My Secret, Cosmic Effect Mascara (Wielofunkcyjny tusz do rzęs)

My Secret, Cosmic Effect Mascara (Wielofunkcyjny tusz do rzęs)

Pogrubia, wydłuża, definiuje makijaż! Aplikacja ułatwia indywidualną kreację makijażu: 1 warstwa – efekt naturalnych rzęs, 2 warstwa – efekt sztucznych rzęs. Komfortowa szczoteczka zwiększa objętość, modeluje rzęsy oraz podkreśla spojrzenie. Gwarantuje fenomenalne rezultaty: super czarne, maksymalnie podkreślone rzęsy.

Efekt
pogrubiające, wydłużające
Szczoteczka
silikonowa

dobra do wykończenia makijażu

Jak na 15 zł - jest całkiem niezły. Doceniam szczoteczkę - jej nieprzeciętny kształt (szczoteczka rozszerzana ku końcowi) sprawia, że malując rzęsy, rzęsy w kąciku można pięknie wytuszować (w przypadku zwykłych tuszy nie jest to takie łatwe, jak w tym przypadku :) Rzęsy wyglądają na nieco uniesione i nieco wydłużone, ale nie jest to spektakularny efekt. Pogrubienia raczej nie dostrzegłam.
Pokochałam jednak ten tusz, chyba za sprawą tej fikuśnej szczoteczki - i po nałożeniu swojej obecnej mascary GOSH CATCHY EYES, używam Cosmic Effect Mascara jako ostatnia warstwa - dzięki temu rzęsy są ładnie rozczesane, wyglądają po prostu ładniej. Finalny efekt jest mega. Z pewnością duży udział w tym wszystkim ma Gosh, jednak dzięki ostatniej warswie tuszu (Cosmic Effect) - efekt jest bardziej wow. Jak dla mnie, bardzo dobra na dodatek, do wykończenia makijażu oczu.

niezgodność produktu z opisem

Kupiłam tusz w ciemno zachęcona ciekawą silikonową szczoteczką. Jednak jego działanie jest bardzo przeciętne. Trzeba się nieźle "namachać", żeby rzęsy wyglądały na pomalowane.
Plusy:
+cena
Minusy:
- brak pogrubienia
- minimalne wydłużenie (po długim malowaniu)
- brak podkręcenia

Rozczarowanie

Zakupiłam zachęcona ciekawą szczoteczką oraz tym całym "kosmicznym efektem", którego niestety nie było. Chciałam również wypróbować pierwszy produkt z tej firmy. Szczoteczka nie jest aż taka zła ale już efekt nałożenia jest znikomy. Raz wytuszowane rzęsy są bardzo, wręcz znikomo zaznaczone. Drugi raz tuszowania również nic nie daje. Rzęsy wyglądają na lekko podkręcone a efekt jest bardzo delikatny. Niestety mi nie przypadł do gustu. Gdy spojrzałam w lustro po skończonym makijażu wyglądałam jakby rzęsy nie były pomalowane.

Gdzie ten kosmiczny efekt?

Generalnie lubię tusze My Secret, jednak ten okazał się jednym z gorszych (nie tylko z oferty tej marki ale także ze wszystkich, jakie używałam).
Z moimi rzęsami nie robi prawie nic oprócz przyciemnienia i naprawdę subtelnego zaznaczenia. Efekt jest bardzo subtelny, a miał by kosmiczny. Miało być wydłużenie, pogrubienie, a ja nic takiego nie widzę.
Do tego szczoteczka jest dosłownie kosmiczna, bo na przekór logice jest rozszerzona na końcu, przez co trudno jest nią dokładnie pomalować rzęsy w zewnętrznych kącikach.
Szkoda, zapowiadał się fajnie.