do włosów dekoloryzowanych.
Może kiedys spróbuję, gdy będę miała mniej zniszczone :)
poza tym ładny zapach.
Moje rozczarowanie jest o tyle większe, że dla mnie mały Chi Silk Infusion jest KWC

Używam tego produktu od: 2mies.
Ilość zużytych opakowań: 1.

Na początku czyni cuda

tak jak można przeczytać na moim profilu jestem posiadaczką bardzo długich grubych i gęstych włosów. Bardzo dbam o ich pielęgnacje i chce żeby zawsze były miękkie i gładkie. Odżywkę dostałam od mamy, która wcześniej sama sprawdził jej wspaniały efekt na swoich włosach. Zgodzę się że zapach jest trochę "męski" jak na tego typu kosmetyk. Konsystencja też jest ciekawa. Zaraz po nałożeniu na włosy kosmetyk znika jak by od razu się wchłonął, aż dziwnie spłukiwać coś czego nie ma. Musze przyznać, że na początku moje włosy były po nim naprawdę miękkie gładkie i błyszczące. Niestety od pewnego czasu tak nie jest nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia ale mimo wszystko za jakiś czas znowu wrócę do tego kosmetyku aby sprawdzić czy nadal będzie działał.

Używam tego produktu od:roku

Po otwarciu buteleczki zapach i konsystencja ostro mnie zdziwiła, a że kupiłam tą odżywkę w USA, musiałam przeczytać jeszcze raz etykietę czy to nie jest aby na pewno jakaś męska pianka do golenia ;) Odżywka źle nakłada się na włosy, nie nawilża, moim zdaniem w ogóle nie działa. Zużyłam, bo szkoda mi było wyrzucać.

no niestety

Zawiodłam się na tym produkcie.
Kupiłam kiedy jeszcze nie znałam wizaż.pl
Gdybym znała, na pewno nie popełniłabym
tego błędu, gdybym znała np.Wasze opinie.
A odżywka- straszna. Włosy się nie układały,
troszkę się elektryzowały. Całe szczęście
mogłam je rozczesać, ale po kosmetyku za
taką cenę to trochę za mało.
Doszłam nawet do wniosku, że odżywka może jest
zepsuta...albo jakaś przeterminowana, ale data
ważności jest ok...

Ilość zużytych opakowań: 1/2

słaba

Jestem rozczarowana tą odżywką, zupełnie nie widziałam jej odżywczych efektów. Włosy były suche i splątane, nie mogłam ich doczesać. Drogi i niby profesjonalny produkt powinien odznaczać się lepszą jakością.

Używam tego produktu od:3 tygodnie

świtna

Śweitna odżywka, włosy są miękkie, błyszczące, nawilżone. W połączeniu z szamponem z tej samej serii daje bardzo fajny efekt.
Zapach jakby męski, ale mnie sie podoba. Konstynstencja rzadka, ale ujdzie.

Używam tego produktu od:roku

lepsza od szamponu.!

Hm... napewno jest lepsza od szamponu... dosyc wydajna i ten sliczny zapach ;) Bardzo ja lubię... niestety oba produkty maja malo wygodne opakowanie... Po odzywce wloski idealnie sie rozczesują ;) stosujac szampon i odzywke miałam sypkie, miekkie i blyszczace wlosy ;) jednak z calego zestawu najbardziej do gustu przypadla mi keratyna ;)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

nawilza?

ze ta odzywka niby nawilza? tylko mam pytanie: CO? bo moich wlosow na pewno nie.

ta odzywka jest po prostu slaba. nawet bardzo. nie nawilza, nie odzywia. wysusza wlosy, po jej uzyciu sa matowe i szorstkie. sa po prostu brzydkie!

kupilam w komplecie z szamponem i obydwa specyfiki, czy to uzywane razem czy tez osobna sa do kitu. niestety. nie polecam.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: jedno z bolem

Bardzo dobra:)

Najpierw kupiłam szampon i jestem zadowolna. Skusiłam się więc na odżywkę i ten duet mi jak najbardziej odpowiada! Odżywka działa szybko, nie obciąża włosów, jest dość wydajna...przy prostownicy niezastąpiona. Dodam jescze, że jako dopełnienie używam CHI Silk Infusion. Jednym słowem są to profesjonalne kosmetyki do włosów do których nie mam większych zastrzeżeń.

Używam tego produktu od:2 miesięcy