Fructis, Hydra Fresh, Szampon wzmacniający do włosów przetłuszczających się, z suchymi końcówkami

Przeznaczony do włosów przetłuszczających się, z suchymi końcówkami, szampon zawiera wodę kokosową oraz czynniki oczyszczające, aby wzmocnić i oczyścić włosy oraz nawilżyć ich końce.
Szampon wzmacniający nie zawiera silikonów i parabenów.

Bardzo dobry

Szampon Hydra Fresh z Garnier Fructis otrzymałam jako produkt do przetestowania i od pierwszego użycia przypadł mi do gustu.
Pierwszym, czym oczarował mnie szampon był niesamowicie orzeźwiający zapach, idealny na upalne dni. Kremowa konsystencja szamponu też mi się spodobała. Nie jest za rzadki, dzięki czemu nie spływa z dłoni, ani za gęsty, więc łatwo go rozprowadzić, dobrze się pieni i łatwo spłukuje.
A moje włosy odżyły - są oczyszczone i odświeżone, mniej się przetłuszczają, a jednocześnie są nawilżone, nie puszą się i są miękkie. Ich struktura stała się jakby bardziej jednolita na całej długości.
Butelka szamponu ma dużą pojemność - 400 ml, więc jest bardzo wydajny, a przy tak niskiej cenie i skuteczności jego zakup bardzo się opłaca. Opakowanie wygląda estetycznie i zachęcająco, a przy takiej pojemności pozostaje bardzo poręczne i nie wyślizguje się z ręki.
Jedyną wadą szamponu, jaką zauważyłam jest niestety brak efektu wzmocnienia włosów. Moje nadal wypadają.

Lubię, bardzo.

Szampon sprawuje się w porządku. Włosy po nim, nawet bez użycia odżywki nie są spuszone i niesforne - wygładza. Dobrze oczyszcza, nie powoduje łupieżu. Wydajny, pomimo tego, że podbiera mi go sukcesywnie mój chłopak... :)
Dla mnie super, nie oczekuję od szamponu cudów bo przede wszystkim ma oczyszczać. Jeśli dodatkowo nie puszy, nie mam po nim wrażenia przetłuszczonych włosów i łupieżu - bajka.

Przyjemny, ale bez efektu wow

Szampon dostałam do testowania i od razu zabrałam się do jego używania, by móc wydać jak najdokładniejszą ocenę. W butelce mamy aż 400ml, co jest naprawdę sporą pojemnością i wystarczy zapewne na wieki stosowania! Konsystencja jest dość rzadka, ma kolor biały, perlisty, a szampon z łatwością rozprowadza się na włosach i cudownie pieni. Problemu nie stanowi również spłukanie, po którym czuć w łazience przepiękny zapach kosmetyku, który jest wyczuwalny także na włosach. Patrząc na opis producenta, pomyślałam, że to szampon idealny do moich włosów! Nie robił jednak niczego niesamowitego, włosy niby domywał, ale na drugi dzień były już tłustawe (zazwyczaj myję je właśnie co dwa dni i przy większości szamponów tego drugiego dnia były jeszcze świeże). Myślę, że to może efekt tego supernawilżenia mógł je tak obciążyć. Mimo tego niedociągnięcia włosy były lśniące, sprężyste i nie miałam problemu z ich rozczesaniem, jednak niestety mam mieszane uczucia.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

na przekór większości :)

Szampon mam od miesiaca wraz z odzywka, nie dostalam go do testowania zakupilam zachecona tyloma pozytywnymi opiniami. Moja opinia jest taka że szapon i odżywka nie wyróznia się niczym szczegolnym. Dobrze oczyszcza włsoy, są świeże przepięknie pachną - idealnie na lato, bardzo odświeżajacy zapach nie nachalny. Nie wpływa na przetuszczanie się włosów, ani ich nie nawilża. Plusem jest to ze nie placze jakos szczgolnie wlosow. Dziwną rzeczą jak dla mnei ejst to że szapon pachnie inaczej niż odzywka a sa z tej smaej serii. Szampon pachnie jak landrynki bon bri, odżywka ma bardziej zapach świeżego ogórka.

Fructis

Szampon Fructis Hydra Fresh spełnił moje oczekiwania i sprawił, że włosy zaczęły się mniej przetłuszczać i jednocześnie nie były wysuszone. Konsystencja tego szamponu sprawia, że dobrze się pieni i wystarcza na długo. Przyjemny zapach umila cały rytuał mycia włosów . Osobiście jestem zadowolona i na pewno sięgnę po niego kolejny raz.

zwykły szampon

Szczerze mówiąc spodziewałam się wow, a dostałam zwykly szampon oczyszczający. Oczywiscie ma perlowa konsystencję, a spodziewałam sie przezroczystej skoro ma byc do włosów przetluszczajacych, jednak jakos specjalnie mi ich nie obciąża.
Zapach dość ladny,ale też bez szału. Szampon dobrze myje, nie wysusza, nie plącze aczkolwiek po kilku uzyciach troche swędział mnie skalp. Ogólnie, nie jest źle, ale raczej go nie kupię.

Cudowny zapach!

Bardzo przyjemnie pachnący szampon do codziennego stosowania. Dobrze oczyszcza. Nie obciąża włosów u nasady, ale końcówek specjalnie nie odżywia. Tutaj koniecznie trzeba stosować odżywkę. Myślę, że ze względu na zapach zostanie u mnie na dłużej.

Miłe zaskoczenie

Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy, świetnie odświeża przetłuszczające się od nasady, ale nie wysusza, a wręcz nawilża końcówki włosów. Podczas stosowania szamponu zauważyłam, ze włosy wyglądają zdecydowanie dłużnej świeżo. Normalnie myję włosy codziennie, a podczas używania tego szamponu spokojnie co drugi dzień wystarczyło. Włosy po użyciu szamponu są miękkie, lekkie, ale dość dobrze się układają.

precz z przetłuszczaniem

Szamponu używam od paru miesięcy, tak jak kiedyś musiałam myć włosy prawie codziennie tak teraz wytrzymują nawet 4 dni , co do suchych końcówek od czasu do czasu jeszcze występują ponieważ mam taką fryzurę że codziennie używam lokówki więc sam szampon nie wystarczy aby się ich pozbyć. Zapach bardzo ładny , wydajność też dobra.

Orzeźwienie i nawilżenie!

Przy codziennym stosowaniu szamponu używa się rewelacyjnie - bardzo fajnie nawilża- efekt zauważalny już po pierwszym użyciu, włosy rozczesują się bez problemu, nawet bez użycia odżywki. Z odżywką czuć, że są jakby jeszcze bardziej wygładzone i nawilżone ale sam szampon też świetnie sobie radzi. Trochę bałam się, że obciąży mi włosy bo niestety częsta to w moim przypadku przypadłość ale tu duże zaskoczenie - bo włosy po całym dniu są nadal świeże. I ten zapach.... i nawet całkiem długo utrzymuje się na włosach.

Dobry szampon

Moje włosy przetłuszczają się u nasady i są suche na końcach. Szampon spełnia moje oczekiwania. Bardzo dobrze oczyszcza włosy nie przesuszając równocześnie ich suchych końców. Wielka butla starcza na długo. Świeżo, kokosowo pachnie , ma aksamitną konsystencję, świetnie się pieni. Nie podrażnia skóry głowy i nie powoduje jej swędzenia. Jestem bardzo zadowolona!

Świetny produkt do codziennej pielęgnacji niezbyt wymagających włosów

Dobrze się pieni, fenomenalnie pachnie, włosy po myciu są dobrze oczyszczone i nawilżone. Nie przetłuszczają się tak szybko jak wcześniej. Niewielka ilość wystarczy, aby pokryć nawet dłuższe włosy. Mycie głowy to relaks :)