Soraya, Body Lifting, Antycellulitowy balsam do ciała

Soraya, Body Lifting, Antycellulitowy balsam do ciała

Zawiera unikalne połączenie substancji aktywnych Contur Shape, które działają ujędrniająco i wyszczuplająco, polepszając jędrność i wygładzenie. Centelia Asiatica przyspiesza syntezę kolagenu, powodując wygładzenie i uelastycznienie skóry. Kompleks trzech roślin: dzikiego bzu czarnego, werbeny pospolitej oraz jambłusznika goździkowatego ma działanie wspomagające drenaż limfatyczny oraz eliminujące zatrzymywanie wody na poziomie tkanek. Posiada silne działanie przeciwzapalne oraz przeciwobrzękowe. Zawartość mentolu daje uczucie chłodzenia.

Zawiera:
-Centelia Asiatica przyspiesza syntezę kolagenu
-Dziki bez czarny, werbena pospolita oraz jambłusznik goździkowaty wspomagają drenaż limfatyczny,eliminują zatrzymanie wody na poziomie tkanek
-Mentol daje uczucie chłodzenia

Cena: ok. 17 zł/150 ml

Będę robić nic Nic będę robić

Ma-sa-kra!
Totalne dno, pomyłka i porażka! Nie spełnia swojej roli - działania antycellulitowego nie zauważyłam wcale (i to przy 2óch opakowaniach!). Zero wydajności a do tego okropnie wysuszył mi skórę!
Najgorszy balsam antycell. jaki miałam.

Używam tego produktu od: 1,5mies.

mój pierwszy

Nigdy wcześniej nie stosowałam nic przeciw cellulitowi, to moze jestem nieobiektywna ;) , ale ten balsam w miarę spęłnił moje oczekiwania.

Po zdjeciu gipsyu z nogi zaczęły pojawiać sie na niej grudki tłuszczyku. Szybko kupiłam krem, a ze wcześniej byłam zadowolona z balsamu brązującego z tej serii, no i chciałam zacząć od czegoś tańszego kupiłam Body Lifting.

Grudki zaczęły się zmniejszać, zaczęłam stosować go również na brzuch, skóra bardzo sie poprawiła. Moim zdaniem (póki co) jest świetny!

Używam tego produktu od: listopada

bez rezulatów

zuzylam chyba cztery lub pięc opakowan tego balsamu i niestety ale nie widze efektow... szkoda pieniedzy... jedyna zaleta i plus tego balsamu to to, ze po nalozeniu go na skore dawal fajne uczucie chlodu...

Używam tego produktu od:czrewca
Ilość zużytych opakowań:4-5

wrastające włoski

wypadł cienko

Kupiłam balsam 2 tyg. temu jako nowość.Myślałam że po takiej lekturze na butelce choc połowa okaże się prawdą. A tu niecałkiem tak się stało.Najlepiej odczuwalne to chłodzenie (niestety na zimę nie polecam!) i lekki drenaż.Podobny bardzo do Eveline. Wchłania się szybko, ale nie wygładza ani nie pojędrnia.Ot taki balsamik stosować sobie można, by nie było grzechu że nie stosuje się nic na cellulit.Ale nie jest to jakiś spektakularny balsam.

Używam tego produktu od:2 tyg.