Lirene Dermoprogram, Body Shaping, Balsam z kompleksem wyszczuplającym

Lirene Dermoprogram, Body Shaping, Balsam z kompleksem wyszczuplającym

Zgłaszająca osoba: Olkaaa123

Balsam do ciała o działaniu wyszczuplajacym, ujędrniajacym, stymulującym spalanie tłuszczu i nawilżającym.
Aktywne działanie:
- aktywny kompleks roślinny z kofeiną - wyszczupla i ujędrnia
poprzez przyspieszenie spalania tłuszczu w tkankach oraz usunięcie nadmiaru toksyn;
- wyciąg z NONI - doskonale wpływa na
poprawę sprężystości skóry; bogaty zestaw składników aktywnych wygładza ją i uelastycznia,
- masło kakaowe - zapobiega nadmiernemu wysuszeniu naskórka,
- koktajl witamin A i E - zamknięte w specjalnych sferach, poprawiają kondycję Twojej skóry.

Nawet niezły

Na balsam przypadkowo wpadłam w Rossmanie - skusiła mnie pormocja cenowa (10 zł za 400 ml), więc kupiłam i w sumie nie żałuję, ale zaskoczna jakością też nie jestem :P

Plusy:
+ wydajny,
+ bezproblemowo rozprowadza się po skórze, zielone drobinki szybko się rozpuszczają,
- szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze,
+ nie lepi się,
+ nawilża.

Co do minusów to jako takich nie ma, bo produkt jest ok, poza tym może że nie zauważyłam wyszczuplającego działania, ale też się nie spodziewałam :)

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania 400 ml

Dobry

Nie wiem, czy kupię go jeszcze, bo lubię testować nowe kosmetyki, w balsamach rzadko wracam do jednego i tego samego, aczkolwiek ten:

+ dobrze nawilża
+ dba o skórę
+ nie uczula
+ nie podrażnia
+ nawilżenie jest długotrwałe
+ ładnie pachnie
+ ma przyjemną konsystencję taką w sam raz
+ wydajny
+ lekko ujędrnia

Wiadomo, że nie wyszczupla, przynajmniej u mnie, bo wg. mnie tylko dieta + ćwiczenia są w stanie to zrobić, ale kosmetyk jest na plus:))

Ilość zużytych opakowań: 1 cała

bardzo fajny

Balsam spełnia swoje zadanie, według mnie nie tylko nawilża, ale rónież napina i ujędrnia. Niby wyszczuplania mi nie trzeba, ale wydaje mi się że jakieś efekty są:-) Jestem wierna marce Lirene jeśli chodzi o kosmetyki pielęgnacyjne i testuję różne produkty tej firmy. A teraz przerzuciałam się na nowość Lirene - Max Slim i jest super.

Manicure - glitter nails

Przyjemny produkt

Balsam kupiłam tylko dlatego że był w promocji za 10 zł a potrzebowałam czegoś do smarowania po kąpieli.
Nie zauważyłam jakis efektów ujędrniajacych, spalających tłuszcz itd. Myślę że aby otrzymać taki efekt należałoby nacierać się nim przynajmniej rok.
Zapadł mi w pamięć niesamowicie przyjemny zapach jaki ma ten balsam. Wchłaniał się nie tak szybko jakbym tego oczekiwała, ale nie był to długi czas. Dobrze się rozsmarowywał.

Ogólnie jest to dość przyjemny produkt! :D

Może być

Od razu mówie ,że używałam go 2 razy dziennie przez tydzień , bo miałam tylko pół opakowania ,więc większych efektów nie ma:D
Plusy :
-zapach
-drobinki peelingujące
-lekko napina skóre
-lekko ujędrnia
Minusy:
-wydobycie z opakowania
-wydajajność
-brak wyszczuplenia xd

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: skończyłam pierwsze

doskonale ujędrnia i nawilża

od jakiegoś czasu nabrałam zaufania do marki Lirene - głownie z powodu wspaniałych komponentów, które są odpowiednie dla skóry wrażliwej. Na balsam ten natrafiłam w Rossmannie za jakieś śmieszne pieniądze, ok.11 zł za 400 ml! pomyślałam, ze warto spróbowac i nie zawiodłam się. Balsam posiada zielone drobinki - początkowo myślałam iż będą oporne na rozsmarowanie, jednak w mgnieniu oka się rozpuszczają. Zapach balsamu jest delikatny, na szczęście nieapteczny i nazbyt kakaowy. szybko się wchłania i o dziwo - jak na balsam wyszczuplający, który ma za zadanie ujędrniac - wspaniale nawilża! efekty zauważyłam po pierwszym zastosowaniu. Skóra była naprawdę zauważalnie napięta i nawilżona na drugi dzień, jednak ku mojemu zaskoczeniu postępy w ujędrnianiu były widoczne bardziej po każdorazowej aplikacji. zazwyczaj bywa tak,że na efekty trzeba długo czekac badź są zauważalne od razu, ale później nic się nie zmienia. Oczywiście nie wierzę w to,że wyszczupla, ale wygładza,ujędrnia i odżywia skórę w 100%! Dodam jeszcze, ze formuła balsamu nie jest oporna na wyciskanie z opakowania, nie przykleja się do scianek tubki i nie trzeba stawiac jej do góry dnem. jak dla mnie rewelacja!

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 2/5 zużytego opakowania

godny uwagi

Dorwałam go w rossmanie w promocji.
Jako, że nie wierzę w żadne balsamy/kremy/serum o zbawczej mocy zmniejszania ciała, nie będę go oceniała pod tym względem;)
plusy:
+ 400ml za 11 zł
+przyjemny zapach
+ nie klei się, nie jest tłusty
+ fajna konsystencja
+dobrze się wchłania
+ JAKO,ŻE NALEŻĘ DO GRUBASKÓW TESTUJĘ MNÓSTWO KREMOW ITP WYSZCZUPLAJĄCYCH, A JAK DO TEJ PORY TEN JAKO JEDYNY SPRAWIŁ, ŻE SKÓRA PO NAŁOŻENIU JEST BAAARDZO PRZYJEMNA W DOTYKU, MIĘKKA, NAWILŻONA
+ nawilża, jak już wspomniałam
+ w odróżnieniu od np. Bielendy czy balsamów z Avonu do wyszczuplania itp. ten balsam nie jest tak rzadki, więc wsmarowanie go zajmuję chwilkę więcej czasu- ale to jest plus, bo jak wiadomo masaż poprawia skórę

minusów w zasadzie nie ma, bo jak już mówiłam, nie wierzę w cudowną moc schudnięcia poprzez krem :D

Używam tego produktu od: mies

Zwykły!

Zacznę od ceny. 15 złotych około za 400 ml? To cena niezbyt wygórowana jak na balsam do zadań specjalnych, szczególnie, że kupiłam go w promocji za 10 zł z hakiem.

Konsystencja. Zwykła, balsamowata. Wchłania się przyzwoicie, drobne kuleczki z witaminą A czy E (nie pamiętam) czasami się nie rozpuszczają, ale to sporadyczne przypadki. Generalnie jest jak najzwyczajniejszy balsam z bajerem w postaci kuleczek. Długo trzeba masować by się całkowicie wchłonął jak na balsam. I dodatkowo zostawia film.

Zapach. Mdły. Najzwyklejszy. Mnie osobiście koszmarnie nudzi i już nie mogę się doczekać, aż się go pozbędę, więc smaruję się nim jak tylko mogę.

Wydajność całkiem dobra, biorąc pod uwagę fakt że nie smaruję tylko ud ale i całe nogi (także po depilacji), pośladki, brzuch i boczki. Ostatnio zaczęłam plecki i ręce, bo chcę już mieć go z głowy.

Działanie. Nawilża średnio, zależy ile go napakujemy na skórę i ile będziemy masować. Na nogi daję więcej i dłużej trzyma, delikatnie natłuszcza i pozostawia ów film na skórze, ale słabo wyczuwalny.

Zmiana napięcia skóry - dopiero kiedy przeczytałam recenzje, zaczęłam się tym interesować. Minimalnie. Mój TŻ też nie widzi jakieś drastycznej różnicy.

Wyszczuplanie - och, tak, szczególnie wyszczuplił mój czas i cierpliwość do zapachu. Nie obchodzą mnie kosmetyki pseudo wyszczuplające dla leniuchów które liczą na cuda i idiotów chwytających bez krytyki to, że kosmetyk coś da. Lubię kosmetyki wyszczuplające, bo ujędrniają, a przynajmniej z założenia i składników. Moje ciałko rozmiaru S/M potrzebuje tylko ujędrnienia.

Podsumowując - zwykły balsam i tyle. Mało substancji aktywnych, mało działania. Zapachu nie lubię wręcz. Nie mogę się doczekać aż go skończę...
Dwie gwiazdki za delikatne napięcie skóry i minimalne zagęszczenie skóry, podkreślenie mojego małego cellulitu, który będzie teraz łatwiej zlikwidować.

super

moje KWC od 3 miesięcy :)skusiłam sie na niego gdyż był w promocji i nabyłam go za 9,90 wcześniej stosowałam Dove tez ujędrniający lecz cena 28zł
ogolnie pozytywne zaskoczenie:
lekki ,wchłania sie nawet ok i nie zostawia tłustej warstwy, naprawde mam wrazenie ze skora bardziej napieta ,nawilza tez ok posiada zielone kuleczki ktore super sie pozprowadzaja, zapach bardzo przyjemny lekki i szybko wietrzeje co dla mnie na duzy + wyszczuplanie znikome ale poprawia stan skóry napinai cena 15zł za 400ml

miły :-)

balsam szybko się wchłania co jest dla mnie dużym plusem,fajnie nawilża i wygładza skórę,lekko ujędrnia,ale działania wyszczuplającego nie ma na pewno :-) (sam balsam cudów nie zdziała ;-)) lubię go też za zapach masła kakaowego :-)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Taki nijaki

Balsam ogólnie bardzo dobry, ładnie nawilża skórę, i ma przyjemny zapach, ale żeby ujędrniał to nic nie zauważyłam. A mam porównanie z innymi balsamami tego typu z podobnej półki cenowej.
Ogólnie polecam, ale efektow wyszczuplania czy nawet delikatnego ujedrnienia prosze sie nie spodziewac.

Używam tego produktu od:2009

Czy coś zdziałał?

To kolejny mój z kolei testowany balsam do ciała z serii Body Colour. Muszę przyznać, że balsamy sa wysokiej jakości, dobrze nawilżają. Ten nie jest wyjątkiem. Zawiera on również mikrokapsułki które o dziwo bardzo szybko i łatwo się rozprowadzają i znikają pomimo swojego jaskrawoniebieskiego koloru.
Mam po nim skórę gładką, ale czy bardziej ujędrnioną i czy jestem po nim szczuplejsza? ;=) Wątpię, poza tym musiałabym trochę dłużej testować ten produkt, ale mimo wszystko jest dość przyzwoitym nawilżaczem.
Odejmuję jedną gwiazdkę, bo mógłby jednak ciut lepiej nawilżać, pod koniec dnia mam lekko przesuszone łokcie i nogi.