Perfekcyjna Stylizacja, Transparentny wosk do włosów

Perfekcyjna Stylizacja, Transparentny wosk do włosów

W zabawnym czerwono-pomarańczowym
pudeleczku zamkniety jest totalnie przezroczysty i ultra mięciutki wosk do stylizacji włosów. Przyjemnie owocowo pachnie i jest dużo łatwiejszy w użyciu niż tradycyjny wosk dzieki miekkiej konsystencji.

całkiem pożyteczny

Wosku używam od wielkiego dzwonu, gdy potrzebuję naprawdę wystylizować idealnie włosy. Wtedy faktycznie wosk się sprawdza. Kiedyś byłam zachwycona efektem, jaki powodował na mojej głowie. Włosy były wygładzone, idealnie ułożone, nabłyszczone i puszyste.

Niestety po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że przetłuszczają się dwa razy szybciej. W dodatku pojawił się łupież, a końcówki zaczęły się rozdwajać, więc zrezygnowałam z codziennego stosowania wosku. Myślę, że bardzo gęsta, typowa dla wosku konsystencja sprawia, ze włosy są zbyt obciążone i reagują w ten sposób, dlatego wolę już używać wosku tylko sporadycznie, by poprawić fryzurę, gdy muszę wyglądać perfekcyjnie. Na co dzień nie muszę go używać ;-)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze niecałe

...

Używałam go, gdy miałam krótkie włosy, no i niby utrwalał, ale też nie do końca tak, jakbym sobie tego życzyła:) włosy szybko sie po nim przetłuszczały, chociaż używałam oszczednie, na same koncówki, i po ok miesiącu używania moja skóra głowy zaczeła protestować, przez następny miesiac meczylam sie z łupieżem.
Teraz, gdy mam długie włosy, okazal sie porazka. No ale w sumie czego tu sie spodziewac- wosk to kosmetyk raczej do krótkich włosów.
Raczej nie polecam. ale daje 2, bo jednak costam utrwalał:)Używam tego produktu od: 2 lata temu zaczełam, zuzylam 0,5 opakowania i ostatnio wyrzucialm
Ilość zużytych opakowań: jak wyzej:)

jest ok :)

Używam sporadycznie od wielkiego wyjścia i jestem całkiem zadowolona. Ładnie rozprowadza się na włoskach dzięki odpowiedniej konsystencji. Włosy są lśniące (lecz nie tłuste, jeśli nałożymy wosk z umiarem;)), delikatne, przyjemne w dotyku.

Używam tego produktu od: około dwóch lat, chociaż dość sporadycznie

Eris film 1

Gładkie włosy

Włosy po nim są gładkie, nie wyglądają jak szopa :D Wystarczy odrobine rozetrzeć w palcach i potraktować tym specyfikiem włosy a odrazu widać poprawe. Zapach ok. Jednakże przy użyciu za dużej ilości, włosy u nasady sklejają się. B.przydatny ale mam nadzieje że znajde coś lepszego.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc

Fajny.

Przeznaczony tradycyjnie do stylizacji wlosow krotkich, uzywany jest przeze mnie do wygladzenia strasznie napuszonych i przesuszonych koncowek. Mam wlosy poldlugie i pani w sklepie powiedziala, ze nie bedzie sie nadawal, ja jednak sie uparlam, ze koncowkowe piorka musza byc wygladzone.;) Zreszta od lat wygladzam czyms te koszmarne konce. Wosku uzywam rowniez od niedawna do grzywki : ujarzmia napuszone piorka, wygladza je i przytrzymuje na miejscu (szczegolnie wazne dla dziewczyn z fryzura a'la grzywka od garnka, a majacych puszace sie lekkie wlosy). Do tej pory moim faworytem byl ARTISTRY na zniszczone koncowki, ktory mial te zalete, ze oprocz ujarzmiania koncowek, silnie je regenerowal i odzywial. W przeciwienstwie do Sunsilku, trzymal sie jednak bardzo krociotko. Najwieksza zaleta tego wosku jest fakt, ze mimo iz jest to wosk do stylizaji i jest bardzo mocny, w uzyciu jest mieciutenki. Nie trzeba sie meczyc, rozgrzewac go, trzec, po prostu jest takim bardziej zageszczonym zelem. Do tego slicznie, owocowo pachnie. Jego wada jest to, ze jest dosc lepki i zdecydowanie klei sie na wlosach. Spelnia jednak swoje zadanie - koncowki sa ujarzmione, blyszczace, zbite - a jest przyjemny w uzyciu.
Dostaje 4*, bo znam lepsze, (po ktorych wlosy nie tylko sa sliskie i lsniace ale rowniez gladkie w dotyku), niestety niedostepne w polsce.

Używam tego produktu od: dwoch tygodni