Garnier, Fructis, Hydra Fresh, Szampon wzmacniający do włosów przetłuszczających się, z suchymi końcówkami

Przeznaczony do włosów przetłuszczających się, z suchymi końcówkami, szampon zawiera wodę kokosową oraz czynniki oczyszczające, aby wzmocnić i oczyścić włosy oraz nawilżyć ich końce.
Szampon wzmacniający nie zawiera silikonów i parabenów.

Nie rozumiem pochlebnych opinii

Jak dla mnie szampon jest dramatyczny, włosy umyte rano robią się tłuste tego samego dnia już po południu... Dużo lepiej mył i utrzymywał świeżość włosów szampon cece med do wypadających.

ekstra

Szampon pachnie obłędnie, wystarczy niewielka ilość, aby dokładnie umyć głowę. Dobrze oczyszcza, nie przesusza włosów. Po umyciu włosy są puszyste i gładkie. Wygodne opakowanie, wydajny szampon. HIT!

Odkrycie roku!!

Mam włosy farbowane, końcówki rozjaśniane i w związku z tym przetłuszczające sie przy nasadzie a suche na końcach. Zadem szampon sobie z nimi nie radził, miałam ciągle siano na końcówkach a tłuste u nasady po jednym dniu od umycia. Dostałam ten szampon do testów i jestem pewna, że już sie z nim nie rozstanę. Idealnie radzi sobie z moja fryzurą, mogę nie myć głowy przez 3 dni co dotąd było to nie możliwe.

Fryzury na wesele

Najlepszy, jaki stosowałam

Szampon polecił mi fryzjer. Pomyślałam, że zaryzykuję, chociaż nie przepadam za produktami Garnier. I okazał się rewelacyjny dla moich problematycznych suchych i cienkich włosów oraz podrażnionej skóry głowy. Nie obciąża, dobrze nawilża, w połączeniu z odżywką daje u mnie dobry efekt. Pierwszy raz od wielu miesięcy pozbyłam się łupieżu, bo nawilżył skórę głowy. Stosuję go codziennie.

Bardzo fajny

Bardzo fajny szampon, cudnie sie pieni, obłednie pachnie jak z resztą wszystkie produkty tej marki.. Pozostawia uczucie czystych wlosów. Nie obciąża wlosów. Szczerze polecam.

Dobry drogeryjny szampon oczyszczający

Byłam bardzo zadowolona z tego kosmetyku, ponieważ poradził sobie z łupieżem, który został mi po poprzednim szamponie. Bardzo silnie oczyszczał skórę głowy, dobrze domywał nawet oleje, ale niestety trochę przesuszał włosy i nie przedłużał ich świeżości na dłużej. Ponadto zauważyłam, że niestety wypadało mi więcej włosów. Mimo to nie miałam lepszego szamponu w tej cenie.

Akcja testowania, czyli...

... jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził.

Wypowiadam się jako kolejna szczęśliwa użytkowniczka portalu wizaż.pl,która wskoczyła na listę grona testujących.

CHARAKTERYSTYKA WŁOSÓW
Cienkie, zdrowe na długości, naturalne- niefarbowane, ze skłonnością do przetłuszczania się i oklapu. Lekko suche na końcach- pozostałości po farbowaniu.

OPIS SZAMPONU

Wygląd- radosny, sympatyczny, butelka nie wypada z dłoni, klapka nie pęka, otwór dozuje odpowiednią ilość produktu.

Zapach- przyjemny, świeży, delikatnie ogórkowy, jabłkowy, soczyście owocowy, typowy dla produktów Fructis, utrzymujący się we włosach cały dzień.

Konsystencja- gęsta, perłowo-biała, treściwa.

Cechy:
- szampon bardzo dobrze się pieni, powstała piana jest gęsta, kremowa
- bez problemu spłukuje się z włosów
- wydajność standardowa dla szamponów drogeryjnych
- bez parabenów, silikonów.

Działanie:
- wygładza włosy
- nabłyszcza
- pielęgnuje
- niestety obciąża moje cienkie włosy (zazwyczaj myję je co 2,3 dzień, a przy tym szamponie, konieczne jest codzienne mycie)
- mam nieodparte wrażenie, że szampon nadaje włosom optycznej gęstości, oblepiony włos wydaje sie być grubszy
- włosy wyglądają na czyste i umyte tylko w dzień mycia
- nie podrażnia skóry głowy.

Uwagi:
- w mojej ocenie nie jest to szampon do codziennego stosowania, jeśli używamy go zbyt często i to pod rząd, mocno przetłuszcza włosy
- formuła szamponu jest dość treściwa, mam wrażenie, że to taki produkt 2w1, szampon z odżywką
- nie używam szamponu wraz z odżywką z tej samej serii, gwarantowany przyklap i przetłuszczenie, a więc efekt odwrotny od zamierzonego
- na grubych i gęstych włosach mojego męża sprawdza się wręcz idealnie, bardzo polubił ten szampon.

Szampon jest wydajny, dobrze się pieni i włosy naprawdę są po nim dłużej świeże. Wytrzymał próbę bardzo intensywnego tygodnia w moim życiu, więc sądzę, że jest wart polecenia.

Przyjemny

Szampon jak szampon, nie liczyłam, że powstrzyma moje nadmierne przetłuszczanie, tak czy tak muszę myć codziennie i żaden kosmetyk chyba temu nie zaradzi. Produkt ten ma jednak wiele zalet:
*na prawdę ciekawy skład z wieloma składnikami, które przeznaczone są do pielęgnacji przetłuszczającej się skóry, np. niacynamid, citric acid, kwas salicylowy, garść ekstraktów m.in: z zielonej herbaty, ogórka, skórki cytryny czy jabłka - Garnier, chapeau bas!
*piękny, owocowy zapach, który w duecie z odżywką utrzymuje cały dzień
*dobrze się pieni
*pomimo zawartości SLES nie wysusza
*idealny do użycia po wysiłku fizycznym, daje wrażenie niesamowitego oczyszczenia

Polecam, może komuś pomoże na problem przetłuszczania, bo faktycznie składniki tego szamponu mają taki potencjał, a do tego jest tani, więc warto spróbować.

Dobry, choć bez rewelacji

Dobry codzienny szampon. Włosy po nim ładnie się układają, są rozdzielone, lekko uniesione. Dobrze oczyszcza, lekko zmniejsza przetłuszczanie, nie wysuszając przy tym końcówek. Na plus również wydajność i opakowanie przez które widać ile produktu jeszcze zostało. Przeszkadza mi trochę jego zapach, który wydaje się być zbyt sztuczny i chemiczny.

Duży i wydajny

Szampon dobrze się pieni, nie obciąża włosów i ładnie pachnie. Opakowanie jest praktyczne. Włosy są świeże i lekkie, delikatnie pachną. Szampon nie powoduje nadmiernego przetłuszczania się skóry głowy, ale nie wydłuża świeżości

BUBEL TOTALNY

Produkt ten otrzymałam do testu razem z odżywką, i o ile odżywka jest przecudowna i jestem w niej zakochana, to szampon jest dla mnie totalną porażką.
Na początku działał super, faktycznie włosy stały się po nim bardziej odżywione, ale to co się działo po 3 tygodniach używania to jest totalna klapa.
Podczas używania miałam wrażenie że jego działania odżywcze przestały jakby działać i bardziej szkodzić, bo zamiast sprawiać aby włosy tłuste były mniej przetłuszczające się to właśnie bardziej miałam tłuste i zamiast myć je co 2 dni (co robiłam kiedyś) musiałam je myć codziennie!!!
Po 2 pierwszych tygodniach dodatkowo zaczął pojawiać się ŁUPIEŻ, którego nie miałam od lat, bo był to mój problem ale daaaaawno temu. Załamałam się i nikomu nie polecam tego szamponu.
Zostało mi 1/3 buteleczki i aktualnie szampon oddałam mojej mamie, bo nie mam siły z nim walczyć.
Zamiast polepszyć strukture mojego włosia i włosów to sprawił, że mam dodatkowy problem do wyleczenia czyli łupież.

Jestem zawiedziona i załamana...