Pantene Pro-V Lśniący kolor, Odżywka bez spłukiwania

Pantene Pro-V Lśniący kolor, Odżywka bez spłukiwania

Kosmetyk ten został stworzony z myślą o włosach farbowanych. Stosowany codziennie pomaga zachować lustrzany połysk świeżo farbowanych włosów przez wiele tygodni. Zawarte w odżywce aminokwasy, dostarczają włosom niezbędnych składników budulcowych oraz wyrównują strukturę zniszczonych włókien włosa. W efekcie włosy są pełne życia, zdrowe i lśniące.
Odżywka przywróci włosom zdrowie, lekka formuła działa szybko, nie obciąża ani nie skleja włosów.

Cena: 7,99zł/150ml

szczerze polecam:)

używam tej odżywki dopiero od ok. tygodnia ale od samego początku jestem bardzo zadowolona. to chyba pierwsza odżywka bez spłukiwania, która nie powoduje u mnie przetłuszczania ani obciążania włosów. włosy po niej są miękkie i miłe w dotyku.

Używam tego produktu od: tygodnia :P
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie zużywania pierwszego

Bardzo fajna

Odżywkę dostałam, sama bym jej nie kupiła, bo nie mam farbowanych włosów.
Odżywka jest świetna, obawiałam się trochę, ze odżywka bez spłukiwania będzie obciążała włosy, ale tak nie jest. Włosy są miłe w dotyku, miękkie, lekko błyszczące, lekkie, nie puszą się. Odżywka jest bardzo wydajna, ładnie pachnie, ma dobrą konsystencję i wygodny dozownik. Nie wiem, jak sprawdza się na farbowanych włosach, bo moje nigdy farby nie widziały :)

Używam tego produktu od: rok na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Godna polecenia odżywka

Chyba wszystkie odżywki Pantene działają bardzo podobnie, czyli po prostu dobrze :)

Ogólnie rzecz ujmując, lubię odżywki bez spłukiwania, gdyż często bardzo się spieszę i nie mam czasu siedzieć z czymś na głowie. A tak to hop siup, rozsmarowuję ją na czuprynie i już mogę pędzić na pociąg :)

Odżywka nie przetłuszcza włosów, sprawiając zarazem, że są miękkie i miłe w dotyku, zgenerowane. Odnoszę wrażenie, że faktycznie przedłuża blask koloru, choć może to jedynie siła autosugestii. Do tego świetnie działa na zniszczone końcówki, dogłębnie je regenerując. Nie wiem, czy jeszcze ją kupię, bo jest bardzo wydajna, a ja lubię zmieniać wszelakie produkty do pilęgnacji włosów. Polecam!

Używam tego produktu od: ciężko okreslić, około kilku mieięcy

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Serum na zmarszczki

doskonałe

Odżywki Pantene Pro-V są ogólnie rewelacyjne, stosowałam kilka rodzajów i jestem bardzo zadowolona. Nie przetłuszczają włosów, nie sklejają ich tak jak to bywa przy stosowaniu odżywek z innych firm. Połysk na włosach, bardzo przyjemny zapach, naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: 1 roku

Oceniam na 4.00

Odzywka przyjemnie pachnie (to mniej-wiecej taki zapach jak w całej gamie pantene), ma miłą konsystencję (nie rozlewa się, łatwo rozprowadza się na włosach) i praktyczne opakowanie.
Włosy po jej zastosowaniu są milsze w dotyku, gładsze, może troche mniej się puszą. Nie zauważyłam spektakularnego blasku, ale może to wina zbyt krótkich włosów :) Kolor na włosach utrzymuje się ładnie, chociaż nie wiem czy naprawdę lepiej niż wcześniej.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Nie jest źle =]

Odżywka jak odżywka, też nie zauważyłam aby kolor lśnił, ale bez przesady, na pewno nie blaknął.
Ładnie pachnie, ładnie układa moje puszące sie włosy.
Po jej użyciu, nie było efektu przetłuszczonych włosów.
Ja ją lubie, po prostu lubie =]

Używam tego produktu od: 4 mies

efektów brak

Według mnie odżywka ta nic nie robi. Nakłada się ją dla samego poczucia spełnionego obowiązku (" dbam o włosy, przecież nałożyłam odzywkę"). Może dziewczynom o zdrowych, samoukładających się włosach podpasuje, ale na pewno nie mnie (mam przetłuszczające się włosy, przez co codziennie myte i niestety codziennie szuszone i prostowane). Dla mnie odżywka ma nie tyle poprawiać, co równoważyć wyrządzone szkody(nie można wymagać cudów). Ten wariant miał na dodatek utrzymywać blask koloru - w mym przypadku kolor wypłukiwał się i blakł jak zawsze.

Pozostanę przy maseczkach, odzywkach do spłukiwania i gliss kurze z jedwabiem bez spłukiwania.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ok. połowy opakowania, kóte dostałam od siostry ze słowami "zużyj albo wyrzuć to paskudztwo", a ze szkoda mi było wyrzucać, to umordowałam

Lśnią!

Jak dla mnie najlepsza odżywka bez spłukiwania,zaraz po jedwabiu Farouk. Zapobiega puszeniu się włosów po suszeniu,nawilża je i naprawde nabłyszcza! Konsystencja jest tak lekka jak obiecuje producent, dobrze się rozprowadza i nie obciąża włosów. Minusów nie widzę.

Musze jeszcze wypróbować wersje Intensywna Regeneracja!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

pieniądze wyrzucone w błoto :/

Włosy po niej się puszą i okropnie elektryzują. Nic nie pomaga. Nie błyszczą się i strasznie szybko się przetłuszczają :]. Nigdy już jej nie kupie czekam jedynie kiedy zużyje ją bo nawet tych pieniędzy mi szkoda :/

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 i na tym skończe

tak, ja lśnię!

Napaliłam się na te odżywki baardzo. W Rossmannie cały zapas wykupili, chamy jedne, to pojechałam do Auchan a tam znalazłam tylko jedynie wersję dla farbowanych włosów, czyli Lśniący Kolor. Podoba mi się opakowanie- nie wiem, czemu, ale naprawdę lubię na nie patrzeć. Konsystencja ani lejąca, ani gęsta, a zapach...marzenie- iście pantenowski! Aktualnie używam wyłącznie szamponu i tejże odżywki i stwierdzam, że naprawdę działa- moje włosy jeszcze nigdy nie były tak piękne! Sprężyste, lśniące, nawilżone, zupełnie nieobciążone, ładnie się układające. Oszczędność pieniędzy i czasu przede wszystkim- nie bawię się na razie w żadne podgrzewania i ciepłe ręczniki. Na co dzień- ta odżywka, a jeden raz w tygodniu- jakaś fajna maska [jestem właśnie w trakcie wybierania] i genialnie jest! Muszę jednak zaznaczyć, ze moje włosy ogólnie są w dobrej kondycji. Ot, prewencyjne działania. Polecam niewysuszonym- lśnić będziecie! :D

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:-

Kolor i połysk

Zalety:
* nie obciąża włosów (pomimo że jest "bez spłukiwania"),
* odświeża kolor (na włosach nie farbowanych od ok. 2 m-cy),
* daje piękny połysk,
* wyraźnie wygładza i dyscyplinuje włosy,
* jest wydajna - wystarcza naprawdą malutka dawka przy włosach za łopatki,
* ślicznie pachnie
* wspomaga układanie włosów.

Wady:
- chyba tylko świadomość, że jest "bez spłukiwania". Także opakowanie - dozownik ok, ale sama tubka jakaś mało kolorowa i gdyby to nie było Pantene, na pewno nie zwróciłabym uwagi.

Używam tego produktu od: tygodnia