Garnier, Fructis, Hydra Fresh, Odżywka wzmacniająca do włosów przetłuszczających się, z suchymi końcówkami

Formuła odżywki wzmacniającej bez silikonów zawiera wodę kokosową oraz czynniki oczyszczające, aby wzmocnić i oczyścić włosy oraz nawilżyć ich końce.
Nowe formuły Fructis bez parabenów zawierają wzmacniające ekstakty owocowe. Garnier stworzył wyjątkowe połączenie białek z cytryny*, witamin B3 i B6, ekstraktów z owoców i roślin o udowodnionej skuteczności, aby zaoferować Ci widocznie zdrowsze, mocniejsze włosy.

Dla mnie w sam raz

Używam razem z szamponem z tej samej serii i jak dla mnie odżywka jest odpowiednia po niej nie mam obciążonych włosów i na drugi dzień nie wyglądaja jakby były nie myte z tydzień tak jak po innych zbyt ciężkich. Po umyciu włosów szamponem a potem nałożoną odżywką włosy są lekkie dobrze sie rozczesują i dla mnie dość nawilżone. Cytrusowy zapach utrzymuje sie długo na włosach a włosy są czyste puszyste i długo świeże. Ja uwielbiam ten zapach

No nie do końca

Obietnica producenta nie została spełniona niestety. Mam włosy niskoporowate przez co bardzo łatwo je obciążyć , myślałam że choć trochę je dociazy aby je ujarzmić . Kupiłam ją z myślą także o nawilżeniu. Niestety się zawiodłam . Skład może i długi i ładny ale na marne :/

Huśtawka emocji i pozytywne zaskoczenie

Bardzo przyjemna i porządna odżywka, pomimo pierwszego, bardzo kiepskiego doświadczenia.

Obecnie korzystam z niej do mycia i jako odżywki na włosy wpół farbowane i naturalne na całej długości.
+ oczyszcza
+ nawilża i wzmacnia
+ nadaje objętość, wrażenie pogrubienia włosów (bez obciążenia) oraz odbija je u nasady
+ włosy są puszyste ale nie puszące się
+ ułatwia rozczesywanie

Pierwsza i kilka kolejnych aplikacji miały miejsce na rozjaśnianych do białości włosach (jednak nietkniętych koloryzacją od grubo ponad pół roku) z bardzo długim naturalnym odrostem i tutaj mega rozczarowanie - włosy zrobiły się sztywne jak druty, powyginane, ciężkie do rozczesania.. tak jakby stosowano suchy szampon dzień w dzień przed tydzień.. mimo, że inne balsamy i odżywki bez silikonów nigdy nie zrobiły mi takiego kuku. Odstawiłam ją do szafki na czarną godzinę.

Włosy blond zostały poddane prepigmentacji oraz farbowaniu ( diy) i wtem, nieoczekiwanie odżywka zaczęła działać jak marzenie.

Polecam nie skreślać tego produktu jeśli pierwsze użycie nie da oczekiwanych efektów. Można się nieźle zdziwić :)

Fajniutka

Mam włosy średnioporowate w stronę niskiej porowatości, są raczej zdrowe i gładkie, jedynie końcówki mają tendencję do lekkiego przesuszu. Cienkie i delikatne, łatwo je zniszczyć, przesuszyć i doprowadzić do rozdwajania nieodpowiednią pielęgnacją i zaniedbaniem. Skóra głowy wymaga praktycznie codziennego mycia.

Odżywka przyjemnie wygładza i nawilża włosy, nie jest może superodżywcza i dociążająca, za to nadrabia pięknym zapachem, który utrzymuje się następnego dnia, mega :) Plus za ciekawy skład z wieloma fajnymi ekstraktami. Najlepiej działa wczesana, pozostawiona na parę minut. Ułatwia rozczesywanie. Wydajna, jest taka 'tłuściutka' w konsystencji i łatwo sunie po włosach wszystkie dokładnie pokrywając. Na moich włosach się sprawdza, ale tak jak pisałam, mam obecnie dość zdrowe i niewymagające silnego odżywienia włosy.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Słaba

Zazwyczaj wybieram odżywki do suchych i zniszczonych włosów, więc ta w moim odczuciu ma zbyt słabe działanie, nie dociąża, nie wygładza. Mało wydajna, nic szczególnego. Moze sprawdzi się u kogoś z bardzo niskoporowatymi włosami.

może być, ale nie powala

Odżywka sama w sobie nie jest zła, chociaż mam wrażenie że ciężko ją zmyć mimo stosowania niewielkiej ilości. Często włosy po niej były lekko posklejane i miałam wrażenie że cały czas wyglądają jakby były przetłuszczone.

Dobra, ale szału nie ma

Odżywka jest naprawdę okej. Gęsta, wydajna, przyjemnie pachnie i odżywia włosy, jednak moje bardzo łatwo się plątały mimo jej stosowania. Teraz mieszam ją z inną odżywką z olejami i działa bardzo fajnie.

Jest ok

Dobra codzienna odżywka. Dociąża włosy, dzięki czemu nie puszą się, ładnie się po niej układają, nie są sklejone, łatwiej je rozczesać. Odniosłam wrażenie, że lekko prostuje włosy.

Odżywka wygładza włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Spokojnie można ją nakładać na całą głowę i nie dojdzie do przetłuszczenia włosów. Opakowanie jest praktyczne, a produkt ma dobrą konsystencję i świeży zapach. Na pewno do niej kiedyś wrócę.

Dobra odżywka

Zestaw szampon i odżywka otrzymałam do przetestowania i przyznam, że odżywkę polubiłam bardziej.

Mam przetłuszczające się włosy i nie mogę ich codziennie myć, ani co każde mycie używać odżywki - więc oczekuje od odżywki tego, że jak już wkońcu włosy pozwolą mi na jej użycie to ma to być mega nawilżenie i działanie przeciw wypadaniu, przesuszaniu końcówek a przede wszystkim... aby nie przesadzić z ,,tłustością'' na moje przetuszczające się włosy. Ta odżywka spełniła moje oczekiwania i chętnie sięgnę po nią ponownie, co nie koniecznie mogę powiedzieć o szamponie z tej samej serii. Dodam, iż używałam odżywki nie tylko z tej samej serii szamponem i inaczej działa: lepiej.

Najbardziej podoba mi się zapach, ponieważ nie zdarza mi się często, że zanim użyje produktu to najpierw go wącham - a tutaj była to czysta i przyjemna aromaterapia!

Super

Odżywkę dostałam do przetestowania, na prawdę przypadła mi do gustu mniej niż szampon, jest wydajna, pozostawia na włosach piękny, świeży zapach. Bardzo nawilża końcówki. Po użyciu moje włosy nie są bardzo napuszone. Pomaga w rozczesywaniu włosów.

Bardzo fajna

Odżywkę Hydra Fresh Garnier Fructis dostałam jako produkt do przetestowania i podobnie jak w przypadku szamponu, bardzo mi się spodobała. Od kiedy tylko pamiętam miałam lekką awersję do odżywek, więc nie stosowałam ich przesadnie, ale w przypadku odżywki Hydra Fresh przekonałam się do regularnego stosowania i na prawdę się nie zawiodłam.
Odżywka świetnie nawilża końcówki włosów, jednocześnie ich nie obciążając. Bardzo ułatwia rozczesywanie - koniec ze splątanymi włosami. A w dodatku bardzo łatwo się spłukuje, co nie jest zbyt częste wśród odżywek do włosów.
Odżywka ma również przepiękny orzeźwiający zapach, który idealnie zgrywa się z zapachem szamponu. Nic tyko myć włosy!
Odżywka ma dużą pojemność - 200 ml, więc jest bardzo wydajna, a przy tak niskiej cenie i skuteczności jej zakup bardzo się opłaca. Opakowanie wygląda estetycznie i zachęcająco, a przy takiej pojemności pozostaje bardzo poręczne i nie wyślizguje się z ręki.
Jedyną wadą jaką zauważyłam jest niestety brak efektu wzmocnienia włosów.

Dobra dla lekko podniszczonych włosów

...z mocniejszymi zniszczeniami raczej sobie nie poradzi. Odżywka na pewno nie obciąża dodatkowo włosów, co jest dodatkowym plusem. Włosy po użyciu są sypkie, lśniące i miękkie. Nie zauważyłam spektakularnego odżywienia, lekkie wygładzenie owszem. Poręczna, łatwo otwierająca się butelka, która pozwala na dobre dozowanie produktu.