Maseczka ogórkowa typu peel-off

Maseczka ogórkowa typu peel-off

Rozjaśnia skórę, oczyszcza pory, działa odświeżająco i nawilżająco. Zawiera ekstrakt z ogórka, regenerujący wyciąg z żeńszenia, a także witaminy A,C,E i łagodzący pantenol.

Cena: 15,90 zł

bardzo lubiłam

Bardzo fajna maseczka,którą wspominam z sentymentem.Ładnie działała,buzia była po niej zdecydowanie jaśniejsza,gładsza, a pory ściągnięte.Ze swojego zadania wywiązywała się bardzo dobrze.Poza tym posiadała miły, ogórkowy zapach i delikatną zielonkawą barwę.

Używam tego produktu od:kiedys dawno
Ilość zużytych opakowań:ze 2

Niezły.

Świetna maseczka - regenerująca,odświeżająca,orzeźwiająca.
Jedyny minus za bardzo ciężką,lepistą konsystencję,tworzącą nieestetyczną maskę do ściągnięcie..aczkolwiek mile wspominam :)

Używam tego produktu od: 5 lat.

rozjaśnia

Mam tą nowa wersję w białym opakowaniu. Nie pasuje mi, bo rozjaśnia cerę. I tak mam bladą a po niej wyglądam jak córka młynarza. Miły zapach, trochę ostry, ale dobrze orzeźwia, fajnie się nakłada i zdejmuje z twarzy. Właściwości nawilżających chyba nie ma, bo powinna mieć oczyszczające- z tymi też nie wiem, bo u mnie za bardzo nie ma co oczyszczać, bo mam niewiele pryszczy, zaskórników itp.
Nie kupię ponownie bo nie chcę rozjaśniania, prawdę mówiąc nie dla mnie ta maseczka.

Avon Mark - relacja

Kolejny bubel

Maseczka "schnie" na twarzy bardzo długo,nieprzyjmny zapach,nie zauważyłam jakichkolwiek obiecanych przez producentów skutków.Ogólnie nie polecam,tylko niepotrzebnie wydacie pieniądze

niezła

Używałam jej jakiś czas temu i byłam z niej bardzo zadowolona.Przede wszystkim zdjęcie jej z twarzy nie nastręczało żadnych problemów czego nie da się powiedzieć o grejpfrutowej.Cera odzyskiwała po niej ładny koloryt,blask.Skóra była wyraźnie wygładzona i miękka w dotyku.Niewątpliwie oczyszczała, ale nie w sposób spektakularny.Miała właściwości odświeżające.
Po opiniach widać,że nie zawsze jest tak,że co służy jednemu to sprawdzi się na drugim.
Moja cera jak najbardziej odczuwała działanie tej maseczki.

nic nie warta

Wg mnie po prostu bubel, przede wszystkim dlatego, że nie widać było po niej żadnych efektów. Nie mogłam się doczekać, kiedy skończy się opakowanie. Zapach dosyć świeży, w miarę szybko zasychała na twarzy, ale nie dało się jej zdjąć w jednym większym kawałku. Ale jaki jest sens używania maseczki, która nic nie robi?

Ilość zużytych opakowań: 1 z bólem

niepotrzebna

Maseczka jak maseczka. Nakłada się, ładnie pachnie, zastyga, przy ściąganiu trzeba się postarać, żeby zeszła cała. Nie zauważyłam żadnych efektów oczyszczających, ani pielęgnujących. Więc po co jej używać? Nie oczyszcza, nie działa absolutnie na nic, ot, taki relaksik dla skóry.

ilość zużytych opakowań: 2

kiepska

Skora buzi jest bezposrednio po uzyciu mila w dotyku. I na tym koniec zalet. Nie wiem jakie dzialanie konkretnie powinna miec ta maseczka i chyba avon tez nie mial na to pomyslu. Z ogorka - powinna wybielac i nawilzac a peel-off oczyszczac. Zadnego z tych dzialan nie zaobserwowalam. Co wiecej - na moja tlusta skore raczej szkodzi. Latwo sie rozsmarowuje, trudniej sciaga. Rzeczywiscie, po uzyciu skora jest matowa, ale nie da jej sie tak sciagnac, zeby nie trzeba bylo umyc po tym twarzy. No i efekt znika. A efekt "milej buzi" to niestety dla mnie za malo przy tylu wadach. Uzywam od roku, bezposrednio przed impreza, bo wtedy tylko jest jakis widoczny efekt. Nie polecam.

Bardzo przeciętna

Podoba mi się kolor tej maseczki. Zapach na początku też jest bardzo milutki, jednak potem bardzo czuć alkohol. Czyli do cery naczynkowej się po prostu nie nadaje. Dlatego używam jej tylko w strefie T. Z ilością nakładania nie należy przesadzić, bo przez obecnośc alkoholu oczy mogą zacząć łzawić. Nie zauważyłam jakichś specjalnych efektów jej działania. Ot zwykła maseczka. Jest dośc wydajna.

Co z tym Avonem? ;-)

Maseczka przede wszystkim wcale nie peelinguje. Zapach ma nawet fajny, ale za to nerwy mnie biorą przy jej nakładaniu, jest gęsta i taka "nieprzepuszczalna". Kiedy trochę zaschnie skóra zaczyna oddychać, ale na początku ma się wrażenie, jakby twarz się "dusiła" :-) Ogórka jest tam chyba tyle, co kot napłakał, bo nie działa wybielająco. Za to cera wygląda ładnie zaraz po zdjęciu maseczki, jest matowa i świeża, niestety po umyciu twarzy ten efekt znika.

denerwująca

Gęsta, ale dobrze się nakłada. Ładnie, świeżo pachnie. Schnie dość szybko, ale strasznie trudno ją zdjąć, niezależnie, czy dam jej więcej czy mniej. Strasznie mnie to denerwuje, jak zostają mi na twarzy kleiste strzępki, które muszę zrolować. Twarz jest dość dobrze oczyszczona i odświeżona, lekko zmatowiona. Ale na razie mam dość pell offów, bo ostatnie dwa nie ściągały się w całości, tylko właśnie pozostawiały takie kleiste resztki na twarzy. Tak mnie to denerwuje, ze chyba ją po prostu oddam.

Dobra

Ta maseczka bardzo mi odpowiada. Ładnie oczyszcza twarz. Mam wrażenie higienicznie czystej skóry. Lubię ją. Choc nie jest to dla mnie ideał, ale dobra.