Garnier, Fructis, Hydra Fresh, Odżywka wzmacniająca do włosów przetłuszczających się, z suchymi końcówkami

Formuła odżywki wzmacniającej bez silikonów zawiera wodę kokosową oraz czynniki oczyszczające, aby wzmocnić i oczyścić włosy oraz nawilżyć ich końce.
Nowe formuły Fructis bez parabenów zawierają wzmacniające ekstakty owocowe. Garnier stworzył wyjątkowe połączenie białek z cytryny*, witamin B3 i B6, ekstraktów z owoców i roślin o udowodnionej skuteczności, aby zaoferować Ci widocznie zdrowsze, mocniejsze włosy.

Dla mnie w sam raz

Używam razem z szamponem z tej samej serii i jak dla mnie odżywka jest odpowiednia po niej nie mam obciążonych włosów i na drugi dzień nie wyglądaja jakby były nie myte z tydzień tak jak po innych zbyt ciężkich. Po umyciu włosów szamponem a potem nałożoną odżywką włosy są lekkie dobrze sie rozczesują i dla mnie dość nawilżone. Cytrusowy zapach utrzymuje sie długo na włosach a włosy są czyste puszyste i długo świeże. Ja uwielbiam ten zapach

Dobra, ale...

Kupiłam tą odżywkę w zestawie z szamponem z serii. Liczyłam chyba na trochę bardziej dociążający efekt... moje suche końce najlepiej reagują na porządną dawkę emolientów być może tych tu trochę zabrakło. Z drugiej strony nie dziwię się, że producent ich tu nie wpakował za dużo z uwagi na to, że to produkt dla włosów z tendencją do przetłuszczania u nasady.

Całkiem niezła

Odżywki Fructis bardzo lubię, dlatego byłam ciekawa nowej wersji tych kosmetyków.
+Odżywka ma przede wszystkim piękny zapach, który długo utrzymuje się na włosach.
+włosy się nie elektryzują i nie są napuszone
+Dobrze się rozczesują

+/- Mało wydajna

-Nie zauważyłam nawilżenia końcówek

Fajna odżywka i linia produktów

Otrzymałam produkt w ramach akcji testowania.
Bardzo fajna odżywka o super zapachu. W moim odczuciu w tej serii wypadła nieco lepiej niż szampon. Włosy po jej uzyciu wyglądają ładnie i fajnie się zachowują. Niby nie jakieś szałowe efekty, ale takie niby nic naprawdę bardzo doceniam. Miałam wiele odżywek drogeryjnych, po których włosy są matowe, szorstkie, tragicznie sie układają itd. Tutaj włosy są wygładzone, końce wyglądają lepiej, nie są takie spuszone i szorstkie.
Generalnie polecam ;)

Szału nie ma

Odżywka niby całkiem w porządku, ale jednak po każdorazowym użyciu nie zauważałam wiekszych efektów. Po zuzyciu całego opakowania również. Jest całkiem lekka, po zastosowaniu większej ilości trochę wygładza włosy i ułatwia rozczesywanie, ale to tyle. Żadnych długofalowych efektów niestety nie zauwazyłam. Na plus ładny zapach.

Niestety nie dla mnie

Jestem posiadaczką cienkich, przetłuszczających się włosów z suchymi końcówkami (pamiątka po ombre- o zgrozo;)). teoretycznie odżywka powinna być moim strzałem w dziesiątkę. Niestety, osiągnięty efekt był daleki od doskonalości. Po tej odżywce mam niesamowicie napuszone końcówki, zaś przy skórze głowy włosy jak były przyklapnięte, tak są przyklapnięte nadal. Jeśli miałabym doszukiwać się już jakichś plusów to byłby to miły zapach i gęsta konsystencja- odżywka nie spływa z włosów.
Aktualnie używam jej jako pierwszego "O" w podczas mycia włosów metodą OMO :) tu wyrządza mniejsze szkody dla ostatecznego wyglądu mojej czupryny.

No nie do końca

Obietnica producenta nie została spełniona niestety. Mam włosy niskoporowate przez co bardzo łatwo je obciążyć , myślałam że choć trochę je dociazy aby je ujarzmić . Kupiłam ją z myślą także o nawilżeniu. Niestety się zawiodłam . Skład może i długi i ładny ale na marne :/

Huśtawka emocji i pozytywne zaskoczenie

Bardzo przyjemna i porządna odżywka, pomimo pierwszego, bardzo kiepskiego doświadczenia.

Obecnie korzystam z niej do mycia i jako odżywki na włosy wpół farbowane i naturalne na całej długości.
+ oczyszcza
+ nawilża i wzmacnia
+ nadaje objętość, wrażenie pogrubienia włosów (bez obciążenia) oraz odbija je u nasady
+ włosy są puszyste ale nie puszące się
+ ułatwia rozczesywanie

Pierwsza i kilka kolejnych aplikacji miały miejsce na rozjaśnianych do białości włosach (jednak nietkniętych koloryzacją od grubo ponad pół roku) z bardzo długim naturalnym odrostem i tutaj mega rozczarowanie - włosy zrobiły się sztywne jak druty, powyginane, ciężkie do rozczesania.. tak jakby stosowano suchy szampon dzień w dzień przed tydzień.. mimo, że inne balsamy i odżywki bez silikonów nigdy nie zrobiły mi takiego kuku. Odstawiłam ją do szafki na czarną godzinę.

Włosy blond zostały poddane prepigmentacji oraz farbowaniu ( diy) i wtem, nieoczekiwanie odżywka zaczęła działać jak marzenie.

Polecam nie skreślać tego produktu jeśli pierwsze użycie nie da oczekiwanych efektów. Można się nieźle zdziwić :)

Fajniutka

Mam włosy średnioporowate w stronę niskiej porowatości, są raczej zdrowe i gładkie, jedynie końcówki mają tendencję do lekkiego przesuszu. Cienkie i delikatne, łatwo je zniszczyć, przesuszyć i doprowadzić do rozdwajania nieodpowiednią pielęgnacją i zaniedbaniem. Skóra głowy wymaga praktycznie codziennego mycia.

Odżywka przyjemnie wygładza i nawilża włosy, nie jest może superodżywcza i dociążająca, za to nadrabia pięknym zapachem, który utrzymuje się następnego dnia, mega :) Plus za ciekawy skład z wieloma fajnymi ekstraktami. Najlepiej działa wczesana, pozostawiona na parę minut. Ułatwia rozczesywanie. Wydajna, jest taka 'tłuściutka' w konsystencji i łatwo sunie po włosach wszystkie dokładnie pokrywając. Na moich włosach się sprawdza, ale tak jak pisałam, mam obecnie dość zdrowe i niewymagające silnego odżywienia włosy.

Słaba

Zazwyczaj wybieram odżywki do suchych i zniszczonych włosów, więc ta w moim odczuciu ma zbyt słabe działanie, nie dociąża, nie wygładza. Mało wydajna, nic szczególnego. Moze sprawdzi się u kogoś z bardzo niskoporowatymi włosami.

może być, ale nie powala

Odżywka sama w sobie nie jest zła, chociaż mam wrażenie że ciężko ją zmyć mimo stosowania niewielkiej ilości. Często włosy po niej były lekko posklejane i miałam wrażenie że cały czas wyglądają jakby były przetłuszczone.

Dobra, ale szału nie ma

Odżywka jest naprawdę okej. Gęsta, wydajna, przyjemnie pachnie i odżywia włosy, jednak moje bardzo łatwo się plątały mimo jej stosowania. Teraz mieszam ją z inną odżywką z olejami i działa bardzo fajnie.

Jest ok

Dobra codzienna odżywka. Dociąża włosy, dzięki czemu nie puszą się, ładnie się po niej układają, nie są sklejone, łatwiej je rozczesać. Odniosłam wrażenie, że lekko prostuje włosy.