Garnier, Fructis, Grow Strong, Maska wzmacniająca do włosów osłabionych

Garnier, Fructis, Grow Strong, Maska wzmacniająca do włosów osłabionych

Formuła maski wzmacniającej zawiera ekstakt z jabłek oraz wzmacniający ceramid, aby włosy były silniejsze i pełne blasku aż po same końce. Maska bez parabenów.

Nowe formuły Fructis bez parabenów zawierają wzmacniające ekstakty owocowe. Garnier stworzył wyjątkowe połączenie białek z cytryny*, witamin B3 i B6, ekstraktów z owoców i roślin o udowodnionej skuteczności, aby zaoferować Ci widocznie zdrowsze, mocniejsze włosy.

bez parabenów, zapachowa
w tubie
Skóra głowy
normalna
do włosów wypadających
wzmacniające

Wkurza mnie wprowadzanie klientów w błąd

Zirytował mnie opis na opakowaniu "ogranicza wypadanie włosów", ja się pytam jak? Myślałam, że wypadanie włosów leczymy od środka, suplementami itp. albo stosujemy jakieś wcierki bądź szampony, które nakładamy na skórę głowy, żeby wzmocnić cebulki włosów itp.
Ale maska? Maskę nakładamy tylko na włosy, nie w okolicach skóry, przez to mogą nam się bardziej przetłuszczać. Nigdy takich "ciężkich" produktów nie nakładam od nasady.
Jeżeli ta maska komuś uratowała włosy przed wypadaniem to będę po wrażeniem, co moim zdaniem są nikłe szanse..

Mam mieszane uczucia do tej maski... nie wiem co o niej myśleć, bo mam wrażenie, że z moimi włosami nie zrobiła nic. Nie zauważyłam, żadnych efektów, jedynie ładnie pachnące włosy.
Mało wydajna.

i ten jabłkowy zapach..

bardzo fajny kosmetyk, super zapach, włosy ładnie się rozczesują, maska dobrze nawilża, skąd wiem, że nawilża? bo jak mam dobrze nawilżone włosy to tworzą mi się piękne loki :) na pewno również wzmacnia włosy = ja widzę mniej wypadniętych w odpływie :)

Fajna, ale wyparta ;)

Do czasu odkrycia Elseve Dream Long używałam wiernie tylko tej maski. Przeszłam przez kilka opakowań. Chociaż muszę przyznać, że po ochach i achach nad EDL to już ta mnie nie zachwyca. Nie wpłynęła na porost włosów, natomiast bardzo dostatecznie odżywiała i ułatwiała rozczesywanie. Wciąż uważam, że jest o niebo lepsza od Garnier Hair Food - także zapachowo (tutaj mamy jabłuszko z nutką cytrusów, tam papaję lub banana - ale one działają słabiej na moje kruche włosy i mimo wszystko Fructis lepiej działa na rozczesywanie). Ostatnio nie widzę w sklepach, ale chętnie do niej jeszcze wrócę, bo nie lubię każdorazowo tego samego używać - moje włosy się przyzwyczajają. Pojemność, cena, zapach - ekstra. :)

Piękny zapach

Skusiłam się na tą odżywkę ze względu na promocję i nie żałuję!
Ma obłędny jabłkowy zapach, pięknie nawilża włosy, są przyjemne w dotyku i cudnie pachną. Dodatkowym atutem jest to, że nie trzeba jej zbyt długo trzymać na włosach, gdy nam się spieszy. Jeśli chodzi o jej działanie przeciw wypadaniu włosów, to póki co nie zauważyłam żadnych zmian.

Piękny zapach.

Maski używam od jakiegoś czasu. Kupiłam w promocji w supermarkecie. :)
Ma cudowny owocowy, słodki zapach.
Przyjemna konsystencja, która nie spływa z włosów.
Juz przy nakładaniu czuć miękkość włosa.
Włosy super wygładzone i nawilżone, nie potrzebują juz prostownicy.

Całkiem ok

Fajna maska do włosów. Jest bardzo wydajna a zarazem atrakcyjna cenowo. Nie zauważyłam, ażeby poprzez swą formułę obciążała moje włosy. Ma super zapach. Włosy dzięki jej stosowaniu są dobrze nawilżone, zregenerowane, nie plączą się ani nie puszą. Jednakże nie ma w niej nic wyjątkowego co skusiłoby mnie na ponowny zakup tejże maski.

Poprawia kondycje włosów

Jak napisano na opakowaniu, maska ma działać przeciw wypadaniu włosów, ale ja nie używałam jej w tym celu i nie zauważyłam w tym względzie żadnych zmian. Za to maska ładnie wygładza włosy, po użyciu są miękkie, lśniące, dobrze się rozczesują. Ja nie lubię owocowych zapachów, maska ma zapach syntetycznego jabłka, może niektórym się to podoba. Jak to maska, ma konsystencje trochę gęstszą niż zwykła odżywka, na szczęście wystarczy trzymać ją kilka minut, co jest dla mnie wielkim plusem. Ogólnie polecam, ja jestem z niej zadowolona, ale wypróbuje jeszcze inne maski z Fructis ;)

Zielone jabłuszko

Mile mnie zaskoczyła, włosy są po niej wygładzone (takie doprostowane), łatwiej się rozczesują, nie plączą się, są miękkie i lśniące. Bardzo podoba mi się efekt jaki daje. Zapach trochę mnie śmieszy, przypomina jabłkowe landrynki ale trochę też odświeżacz powietrza, tak czy siak bardzo go polubiłam i chętnie łączę te odżywkę z owocowymi szamponami.

Ogólnie uwielbiam maski do włosów, więc testuje ich sporo, bo moje włosy zdecydowanie tego potrzebują po każdym myciu. Ta maseczka jest naprawdę fajna, ma świetny zapach, jest odpowiednio gęsta i nie spływa z włosów gdy chcę ją dłużej potrzymać i daje fajne efekty, bo włosy sa po niej mi ękkie i ładnie pachną.

Jest ok

Kupiłam z czystej ciekawości bo jakoś nigdy nie nakładałam masek, ale stwierdzam, że to był błąd. Na opakowaniu jest napisane trzymać 3 min. Ja nakładam, owijam ręcznikiem i folią i trzymam okolo 15 min. Ku mojemu zaskoczeniu włosy nie plączą się i nie puszą na końcach. Pięknie i długo pachną. Jak dla mnie super.

Całkiem, ale ten zapach...

Moje włosy potrzebują wsparcia. Gdy byłam młodsza, wystarczające było dla mnie stosowanie szamponu, by umyć je. Teraz wiem, że sam szampon nie rozwiązuje wszystkich problemów, a by cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami, warto zainwestować w coś wiecej. Włosy mam za biust i ich problemem jest nadmierne puszenie się pod wpływem wilgoci. Bez maski nie ma szans, by dojść z nimi do ładu i składu. Ta z Garniera skusiła mnie niską ceną na jednej z promocji. Na początku nie byłam przekonana do jej działania, ale im dłużej ją stosowałam, tym bardziej widziałam jej pozytywny wpływ na moje włosy. Lepiej się układały, były dobrze dociążone... wydajność rewelacyjna, myślałam, że nigdy jej nie skończę! Jedynym problemem stał się dla mnie zapach... Na początku wydawał się prześliczny, ale później stał się zbyt słodki, sztuczny i męczący. Dla samego działania wróciłabym do tej maski, ale jej woń jakoś mnie nie zachęca...

Lubię

Maska ma przepiękny zapach, który czuć na włosach przez długi czas. Dzięki niej włosy są nawilżone, odżywione i według mnie miękkie w dotyku. Nie plączą się i z łatwością można je rozczesać. Przy regularnym stosowaniu włosy znacznie mniej wypadają.