Garnier, Fructis, Hydra Fresh, Odżywka wzmacniająca do włosów przetłuszczających się, z suchymi końcówkami

Formuła odżywki wzmacniającej bez silikonów zawiera wodę kokosową oraz czynniki oczyszczające, aby wzmocnić i oczyścić włosy oraz nawilżyć ich końce.
Nowe formuły Fructis bez parabenów zawierają wzmacniające ekstakty owocowe. Garnier stworzył wyjątkowe połączenie białek z cytryny*, witamin B3 i B6, ekstraktów z owoców i roślin o udowodnionej skuteczności, aby zaoferować Ci widocznie zdrowsze, mocniejsze włosy.

Dla mnie w sam raz

Używam razem z szamponem z tej samej serii i jak dla mnie odżywka jest odpowiednia po niej nie mam obciążonych włosów i na drugi dzień nie wyglądaja jakby były nie myte z tydzień tak jak po innych zbyt ciężkich. Po umyciu włosów szamponem a potem nałożoną odżywką włosy są lekkie dobrze sie rozczesują i dla mnie dość nawilżone. Cytrusowy zapach utrzymuje sie długo na włosach a włosy są czyste puszyste i długo świeże. Ja uwielbiam ten zapach

udany przypadkowy zakup

Odżywkę kupiłam zupełnie przypadkiem, ale okazał się to bardzo miły przypadek. Po pierwsze, odżywka (jak to większość z GF) ma obłędny, świeży zapach. Konsystencja też jest bardzo fajna - nie jest ani za gęsta, ani za rzadka. Opakowanie również na plus - dzięki niemu z łatwością dostaniemy się do produktu.
Jeśli chodzi o działanie to moje włosy świetnie po niej wyglądały - były gładkie, lejące, a po dłuższym stosowaniu widziałam wyraźną poprawę ich kondycji. Nie obciąża włosów - a to dla mnie ogromny plus! :)
Ja z chęcią wrócę do tego produktu :)

Super :)

Odżywkę zakupiłam w cenie na do widzenia, co ważne uważam za idealną okazję do testowania.
Produkt ma wygodne opakowanie, stojące "do góry nogami", co pozwala na szybką aplikację. Wykonane jest z trwałego plastiku, odpornego na odkształcenia. Nie jest on na szczęście na tyle twardy, aby utrudniać użytkowanie.
Kosmetyk ma genialny, świeżo-słodki zapach. Cudownie uprzyjemnia pielęgnację włosów, oraz pięknie na nich osiada i utrzymuje się jeszcze wiele godzin.
Konsystencja odżywki jest kremowa i lekka. Nie spływa z kosmyków i szybko się wypłukuje. Nie powoduje ona przetłuszczania włosów, nawet z przypadku nałożenia jej na skalp. Przy regularnym, codziennym stosowaniu zauważyłam poprawę nawilżenia, oraz niwelację puszenia. Włosy stały się lśniące, gładkie i były podatne na stylizację.Czego chcieć więcej? :)

Polubiłam ją

Kupiłam tą odżywkę całkiem przypadkiem na wyjazd. Szukałam czegość małego i w dorej cenie, taki produkt ktory bede mogla w calosci zuzyc na wyjazdzie i okazała sie to być na prawdę bardzo fajna odżywka. Pieknie pachnie, łatwo sie rozprowadza po wlosach i łatwo zmywa. Ni e załoałam jej sobie na wyjazdzie w cieple kraje i moje wlosy byly cały czas w dibrej kondycji co sprawia ze jestem w stanie stwierdzic ze odzywka ta działa i moje włosy bardzo ładnie po niej wygladały. Były swieże, gładkie i dobrze sie ukladaly

Jest dobra

Odżywka jest tania i dobra. Nie podrażnia skóry głowy, rzeczywiście wzmacnia włosy i odżywia. Włosy po niej są gładkie, lejące i wyglądają na mniej zniszczone. Będzie to odżywka w sam raz dla osób, które często prostują włosy a w efekcie czego mają zniszczone końcówki. Polecam

Całkiem całkiem !

Kolejna odżywka z Garniera, którą zdecydowałam się kupić zaskoczyła mnie dość pozytywnie. Kremowa formuła, zdecydowanie wygładza włosy już od pierwszego użycia.

Moje włosy ją polubiły

Wow, kolejna odżywka Garniera, która spełniła moje oczekiwania!

Przede wszystkim warto zacząć od jej konsystencji - bardzo gęsta, przyjemna. Zapach miły, delikatny, nie drażni. Działanie jest dość zgodne z opisem producenta - odżywka nawilża włosy na całej długości, wzmacnia je, nieco mniej wypadają po jej zastosowaniu. Łatwo się rozczesują.

Odżywka nie obciąża włosów, dyscyplinuje je i wygładza. Łatwo się układają, są miłe w dotyku, delikatnie pachną. Niestety, nie przetłuszczają się mniej. Trzeba je myć z taką samą częstotliwością, jak bez tej odżywki.

Opakowanie nie sprawiło mi żadnych trudności. Może być.

bardzo dobra

Zapewne jest to kolejny dobry produkt marki Garnier ,odżywka jest delikatna i nie podrażnia .Ma ładny zapach który długo się utrzymuje po wysuszeniu włosów.Same włosy po zastosowaniu są miękkie w dotyku i o wiele lepiej się układają ,zauważyłam też że mniej się puszą i są pełne blasku.Cena jest bardzo przystępna a wydajność dość spora .

Wzmacnia włosy

Odżywka jest bardzo godna polecenia, nie obciąża włosów, są mocniejsze i dobrze się rozczesuja, zapach śliczny utrzymujący się na włosach są odżywione a odżywka bardzo wydajna

Dobry drogeryjny produkt

Odżywka przyjemnie wygładza i nawilża włosy. Może jej działanie nie jest jakieś mocno spektakularne, ale z pewnością na jej plus przemawia przecudowny zapach, który na włosach utrzymuje się nawet następnego dnia. No i zdecydowanie ułatwia ich rozczesywanie.

Fajna

Odżywka lekka, nie obciążająca włosów o ładnym świeżym zapachu. Łatwo się rozprowadza i spłukuje. Włosy są gładkie, dobrze się rozczesują, są puszyste i sypkie. Jednak działanie wzmocnienia i nawilżenia końcówek w przypadku moich włosów nie było zbyt efektowne, nadal rozdwajały się kolejne pasma, ale na cuda od odżywki nie liczyłam. Myślę, że sięgnę po nią ponownie bo jest lekkość mnie oczarowała.

Dobra

Odżywka bardzo ładnie pachnie, ma wygodne opakowanie i przyzwoitą cenę. Ma dosyć gęstą konsystencję ale jest bardzo lekka. Dobrze wygładza włosy nie obciążając ich. Bardzo zniszczonym włosom może i nie pomoże, ale jest dobrym środkiem zapobiegawczym.

Dobra, ale...

Kupiłam tą odżywkę w zestawie z szamponem z serii. Liczyłam chyba na trochę bardziej dociążający efekt... moje suche końce najlepiej reagują na porządną dawkę emolientów być może tych tu trochę zabrakło. Z drugiej strony nie dziwię się, że producent ich tu nie wpakował za dużo z uwagi na to, że to produkt dla włosów z tendencją do przetłuszczania u nasady.