My Secret, Glam & Shine, Eye Shadow (Metaliczne cienie do powiek)

My Secret, Glam & Shine, Eye Shadow (Metaliczne cienie do powiek)

Cienie do powiek tworzące metaliczną poświatę, która doda spojrzeniu blasku i świeżości. Trwałe, idealnie stapiają się ze skórą i równomiernie pokrywają powiekę. Stwórz dzienny lub wieczorowy makijaż, stopniując intensywność koloru. Dostępne kolory: 6, 7, 8, 9, 10, 11

prasowane
pojedyncze
Efekt
metaliczne

Skład jest w trakcie moderacji.

• No 06, 07, 08, 10, 11 MICA, TITANIUM DIOXIDE, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TALC, POLYBUTENE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, [MAY CONTAIN/MOŻE ZAWIERAĆ (+/-): CI 77491, CI 47005, KAOLIN, CI 77510, TIN OXIDE, CI 19140, CI 42090] No 09 MICA, TITANIUM DIOXIDE, TALC, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, ISODODECANE, HYDROGENATED TETRADECENYL/METHYLPENTADECENE, POLYBUTENE, PHENOXYETHANOL, TIN OXIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, [MAY CONTAIN/MOŻE ZAWIERAĆ (+/-): CI 77491]

Cudo

Nawet nakładany na sucho cudownie wygląda na oku. Bardzo przyjemnie się z nim pracuje, nie robi plam, nie zbiera się w grudki podczas nakladania. Przyjemna konsystencja, nie sucha, bardzo trwały.

Perełki !!!

Na wstępie muszę powiedzieć, że mam obsesję na punkcie cieni oraz palet do powiek. Jestem zakochana w tych cieniach. Kupiłam je na wypróbowanie, skuszona dobrymi opiniami, lecz szczerze nie spodziewałam się takiego spektakularnego efektu. Ich KONSYSTENCJA przypomina troszkę MASEŁKO,są MIĘKKIE, JEDWABISTE,IDEALNE. Wykończenie bardzo eleganckie, ISKRZĄCE, POŁYSKUJĄCE. Nadają się do szybkiego makijażu jak i starannego imprezowego. Mimo, że kolorystyka jest niewielka to kolory są NIESPOTYKANE, PIĘKNE. Bardzo dobrze się utrzymują w ciągu dnia.

Posiadam 4 kolory:
15-bakłażan z różowymi drobinami
17-ciemna śliwka z chłodno-metalicznymi tonami niebieskiego
18-ciepłe złoto wpadające w brzoskwinie
19- róż ze złotą bazą- jak dla mnie bardzo zbliżony do cienie z palety NABLI DREAMY VANITAS <3

Świetne

Chyba najlepsze drogeryjne cienie. Nie tylko są tanie, ale przede wszystkim mają wspaniałą miękką konsystencje i są bardzo napigmentowane. Jednym minusem jest to, że przy nakładaniu pędzlem czasem się lekko osypują.
Najbardziej podobają mi się jednak kolory, które są bardzo oryginalne i nie widziałam podobnych w innych markach, nawet tych droższych.
Niestety, cienie są ciężko dostępne i szybko się wyprzedają. Dla mnie minusem jest też to, że można je kupić tylko w plastikowym opakowaniu z wieczkiem i niestandardowy rozmiar denka z produktem; jest większy niż cienie kobo, mystik, inglot, przez co nie pasują do wszystkich paletek magnetycznych.

Doskonałe

Najpierw skusił mnie kolor. Wybrałam odcień nr 13 - to pięknie błyszczący brąz. Po przetestowaniu na ręce od razu urzekła mnie doskonała pigmentacja cienia. Na powieki aplikowałam go za pomocą pędzelka, przy czym prawie zupełnie się nie osypywał.
Ku mojemu zaskoczeniu, choć moje powieki są tłuste i na co dzień mam problem ze zbieraniem cieni w załamaniach, ten wytrwał ze mną przez cały dzień bez szwanku.
W gamie kolorystycznej tej linii mamy odcienie, które wręcz łudząco przypominają te, które znajdziemy w palecie marki ABH, a są o wiele tańsze. Mnie się udało kupić cień za mniej niż 10 złotych.
Agnieszka

Ładne, tanie...

Po pierwszym zetknięciu z cieniami My Secret nie bardzo miałam ochotę kontynuować przygodę z tą marką - kupiłam kółko/trio za 3-4 zł i żałowałam, bo miało niemal zerowy pigment. Jednak po jakimś czasie nasłuchałam się ochów i achów i postanowiłam zaryzykować drugi raz, zwłaszcza że znalazłam w koszu z przecenami limonkowy cień za zawrotną kwotę 4,99 zł.
Potem dokupiłam jeszcze 3 szt. po 7-8 zł.
Mam: 10, 14, 16, 18 i możliwe, że dokupię więcej.

Rewelacyjne <3

Pigment zabójczy, kolory przepiękne!
Cienie trochę się osypują, ale przy tego typu konsystencji (masełkowata i jednocześnie mega mocny pigment) to normalne, nie blakną, dobrze się rozcierają i współgrają z innymi cieniami.
Jedyne co bym mogła zmienić to ich trwałość na moich powiekach - nie jest zbyt szałowa
Mimo to kocham je bardzo! Za tę cenę jest to naprawdę super jakość, błagam tylko o więcej kolorów!

Blask zachwytu

My Secret pnie się po szczeblach kosmetycznego kunsztu. Metaliczne cienie są wręcz namacalnym tego dowodem. Mamy tu ciekawą i niebanalną gamę kolorystyczną, każdy znajdzie coś dla siebie. Cienie są świetnie napigmentowane, o trwałości nie piszę bo uważam, że to akurat zależy od bazy. Ale produkt ma jedną, małą wadę, nie nadaje się do nakładania pędzlem, wtedy traci swój blask, pigment i bez sensu się męczyć. Najlepsze rozwiązanie to nakładanie go opuszkiem palca. Jeśli nie lubicie takiej formy, można pędzel (najlepiej płaski) spryskać fixerem i wtedy zabrać się za aplikację. Muszę też pochwalić opakowania, są naprawdę trwałe i odporne na upadki.

Świetne!

Mam trzy odcienie: 6 (rudawy brąz), 10 (limonkowy, żółtozielony) i 11 (piękny, głęboki błękit). Cienie są niesamowite, bardzo mocno napigmentowane, dają piękny, metaliczny efekt na powiekach. Formuła jest bardzo ciekawa, są wręcz miękkie. Ja zwykle nakładam je palcem i potem ewentualnie rozcieram pędzlem - aplikacja szybka i łatwa. Bardzo długo się utrzymują nawet bez bazy, a mam tłustą cerę i wiele cieni szybko mi się zbiera w załamaniu powieki i traci na intensywności.
Opakowanie wydaje się być dość mocne i stabilne, parę razy mi upadły i nic im się nie stało.
Liczę na to, że My Secret rozszerzy nieco gamę kolorystyczną, 6 odcieni to trochę mało.

Świetne!

Taka mała rzecz, a tak cieszy.. :)
Mam różne cienie, różnych marek i tańsze, i droższe, więc mam porównanie.
Te cienie są naprawdę świetne!
Kupiłąm na próbę ten granatowy i wiem, że kupię następne, bo są przepiękne. Na pewno następnym będzie ten limonkowo-żółty.
Ale do rzeczy...
Cień ma piękna, mocną pigmentację. Nie osypuje się przy nakładaniu i można nim budować intensywność.
polecam.

Najlepsze metaliczne cienie

Po kupieniu sobie dwóch kolorów w naturze przez kilka dni chodziłam do lustra i smarowałam sobie powieki tymi cieniami, bo nie mogłam uwierzyć, że one są tak dobre. Ciągle mi się zdawało, że na pewno coś mi się pomyliło jak poprzednio testowałam, bo za taką cenę to przecież niemożliwe. A jednak możliwe. Efekt folii za mniej niż 8 zł na promocji. Na pewno kupię więcej kolorów.
Można uzyskać delikatniejszy efekt na dzień nakładając cień pędzlem i mega intensywny wklepując palcem. Cienie są trwałe, mają świetną, lekko mokrą konsystencję. Warto mieć coś takiego w swojej kosmetyczce, jeden taki cień + kreska i make up wieczorowy zrobiony.

świetna jakość cieni na każdą kieszeń :)

Jak tylko porobiłam sobie swatch'e cieni glam&shine to mnie zamurowało.. ,,folia?"bo rzeczywiście, pigmentacja jest wyśmienita. Sprawiłam sobie 2 cienie o numerkach 7 i 9, poluję jeszcze na 8, ale od jakiegoś czasu nie mogę trafić na ten kolor. 7 to taka rdzawa brązo-czerwień a 9 to piękny rozświetlający odcień jakby srebrny z jasno różowym i fioletowym blaskiem, idealny na co dzień.

Są mocno napigmentowane i najlepiej aplikuje się je za pomocą palców. Mają ciekawą formułę, jakby mokrą, dlatego dobrze nabierają się na palec i przenoszą na powiekę. Jeszcze większy efekt pigmentacji uzyskamy nakładając cienie na mokrą bazę, ale dla delikatnego poskromienia koloru na co dzień można także na przypudrowaną powiekę. Na przypudrowanej blendują się jak marzenie, zero plam a za to z ładną, miękką chmurką :) nie zauważyłam, żeby mi się osypywały ani przy aplikacji, ani w trakcie dnia.

Trwałość - cienie noszą się w stanie nienaruszonym przez cały dzień, nie znikają z powieki, nie wchodzą w załamania, nie rozmazują. Naprawdę ich jakość można postawić na wysokiej półce z drogimi markami.

Za cień nr 7 zapłaciłam w promocji 4,99zł a za cień nr 9 jakoś 7-8zł. W cenie regularnej kosztują jak się nie mylę 12zł, także jak spotkam gdzieś numerek 8 to cena regularna jest na tyle dobra, że nie zawaham się włożyć produkt do koszyka :)

Opakowanie - plastikowe, ale całkiem dobre, zatrzask jest na solidny ,,prztyk":D i nie obawiam się, że w transporcie cień się otworzy czy rozkruszy.

Mam nadzieję, że My Secret wprowadzi z tej serii jeszcze więcej kolorów, bo na chwilę obecną jest ich tylko 6 a widzę je także nie tylko jako cienie pięknie połyskujące na powiece, ale także jako kolorowe eyelinery. Otwierają oko, nadają całemu look'owi takiej świeżości. Polecam je nabyć, bo są fantastyczne, oby tak dalej ! ;)

Jak folia

Polowałam na kolor fioletowy (zobaczyłam go na jakimś blogu) ale okazało sie że to była wersja limitowana.
Kupilam za to w Naturze kolor nr 8 ( różówawy) i nr 9(szampański)
Cienie są meeega błyszczące i maja miękka "mokrą" strukture. Dobrze rozprowadza się je palcami .Wyglądają na oku jak mieniąca się folia. Pigmentacja bardzo dobra , utrzymują się długo nawet bez bazy.Cena ok.14 zł ale cienie są wydajne więc warto