Perfecta, Epilady, Waniliowy krem do błyskawicznej depilacji- Express 3 min (stara wersja)

Ekspresowo działający krem do bezbolesnej depilacji zbędnego owłosienia to niezwykle prosty i skuteczny sposób na uzyskanie gładkiej i zadbanej skóry.

Dzięki zawartości alantoiny i kolagenu morskiego, preparat głęboko nawilża oraz regeneruje skórę.

Dodatkowo olejek parafinowy koi wszelkie podrażnienia i mikrourazy, a także sprawia, że skóra staje się elastyczna i jedwabiście miękka w dotyku.

Krem posiada niezwykle przyjemny, waniliowy zapach :)

Nawet nie zły

Produkt mi pasuje ;)
jedynym minusem jest to, że nie pachnie rewelacyjnie podczas używania ale później ładnie pachnie wanilią ;)
dokładnie zbiera włoski, nie uczula Polecam ;)

Używam tego produktu od: pierwszy raz
Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

???

Zbliża się lato coraz częściej odkrywam nogi toteż używam skuteczniejszej depilacji. Po kremie moje włoski na nogach tak szybko nie odrastają o nogi są gładsze. Zwykle...
Na plus: jedynie zapach - chociaż i tak przebija przez niego śmierdząca woń produktów tego typu (więc to taki +/-)

- nieskutecznie depiluje, nawet gdy trzymam go 2 dłużej (muszę po nim poprawiać maszynką - przy innych tego typu produktach nie było takich sytuacji
- bardzo wysusza skórę (miejscami nawet podrażnia)
- mało wydajny

całkiem skuteczny

Kremu używam do okolic bikini. Trzymam go max 6 min. Nakładam grubą warstwę, więc nie jest wydajny. Ale w miarę skuteczny. Nie usunie włosków w 100%, zawsze coś się ostanie, bo moje owłosienie jest w tym miejscu dość grube, ale nie spotkałam kremu, który usuwa wszystko. Na drugi dzień tak czy siak poprawiam maszynką, ale krem bardzo ułatwia depilację.
+ za skuteczność i szybkość działania
+ za wygodną i ostrą szpatułkę
+ za zero podrażnień

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedna trzecia

Eris film 2

Śmierdzi, ale jest efektowny !

Jak dla mnie potwornie śmierdzi !
Trzymałam go góra 5 min i byłam w totalnym szoku ! Ani jednego włoska, a mam grube poza tym te akurat były w miarę długie. Nałożyłam grubą warstwę tego mazidła, a przy depilacji -coś okropnego. Konsystencja naprawdę nieciekawa, ale dla takiego efektu warto się poświęcić :)

Używam tego produktu od: użyłam po raz pierwszy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

tragedia

trzymałam ten krem 15 minut, nie dość że śmierdzi to nie usuwa włosów, może 1/20 usunął, tragedia, , tragedia. Oczekiwałam więcej po kremie do depilacji. Nie wiem skąd się wzięło tyle pozytywnych opinii, może macie 3 włoski na krzyż, albo bardzo słabe, cienkie i jasne

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań: raz

bubel

jest rozczarowana tym kremem
po 3 minutach wcale nie usuwa włosów trzeba go trzymać dłużej choć i tak nie usuwa nawet połowy
strasznie mnie po nim swędzi skóra

śmierdzi i gdzie tu ten zapach waniliowy chyba w kolorze kremu

mało wydajny
i
cena jedynie przystępna

Używam tego produktu od:2 m-ce

dla mnie ok

a ja bylam z niego zadowolona...
+ nie podraznia
+ po 10 minutach schodza wszystkie wloski
+ wydajny i to bardzo (az sie dziwilam ze krem jeszcze jest i jest ;D )
+ nie uczula
+ przystepna cena
+ zapach jak przy plynie do trwalej ale da sie zniesc ;)
+ gladka i nawilzona skora

ogolnie jestem zadowolona ale nie wiem czy go kupie bo jeszcze tanszy i lepszy jest dla mnei owocowy krem z tanity. u mnie sie sprawdza jeszcze lepeij niz perfecta ;D

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

ujdzie

Jeśli chodzi o wanilie w tym kremie to ma bardziej jej kolor niz zapach.W moim przypadku muszę trzymać go dłużej niż 3 minuty a i tak muszę jeszcze po nim użyć golarki.Nie podrażnia ale i nie nawilża.Tani i mało wydajny

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Niezły

Głowną zaletą tego produktu jest to ze DZIAŁA ;) pozatym jest dość wydajny - opakowanie starcza na 4-5 razy, cena jest w normie. Jednak zdecyowanie, ja żadnej wanilii tam nie czuję - ma typowy smrodek kremu do depilacji. Pozatym trzeba go ok.8 minut trzymać zeby dokladnie usunął włoski, bo inaczej grubsze zostają i zauważylam też ze po tym kremie wloski odrastają szybciej niż po innych, znaczy ze depiluje bardzo powierzchownie.
Podumowując, nie wiem czy go ponownie kupię, jak narazie moim faworytem jest krem cukrowy Bieledy

Używam tego produktu od:miesiąca

Polubiłam

Ten krem spodobał mi się również, jak i czekoladowy :)

Mimo, że producent obiecuje działanie w 3 minuty, to jednak trzeba go trzymać koło 6-7 min, żeby dokładnie usunął wszystkie włoski.
Pachnie faktycznie waniliowe, ale jednak chemiczna nutka przeważa.

Krem skutecznie usuwa włoski, nie podrażniając przy tym skóry.
Łatwo się nakłada i łatwo zmywa.

I co najważniejsze - nie wrastają mi po nim włosy :)

Używam tego produktu od:od paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:dwa

Sredni

Używam go już dłużyszy czas i muszę przyznać, ze jest to najlepszy krem do depilacji jakiego używałam. Ale dwie gwiazdki muszę mu odjąć. Po pierwsze musiałam dwa razy go nakładać żeby skutecznie usunął wszystkie włoski. Po drugie śmierdzi strasznie i lekko podrażnia.

Może być

Krem jest nie najgorszy.Jak zwykle przyczepię się do zapachu chociaż w porównaniu z innymi kremami jest niezły.Nadaje się świetnie do depilacji nóg.Z pachami jest gorzej, ale to przez szpatułkę, która jest ostra, można się nią nieźle poranić.Kiedyś nałożyłam na zadrapanie, gdy depilowałam nogi zaczęło bardzo szczypać i leciała z niego krew.Ogólnie krem jest nie najgorszy, ale nie kupię go już ponieważ wolę maszynki jednorazowe.

Używam tego produktu od: już nie używam