Fructis, Oil Repair 3 Butter, Szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych

Formuła szamponu wzmacniającego zawiera olejek kokosowy, masło karite oraz 3 odżywcze olejki z : jojoby, orzechów makadamia i migdałów. Kremowa formuła tworzy ochronną barierę wokół włosów, aby przynieść odżywienie i elastyczność bez obciążania.
Nie zawiera barabenów.

Nie zawiódł

Szampon ma bardzo dobrą konsystencję, łatwo się aplikuje i dobrze się pieni, czuć oczyszczanie i działanie szamponu na włosach. Nie podrażnił skóry głowy i nie wywołał łupieżu. Po umyciu włosów nie dość, że pięknie pachną to dobrze się rozczesują, po wysuszeniu czuć miękkość włosów za każdym razem włosy wracają do sił i co za tym idzie, stają się bardziej podatne na układanie. Za niską cenę można z nim poszaleć.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1653161].usefull || 0 }}% pomocna.

Szampon jak odżywka

Szampon, który nie wygląda jak szampon! Przypomina raczej odżywczy balsam. Pieni się delikatnie, nie przesusza włosów. A do tego ma piękny zapach ;).
Używam razem z maską wzmacniającą i jestem z tej "kuracji" bardzo zadowolona. Produkt oceniam jako dość wydajny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1652811].usefull || 0 }}% pomocna.

super

Piękny zapach i wydajna konsystencja. Nie uczulił i nie wywołał łupieżu. Oczyszcza włosy bez obciążania i wyczarowuje niesamowity blask i miękkość oraz nawilżenie. Polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1652326].usefull || 0 }}% pomocna.
Grzywka na jeden wieczór

Ratunek dla moich włosów !

Szampon jest idealny dla moich włosów.
Idealnie je odświeża,wygładza i pielęgnuje.
Zapach utrzymuje się cały dzień.
Jest bardzo wydajny,wystarcza niewielka ilość produktu do umycia naszych włosów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1651286].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry!

Mam włosy długie, grube, suche na końcach z rozdwajającymi się końcówkami.
Niestety często też prostuję włosy co ma wpływ na ich kondycję.
Szamponu używałam zarówno w duecie z maską z tej samej serii jak i jako samodzielnego produktu.
Szampon spełnił moje oczekiwania!
Ma przepiękny zapach, co ja w szamponach bardzo lubię. Bardzo dobrze się pieni i oczyszcza włosy. Jest gęsty, ale łatwo zmywa się z włosów. Sprawia, ze włosy są miękkie, gładkie, łatwo się rozczesują i są "lejące".
Jest bardzo wydajny - niewielka ilość wystarczy na umycie moich długich i grubych włosów.
Poza konkursem można napisać, że ma ładne designerskie opakowanie (pamiętam opakowania starego Fructisa - zmiana na plus!).
Jako samodzielny produkt - bardzo dobry, jako duet z maską - efekt warty każdej złotówki!

Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1651171].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt

Szampon bardzo fajny, w zasadzie nie mam mu nic do zarzucenia. Ma super zapach, fajną butelkę. Duża wydajność - używam produktu drugi tydzień, a nadal mam go całkiem sporo :) Włosy po zastosowaniu są miękkie i delikatne w dotyku. Polecam ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1651136].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry szampon

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym produktem, ponieważ wcześniej nie byłam przekonana do marki Garnier. Szampon jest dość rzadki i dzięki temu bardzo wydajny. Ma piękny zapach, łatwo się rozprowadza i mocno się pieni. Włosy są po nim świeże, pachnące i miękkie. Używam tego produktu razem z odżywką z tej samej serii więc mogę dodatkowo powiedzieć, że włosy są wyraźnie odżywione i nawilżone, łatwo się rozczesują i wyglądają zdrowo. Nie wiem czy ten sam efekt dałby sam szampon.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1650881].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry szampon

Szampon stosowałam razem z maską z tej samej serii. Dobrze myje włosy, nie spowodował podrażnienia skóry głowy,a nawet je złagodził,gdyż miałam je po poprzednim szamponie. Razem z maską sprawił,że włosy stały się błyszczące,gładkie,elastyczne. Po prostu piękne. Włosy nie przetłuszczały się szybciej.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1650751].usefull || 0 }}% pomocna.

Używałam lepszych

Szampon do włosów bardzo suchych i zniszczonych, kiedy nie ma się w całości włosów bardzo suchych i zniszczonych to dosyć odważny krok. Niemniej jednak na codzień korzystam z nawilżających szamponów i wszystko jest. Z tym konkretnym niestety nie jest kolorowo.
Z początku może się wydawać, że jest fajny. Zapach ekstra, pojemność ekstra, po umyciu włosy są miękkie i świeże. Niestety tu zaczynają się schody. Doprowadziłam moje włosy do stanu, gdzie mycie ich co drugi dzień jest w zupełności wystarczające. Nie z tym produktem. Tutaj musiałabym myć włosy codziennie, żeby nie wyglądały na przetłuszczone. Nie będę go więcej używać, bo wymagałoby to ode mnie więcej wysiłku niż jest warty.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1649976].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry szampon

Szampon przede wszystkim pięknie pachnie, a zapach ten utrzymuje się na włosach. Produkt jest bardzo wydajny, ładnie się pieni, nie przetłuszcza włosów. Pozostawia moje włosy odżywione i wygładzone- mniej się puszą, nie splątuje ich. Jak dla mnie bardzo dobry produkt, z pewnością kupię go ponownie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1649251].usefull || 0 }}% pomocna.