Nivea Hair Care, Pure Balance, Szampon zapobiegający przetłuszczaniu się włosów

Nivea Hair Care, Pure Balance, Szampon zapobiegający przetłuszczaniu się włosów

Szampon zapobiegający przetłuszczniu się włosów to idealne połączenie naturalnych ekstraktów z odkryciami nowoczesnej technologii. Wzbogacony ekstraktami z trawy cytrynowej i hammamelisu oczyszcza włosy zapewniając im uczucie lekkości i długotrwałej świeżości. Oczyszcza włosy zapewniając uczucie długotrwałej świeżości. Skutecznie rozwiązuje problem przetłuszczania się włosów. Przywraca naturalną równowagę skóry głowy.

Sama nie wiem..

Szampon dostałam jako gratis do czegoś (nie pamiętam do czego) na zakupach w Rossmannie. I to butlę aż 400ml. Stosowałam wspólnie z mężem a i tak starczył nam na bardzo długo. To jego plus, wydajność.

Co do samego szamponu to sama nie wiem. Mi krzywdy nie zrobił, włosy po nim były miękkie, puszyste. Nie wiem czy działa na przetłuszczanie, bo moje włosy się nie przetłuszczają.
Ale co do męża, dostał okropnego łupieżu. Ciężko powiedzieć czy to od tego szamponu czy nie, ale chyba jednak tak, bo skóra głowy mu się strasznie wysuszyła, więc od czego innego.

Generalnie do szamponu raczej już nie wrócę, wolę dmuchać na zimne.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Okropny

Nie wierzyłam w tę cudowną moc szamponu dzi eki któremu miałabym być swoje włosy rzadziej niż raz na dzień i nie pomyliłam się. Jak myłam włosy codziennie, tak dalej je myję i bez różnicy czy używam akurat tego szamponu....

Do tego bez odżywki się nie obędzie. Po spłukaniu moje włosy są takie tępe, przesuszone, masakra jakaś! Nie wyborażam sobie rozczesać włosów bez odżywki. Oczywiście nie ma jej z tej serii więc musze używać innych.... które chcąc nie chcąc obciążają moje cieniutkie włosy i koło się zamyka.

Kompletny niewypał jeśli chodzi o ten szampon!

Ilość zużytych opakowań: zużyte jedno całe opakowaniue

ehh słaby

NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!
Co to w ogóle ma być? Pojawił mi się po nim łupież, którego nigdy wcześniej nie miałam. Z zapobieganiem przetłuszczania to mocno przesadzili! NIE NAWIDZĘ!!!!

PLUSY:
+zapach
+konsystencja
PLUS/MINUS:
-wydajny
MINUS:
-nie zapobiegł problemu przetłuszczania się włosów
-łupież (najgorsze)

NIE KUPUJCIE TEGO CZEGOŚ!!!!!!11

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1 400ml

Makijaż MaxFactor

spełnia zadanie

mam włosy przetłuszczające się, muszę je myć każdego dnia. zanim kupiłam ten szampon, już wieczorem były przyklapnięte i nieświeżo wyglądały. Już po pierwszym użyciu zauważyłam, że wytrzymały dłużej, i stosowałam go przez kilka tygodni bez przerwy. Skóra głowy stała się strasznie sucha, wydzielała naprawdę mniej sebum. Myślałam, że znalazłam swój szampon, ale... później pojawił nowe problem - przesuszone końcówki. Włosy w ogóle zaczęły się puszyć do tego stopnia, że nie potrafiłam dać sobie z nimi rady - długie włosy trudno nawilżyć. Ratowałam jedwabiem, ale to było za mało.

Teraz używam go tylko raz na jakiś czas, gdy widzę, że
wieczorem są już gorsze, może raz, dwa razy w tygodniu, i pomaga. nie wymagam od niego dużo, tyle tylko, by włosy wytrzymały do wieczora, bo myję codziennie, ale innymi szamponami.

I mój naturalny blond zawsze po umyciu był taaaaki jaśniutki... to ta cytryna!

czasem, gdy używam szamponu sprawiającego wrażenie obciążającego, myślę sobie - a co tam - najwyżej raz przetłuści, uratuję sobie moim nivea pure fresh :)

nie pomaga

Porażka! Walczyłam z problemem przetłuszczających się włosów (właściwie to nadal walczę), a opis na opakowaniu przekonał mnie, że to ten właściwy. Moje włosy po tym szamponie były początkowo suche, puszyły się (nie ma do tego odżywki, co jest kolejnym minusem), a wieczorem i tak były tłuste i musiałam znów je myć. Jedynymi plusami są chyba cena i zapach, który i tak nie pozostaje na włosach zbyt długo. Nie polecam.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: dwa duże

nie dla mnie

Niestety nie sprawdza się. Po umyciu włosy są ulizane, bez połysku i nadal przetłuszczają się po paru godzinach. Szampon obciąża włosy i żadna odżywka nie niweluje tego efektu. Stanowczo odradzam.

Ilość zużytych opakowań: jedno, którego nie udało mi się zużyć - wylądowało w koszu

bardzo dobry

szampon na początku nie zachwycił, liczyłam ze pozwoli mi myc glowe co 2-gi dzien,

z czasem w miare stosowania go jego działanie jest coraz lepsze i dłuzsze.

włosy sa bardzo lekkie, świeże i blyszczace nawet pod koniec dnia, następnego niestety sa oklapnięte, ale to i tak jeden z najdłużej działajacych szamponów jakie uzywałam.

włosy są w dobrej kondycji nawet jesli po umyciu nie użyje odżywki (choć rzadko m sie to zdarza), łatwo sie rozczesuja, sa sypkie i lekkie i błyszczą.

gdyby taki efekt był na drugi dzień, z pewnościa byłby moim KWC.
Ale i tak bede do niego wracać!

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 op

jeszcze bardziej niszczy włosy!

jak dla mnie zbyt wysusza włosy, a przy głowie i tak szybko mi się przetłuszczały. Po prostu miałam siano;/
zapach dziwny, włosy już w czasie mycia były szorstkie i strasznie się plątały. Aa i kolor strasznie wyblakł, widać za dużo chemicznych składników.
Nie polecam

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Totalna porażka

Szampon ten jest przeznaczony do włosów przetłuszczających się jednak wg. mnie nie spełnia swojego zadania. Włosy dalej są przetłuszczone, oklapnięte, nieprzyjemne w dotyku... Stanowczo odradzam !

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Super, extra, pysznie!

Cudotwórca :)

Nie wiem skąd tyle negatywów na tego anioła!
Jest idealny. Problem przetłuszczania? Zwalczył. Włosy po umyciu są jak puszek, mięciutkie i w ogóle miodzio :)))

Zakupię pewnie jeszcze wiele butelek tego oto skarba!

Używam tego produktu od: Długo
Ilość zużytych opakowań: 1 małe + 1 duże

Szkoda pieniędzy!

Okropny!

wysusza i niszczy włosy
wcale nie zapobiega przetłuszczaniu się włosów
po umyciu włosy nie pachną niczym

ogólnie masakra...
To już 2 szampon nivea który mnie zawiódł!

Używam tego produktu od: używałam 2 miesiące

Nie!

Nie jest to szampon dla mnie. Mam problem z przetłuszczającymi się włosami, muszę je myć codziennie. Miałam nadzieję, że ten produkt pomoże mi chociaż w małym stopniu. Niestety, nie zrobił tego. Już podczas mycia włosy stały się szorstkie, nie mówiąc już o tym, jakie były po wysuszeniu.

Plusy:
+ całkiem przyjemny zapach,
+ wydajny ("+" jeżeli szampon komuś odpowiada).

Minusy:
- włosy są szorstkie,
- po umyciu nie mają żadnego blasku,
- nie pomaga przy problemie przetłuszczających się włosów,
- wydajny ("-" jeżeli chce się go szybko zużyć, tak, jak w moim przypadku).

Używam tego produktu od: niedawna