Body Lifting, Ujędrniające serum na rozstępy

Body Lifting, Ujędrniające serum na rozstępy

Aktywne serum redukujące rozstępy to nowoczesny preparat modelujący sylwetkę. Stanowi doskonałe rozwiązanie w walce z rozstępami i cellulitem. W widoczny sposób poprawia wygląd miejsc podatnych na rozstępy i cellulit. Ujędrnia, napina i uelastycznia oraz doskonale nawilża skórę. Synergistyczne działanie zielonej kawy, wyciągu z Siegesbieckia Orientalis, algi zielonej i mentholu wspomaga drenaż na poziomie tkanek tłuszczowych, pobudzając lipolizę tłuszczu, czyli jego spalanie. Wpływa na procesy regeneracji skóry oraz stymuluje syntezę kolagenu. Maksymalnie poprawia jędrność i elastyczność, rozstępy stają się mniej widoczne, a skóra bardziej napięta.
Preparat polecany szczególnie na noc. Stanowi uzupełnienie całej linii Body Lifting.

Zawiera
Zieloną kawę
Wyciąg z Siegesbieckia Orientalis
Algę zieloną
Menthol

Cena: 17zł/150ml

zero efektów

Balsamu tego używałam jakiś czas temu, ostatnio wpadły mi w ręce notatki stworzone po jego zużyciu (tak, tak - zanim odkryłam wizaż i KWC tworzyłam notatki na kartkach, by nie wracać do kosmetyków jakie mi nie odpowiadały).

Wracając do recenzji - jedynym chyba plusem jest fakt, iż nie podrażnił skory i nie powodował alergii.
Jeśli chodzi o właściwości ujędrniające, zmniejszające widoczność rozstępów czy uelastyczniające skórę - kompletnie ich nie posiada. Moja skóra po zużyciu 2. opakowań nie różniła się niczym.

Jeśli chodzi o samo nawilżenie też jest kiepski, a efekt "chłodzenia" bardzo przeszkadzał (szczególnie, że balsam jest polecany do używania na noc).

Ogólnie rzecz biorąc - odradzam.

Używam tego produktu od: parę miesięcy (ok. 3-4)
Ilość zużytych opakowań: 2.

Bez zmian

Nie pogorszył ani nie polepszył stanu mojej skóry. Działa trochę jak zwykły balsam do ciała, ale przecież nie tego oczekuje się od kosmetyku do walki z rozstępami.
Spory minus za zwodnicze obietnice producenta.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc

skuteczny

jestem bardzo zadowolona z serii Body Creator Sorai i to serum też mnie nie zawiodło. Napina i ujędrnia skórę, spłyca rozstępy, zapobiega nowym. Jedynym mankamentem jest menthol, który zimą daje naprawdę nieprzyjemne wrażenie, tzn. bardzo silnie chłodzi i ma się wrażenie jakby się miało kostki lodu na skórze. Ale z drugiej strony to pewnie znaczy że działa:) Jednak jeśli kupię go ponownie to tylko w porze letniej!! Co do wad to nie jestem pewna czy to jego wina, ale wyszyły mi jakieś czerwone kroskti na udach, których nigdy nie miałam, poza tym nie mam zastrzeżeń. Serum dobrze się wchłania, choć jak wiadomo nie można przesadzić z ilością, bo wtedy każdy kosmetyk wolniej wnika w skórę. Nie jest zbyt wydajny, mimo używania tylko na noc opakowanie wystarczyło na 1 miesiąc. Jednak dla efektu, jaki daje : piekne, gładkie i jędrne ciało i rozstępy prawie niewidoczne wart jest by go kupić!

Używam tego produktu od:

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Efektowny =)

efekty takie jak obievcywał producent. Zmiejszenie rozstepów o 50%. Razem z uzywaniem tego, codziennie masowałam skórę szorstką stroną gabki (pod prysznicem) i efekty widać=) Polecam, choć pewnie wypróbuję jeszcze inne kosmetyki.Pozdro !

Używam tego produktu od:1,5 miesiaca