Epilady, Czekoladowy krem do depilacji miejsc wrażliwych (pachy i bikini) (stara wersja)

Delikatny i skuteczny krem do bezbolesnej depilacji zbędnego owłosienia z miejsc wrażliwych (pachy i okolice bikini)to niezwykle prosty sposób na uzyskanie gładkiej i zadbanej skóry. Dzięki zawartości pantenolu i czystego soku aloesowego, preparat głęboko nawilża i działa przeciwzapalnie. Dodatkowo wyciąg z rumianku koi wszelkie podrażnienia i mikrourazy, a także sprawia, że skóra staje się jedwabiście miękka w dotyku. Krem opóźnia odrastanie włosów oraz posiada niezwykle przyjemny, czekoladowy zapach.
Alantoina; Czysty sok aloesowy; Kolagen morski; Olejek parafinowy; Pantenol; Wyciąg z rumianku

Cena: ok.10zl/100ml

Nie wart nawet pół gwiazdki

Bubel roku, jeśli nie dziesięciolecia! Depiluje jakieś 10% włosków (a mam cienkie i raczej słabe włoski, także nie powinien mieć problemu). Nie widzę żadnego sensu nakładania najpierw tego dziadostwa, siedzenia z nim 10 min, podrażniania później skóry ostrą (!) szpatułką, żeby na koniec i tak trzeba było golić włoski maszynką. Tak jak napisałam - moja skóra już lepiej znosi kontakt z maszynką niż z tą cudaczną szpatułką, mniej podrażnień i zaczerwienień. Do tego krem oblepia skórę jakąś dziwną mazią, którą później wcale nie tak łatwo zmyć! Nie, nie, nie! A ten cały "cudowny" zapach to owszem, czekolada, ale nadziewana amoniakiem, także doprawdy niczym się nie różni od wszystkich innych kremów .
Dobrze radzę - nie kupujcie, już nawet jak dacie te pieniądze na ulicy żebrakowi, to będą lepiej zainwestowane niż w ten krem! :/

Używam tego produktu od: użyłam 2x
Ilość zużytych opakowań: wyrzuciłam tego bubla!

jak narazie jestem zadowolona

Jest to mój pierwszy krem do depilacji, nie mam porównania z innymi. Kusząca cena sprawiła, że postanowiłam spróbować. Nie podrażnia skóry, włoski może niecałkowicie wydepilowane, ale jak dla mnie może być.

Używam tego produktu od: tygodnia

Lubię go.

To dorby produkt. Zakupiłam go w promocji, kiedy nie było mojego ulubionego odpowiednika. Uważam, że jest w miarę łagodny, a to dla mnie w sumie najistotniejsze. Poza tym faktycznie plus za zapach, powinien przypaść do gustu narzekającym wiecznie na zły zapach kremów do depilacji (choć wg mnie to oczywiste, że coś, co ma usuwać włosy, nie będzie pachnieć jak odżywka, która ma o nie zadbać...). Podsumowując- w porządku.

Używam tego produktu od: jakieś 2, 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2, na zmianę z innymi

Manicure z chmurkami

Dobry

Moim zdaniem jest ok - bardzo ładnie pachnie. Jest tani... usuwa włoski naprawdę nieźle - na nogach zostały mi takie malutkie \'kaktusiki\', ale nie narzekam - zazwyczaj nie golę nóg kremami, więc nawet nie mam porównania, ale w okolicach bikini sprawdził się DOSKONALE! Włoski wychodzą raz-dwa. Nie podrażnia, nie uczulił mnie. Jestem wierna kremom Vanity, ale ten też jest bardzo ok - praktycznie taki sam w działaniu :)

SUPER

do tej pory żaden krem do depilacji mi nie pasował
albo zapach albo jego skuteczność, większość podrażniała mnie, albo co gorsza powodowała bardzo bolące krostki, skusiłam się na Perfecte w geście desperacji i zaskoczyłam się niesamowicie
super zapach
skuteczny w 100%
bardzo łatwy w aplikacji
nie podrażnia
nie powoduje żadnych krostek

POLECAM :)

Nie.

Żadne kremy do depilacji na mnie nie działają . Ten tym bardziej.

Plusy
- niska cena
- ładny zapach, ze wszystkich kremów do depilacji, najlepszy
-nie uczula, nie podraznia, nie "wypala " skóry.
-dobra konsystencja , dobrze sie rozprowadza

Minusy:
-najwiekszym minusem jest to ze nie usuwa owłosienia całkowicie- trzeba dogalać maszynką, a chodzi o efekt bez podraznien depilując sie kremem, wiec dorabianie maszynką nie jest to to czego szukam
-no i to by bylo na tyle, jest przeznaczony do depilacji a nie depiluje.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

lubie

Zaczne od zapachu jest ładny,słodkawy ale moim zdaniem wcale nie jest czekoladowy.Sam krem mnie nie podrażnił ani nie uczułił.Usnął owłosienie tak w 80% musiałąm dokańczać maszynką ale jak za taką cene jest w porządku

Używam tego produktu od:jakiś czas temu

Polecam!! Bardzo dobry produkt

Dla mnie rewelacja!!!
Mam bardzo mocne owłosienie:) i krem radzi sobie z nim bez problemu. Trzymam go około 8 minut. Skóra po nim jest gładka, miękka i bez podrażnień i co najważniejsze bez włosków!!!!

Używam tego produktu od: 1 roku

z braku laku...

niestety na mój "zarościk" w okolicach intymnych jest po prostu daremny....
trzymając tyle ile na opakowaniu jest napisane nie ma co liczyć, że pozostanie nam delikatna i gładka skórka, a wiadomo, że trzymając dłużej można nabawić się poparzenia skórnego
dwie gwiazdki:
* za zapach - przyjemniejszy niż innych żrących specyfików
* i jednak coś tam usuwa

Świetny, spełnia swoją rolę !!

nie wiem skąd wzięły się te złe opinie.
jak dla mnie rewelka !! używam go do depilacji bikini.
włoski znikają. na początku nie za pierwszym razem, ale na następny dzień można znów użyć i później na jakiś czas spokój.
w końcu nie muszę używać tych nieszczęsnych maszynek, które podrażniają i dają straszny efekt.
skóra po nim jest gładka.
zapach taki sobie, co prawda lepszy niż w innych, ale też nie ma co się zachwycać - jednak to nie najważniejsze. ważny jest efekt - który tu jest !!!!
naprawdę polecam !!!

mogłoby być lepiej

zapach super, zwykle kremy do depilacji pachną okropnie, ten wychodzi na plus
depiluję nim miejsca intymne, ręce i pachy
z tym pierwszym radzi sobie powiedzmy w 60%, z delikatniejszymi włosami lepiej mu idzie
ale co zrobić? lepsze to niż podrażnienia tam po maszynce prawda?
ogólnie mogłoby być lepiej, ale czy za tą cenę...?

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: używam pierwszego

jedna gwiazdka to za dużo

zawiodłam się na całej linii. z chwilowego braku innych kremów użyłam tego i muszę powiedzieć, że takiego szajsu jeszcze nigdy nie miałam w rękach:

- śmierdzące to to
- nie zszedł mi ANI JEDEN włosek!!!!!!!! (a używałam wg. zaleceń)

dziękuję za uwagę.Używam tego produktu od: pierwszy i ostatni raz