Avon Clearskin, Blemish Solver Mask (Maseczka oczyszczająco-wysuszająca)

Avon Clearskin, Blemish Solver Mask (Maseczka oczyszczająco-wysuszająca)

Idealna do tłustej cery z zanieczyszczonymi porami i wypryskami. Usuwa z powierzchni skóry łojotok, wysusza miejsca zmienione zapalnie, głęboko oczyszcza pory. Znacznie poprawia wygląd skóry. Zawiera kwas salicylowy. Maseczka typu peel-off.

Cena: 20,90 zł / 75 ml

nie polecam

Niezła zabawa przy ściąganiu, ale jakoś poprawy po zastosowaniu nie było wcale widać...
Miała oczyszczać skórę i z tym było średnio, natomiast jeśli chodzi o wysuszanie, to na wypryski raczej nie działała ale reszta skóry była napięta (w negatywnym znaczeniu) i sucha...
Zawsze było mi szkoda wyrzucać niedokończone kosmetyki, dlatego zużyłam cały opakowanie, ale na pewno nie kupiłabym tego ponownie.

Używam tego produktu od: Kiedyś używałam

Odradzam

Nie lubię kosmetyków z Avonu, używałam kilku, ale z żadnego nie byłam zadowolona. Dobre to chyba mają tylko pomadki, kuleczki brązujące i kremy do stóp.
Ten produkt okazał się klapą. Nie pamiętam, czy kosztował 20 zł, wydaje mi się, że mniej.
Na minus określam wszystko:
-zapach(śmierdział alkoholem)
-konstystencja(przy produktach peel-off zawsze jest gęsta konstystencja, więc nic nowego, ale nie lubię tego)
-działanie...nie zauważyłam żadnego- skóra była czerwona po zastosowaniu mazidła, a nigdy nie trzymałam na twarzy dłużej niż zalecono na opakowaniu; dodatkowo maseczka wysuszała i nie pomagała w walce z niedoskonałościami
Odradzam produkty z tej serii, miałam jeszcze sztyft na wypryski i żel do twarzy i nic nie pomagały.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

bardzo fajna

Bardzo lubię tą maseczkę :) poprawiła stan mojej skóry, ma przyjemny zapach i ładnie wygląda moja skóra po ściągnięciu. wcale nie ściąga długo, może z 15 minut. trochę nie pasuje mi konsystencja, bo jest bardzo gęsta i ciężko to rozprowadzić ale to już kwestia wprawy, której nabrałam więc mi to nie przeszkadza :) Polecam!

Avon Mark - relacja

Nic specjalnego

Maseczka dobrze oczyszcza skórę. Trzeba bardzo długo czekać, aż będzie można ją zdjąć. Przy ściąganiu urywa się, przykleja się do brwi i włosów, więc ściąga się ją ok 30 min. :-(
Nie warta swojej ceny!!!!!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

a do d.....:P

Buzia piecze, po zdjeciu jest sucha i brzydka!!!!!!!!!!:/ Szkoda na nią pieniędzy. Przy sciaganiu zazwyczaj sie rwie, przykleja do włosów i w ogóle same problemy z nią;P

Używam tego produktu od:3mies

Ble... Ble...

Ta maseczka według mnie wogóle nie różni się niczym od tego preparatu punktowego z tej samej serii :/ - oba tak samo pachną i wyglądają i nie dają efektów :D Maseczka bardzo gęsta - kleista - trudno ją rozprowadzić. W ściąganiu jest beznadziejna - faktycznie "dostarcza zabawy"... Skóra po niej wogóle nie wygląda lepiej - według mnie gorzej :D Strefa T świeciła mi się po niej jak reflektor. Nie polecam!

Używam tego produktu od: kiedyś

dostarcza zabawy!

Lubię oceniać kosmetyk poprzez obalanie i potwierdzanie obietnic producenta. A więc:

"Idealna do tłustej cery z zanieczyszczonymi porami i wypryskami." - NIE! W żaden sposób nie wpłynęła na moją skórę. Choć jestem tylko przedstawicielką problemowej strefy T to i tak ta maseczka nie wniosła nic w ulepszenie jej stanu.

"Usuwa z powierzchni skóry łojotok, wysusza miejsca zmienione zapalnie, głęboko oczyszcza pory." - NIE! To istna bzdura. Ściąga, jak już to tylko najzewnętrzniejszą wartwę i wygląda to jak odbicie palców na telewizorze.

"Znacznie poprawia wygląd skóry." - NIE!

"Maseczka typu peel-off." - TAK! Dostarcza zabawy w ściąganiu jej.

Używam tego produktu od: ponad roku

***

Kiedys używałam tego kosmetyku. Miałam tłusta skórę i pełno pryszczy. Maseczka trochę mi pomagała. Dzieki niej moja skóra był rozjasniona, zaczerwienienia znikały, a pory były zwężone. Niestety efekty były krótkotrwałe, następnego dnia, moja cera wracała do poprzedniego stanu.

Niedawno uzyłam tej maseczki, ale zaraz musiałam ją zmyć, bo skóra strasznie mnie piekła.

A ja lubię :)

Bardzo lubię te maseczkę,gdy stosuję ją regularnie to mało tego,że moja buzia jest gładziutka to jeszcze krostki wyskakują mi sporadycznie:):) Stosuje ją już od kilku lat:) POLECAM!!

niefajna

Chciałam mieć maseczkę i peeling w jednym, więc posłuchałam koleżanki i kupiłam ją. I to był błąd. Przesuszyła mi skórę. Fakt po użyciu skóra była napięta, gładka, rozjaśniona (nawet za bardzo), ale musiałam potem aplikować duże ilości kremu nawilżającego na moją normalną cerę. Nie kupię jej wiecej, to nie dla mnie. Ale wydaje mi się, że do cety tłustej powinna być dobra.

podstawa

Ta maseczka ma głęboki sens i spełnia swoje oczekiwania tylko po antybakteryjnym peelingu z tej samej serii.Niestety sama wiele nie wskóra.Ja jej używam tylko po peelingu clearskin więc od razu mówię-jest skuteczna, nie wysusza mi skóry a cera jest gładziutka i zabespieczona przed syfami i zatkanymi porami na wiele dni.Ma z deka duszący smrodek ale ja na to nie zwracam uwagi.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie działa:(

a, nie wiem poco kupowałam drugie, skoro pierwsze nie zadziałało???:/ Ale była chyba jakaś promocja czy coś???
Nakłada się dobrze, nie ściąga za bardzo, pachnie też całkiem, całkiem, ale nie działa:( Żadnych rezultatów:( Może dla kogoś, kto nie ma dużych problemów, jest wystarczająca, ale dla osób z naprawde ciężkim trądzikiem nie podziała:(