Eva Sun, Łagodzący spray po opalaniu SOS po przedawkowaniu słońca

Eva Sun, Łagodzący spray po opalaniu SOS po przedawkowaniu słońca

Delikatny, supernawilżajacy preparat do skóry wrażliwej, który koi podrażnioną skórę po przedawkowaniu słońca łagodząc skutki długotrwałego nasłonecznienia. Likwiduje rumień słoneczny oraz pomaga skórze naprawić szkody powsatale pod wpływem promieniowania UV. Nowoczesna formuła w funkcjonalnym sprayu pozwala łatwo i szybko rozprowadzić preparat na skórze. Peptydy, wyzwalające B-endorfiny tzw. Hormony szczęścia, zmniejszają nieprzyjemne uczucie ciepła i bólu skóry po opalaniu. Olej ze złotej palmy Elaesis Guineensis, silny antyoksydant, neutralizuje wolne rodniki zapobiegając fotostarzeniu skóry. Filtry UVA i UVB chronią przed szkodliwym działaniem słońca.

szukam dalej

Mam skórę bardzo wrażliwą na słońce- a tegoroczne wakacje spędzałam w Turcji, pod wpływem wizażu zdecydowałam chronić skórę linią eva sun i właściwie dobrze zrobiłam bo wróciłam jak na mnie w miarę opalona, choć skóra mi zeszła i tak, tyle że już w Polsce. Zdecydowanie bardziej przypadł mi do gustu balsam do opalania niż ten po.
Jednak do rzeczy- spray bardzo wodnisty, do tego stopnia że az trudny do nałożenia, zatyczka niepraktyczna ciągle spada i się gubi, po nałożenia nie ma uczucia chłodzenia niestety. Generalnie jakaś tam minimalna ulga jest ale ja szukam dalej czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

super

Super mgiełka.
Niby nie mam jasnej karnacji, ale zawsze po opalaniu jestem czerowna jak burak. Spray ten sprawdza się znakomicie, łagodzi, nawilża, bomble i schodząca skóra nie wchodza w grę, (oczywiście opalając się w miarę rozsądnie) godny polecenia.
Ze zwoejgo doświadczenia wiem, że ciężko go spotkac.

Używam tego produktu od: ubiegłych wakacji

Super:)

Bardzo dobry produkt. Pomaga na spaloną skórę, oprócz tego lagodzi wszelkie podrażnienia. Stosuję go teraz zamiast kremu na noc w ramach ukojenia skóry.

Używam tego produktu od: tego lata

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

POMAGA

Po powrocie z nad morza pozwoliłam sobie na przedawkowanie solarium i poparzyłam się bardzo boleśnie. Ten spray ulżył moim cierpieniom. Polecam go wszystkim - warto!
- delikatna formula
- łagodzi ból i pieczenie
- ładnie pachnie (delikatnie)
- wygodne dozowanie
Teraz stosuję go po każdym powrocie z solarium:)