Garnier, Fructis, Oil Repair 3 Butter, Szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych

Formuła szamponu wzmacniającego zawiera olejek kokosowy, masło karite oraz 3 odżywcze olejki z : jojoby, orzechów makadamia i migdałów. Kremowa formuła tworzy ochronną barierę wokół włosów, aby przynieść odżywienie i elastyczność bez obciążania.
Nie zawiera barabenów.

Za ciezki

Odzywki uzywam od miesiaca. Dla mnie jest za mocna i ciezka. Mam problem z tlustym skalpem i zniszczonym koncem. Odzywka optycznie je obciaza...nawilza ale wyglada brzydko. Wlosh wygladaja na brudne mimio iz uzywam jej tylko na koncowki. Przyspiesza przetluszczanie i tworzy efekt topielca (obwisle straki).
Pachnie ladnie, wchlania sie szybko i nie potzeba jej duzo.juz mala ilosc sie ladnie ro,prowadza. Nie jest zla, dla mnie za ciezka. Zmusza do codziennego mycia i tworzy kompleksy

Jak dla mnie bomba :)

Nie należę do osób z mega zniszczonymi włosami - gdy widzę ze włosy wyglądają zle, to idę do fryzjera, bo żaden szampon i żadna odżywka nie uczynią cudu :) jednak borykam się z nieco rozdwojonymi końcówkami i staram się zawsze nawilżać włosy oraz skórę głowy. Jestem fanką szamponów garniera - ten nadaje włosom miękkość, nie obciąża ich, dodaje blasku. Pachnie pięknie, włosy po umyciu są super i tak samo super pachną! Polecam!

Dość dobry

Przede wszystkim ten szampon nie przesusza włosów i nie tworzy efektu "siana". Włosy po nim są dość miękkie. Dobrze je wygładza, zwłaszcza końcówki- nie są mocno suche. Czegoś mi jednak w nim zabrakło. Ogólnie nie był zły i robił to co ma robić, czyli dobrze myć, nie oblepiać i dodatkowo wygładzać. Efektu super mocnych włosów nie zauważyłam, a dodatkowo trochę razi mnie długi, dość chemiczny skład tego produktu.

Jak przedłużyć trwałość chłodnych blondów?

DObrze nawilza wlosy

Odzywka przepieknie pachnie jal zreszta wszystkie z garniera.jesli chodzi o efekty to dla moich wlosow świetnie sprawdza sie jako nawilzenie. Moje wlosy sa miekkie, nawilzone,nie puszą się.dodatkowo ladnie pachna przez dlugi czas. Poza tym wiekszych efektow stosowania nie zauwazylam na moich wlosach .

DObrze nawilza wlosy

nawilżenie na maksa.

W końcu znalazłam szampon który nawilżył zregenerowal moje włosy..byly suche jak siano...szorstkie w dotyku..kruszyły się bardzo mocno. Po miesiącu używania tylko tego szamponu..moje włosy znowu są błyszczące..zdrowe nawilżone. Lepiej się układają.. Jak dla mnie ferrari wśród szamponów do suchych włosów.

Dla mnie na 4+

Kupiłam już drugie opakowanie i jestem całkiem zadowolona. Włosy są fajnie nawilżone i nie plączą się. Ale za to jest ich jakby mniej i są bardziej oklapnięte. Właśnie zrezygnowałam z farbowania włosów i być może dopiero zaczną dochodzić do siebie. Dotychczas miałam problem z sianem na głowie, a ten szampon skutecznie go rozwiązał.

Godny polecenia

Szampon kupilam na promocji w drogerii Natura. Uzywam go od okolo 2 mcy. Stal sie moim faworytem. Nablyszcza i nawilza wlosy. Odzywia. Zniknal problem poplatanych wlosow. Latwo sie pieni.Przesuszone latem wlosy odzyskaly swoja rownowage.

Dobry

Szampony Garniera mają to do tego, że cudownie wręcz pachną. Jestem dość pozytywnie zaskoczona, gdyż ten ku mojemu zdziwieniu... nie plącze moich włosów. Kosymi są ujarzmione i wygładzone :) Zapach utrzymuje się długo na włosach. Oczywiście muszę często zmieniać szampony, bo moje włosy lubią się przyzwyczajać i buntować, ale z pewnością go jeszcze kupię.

Jeden zmoich ulubionych

Szampon ładnie pachnie, dobrze pieni się i nawilża włosy. Po użyciu moje włosy są miękkie, gładkie w dotyku i co najlepsze nie elektryzują się. Obawiałam się że będzie obciążać i przetłuszczać, ale nic z tego.

Bardzo fajny szampon

Użyłam tego produktu w wakacje, kiedy moje włosy były narażone na przesuszenie. Zależało mi, by po umyciu były gładkie i lejące i dokładnie takie były! Za każdym razem, gdy użyłam szamponu Garnier :) Pięknie pachnie, rewelacyjnie się pieni (co prawda to zasługa SLS, ale ten nie wysuszył mi włosów). Nie obciąża, dokładnie myje i jest bardzo wydajny. Serdecznie polecam dziewczynom o włosach niskoporowatych (sama takie mam) :)

Ulubiony

Szampon otrzymałam wraz z maseczką w ramach akcji testowania produktu. Moje włosy są przesuszone co miesięcznym farbowaniem i strasznie się elektryzują. Szampon zdecydowanie je nawilżył a w połączeniu z maską również zregenerował. Włosy nie elektryzują się i przepięknie pachną. Opakowanie bardzo mi się podoba.