24/7 Dezodorant w aerozolu

24/7 Dezodorant w aerozolu

Dezodoranty Lady Speed Stick 24/7 w sprayu to nowoczesne kosmetyki dla aktywnych, młodych kobiet. Zawierają system przedłużonej ochrony, który pod wpływem sygnałów wysyłanych przez ciało, stopniowo uwalnia składniki antyperspiracyjne. Dzięki temu nowe dezodoranty Lady Speed Stick 24/7 skutecznie chronią przed potem i jego zapachem oraz zapewniają uczucie świeżości przez cały dzień.
Dostępne w 3 zapachach:
fresh fusion
satin pear
fruity splash

Skład: /Fresh Fusion/ Butane, Propane, Isobutane, Aluminium Chlorohydrate, Isopropyl Palmitate, Cyclopentasiloxane, Parfum, Disteardimonium Hectorite, Dimethiconol, Propylene Carbonate, Aloe Barbadensis, Alpha-Methyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional.
/Satin Pear/ Butane, Propane, Isobutane, Aluminium Chlorohydrate, Isopropyl Palmitate, Cyclopentasiloxane, Parfum, Disteardimonium Hectorite, Dimethiconol, Propylene Carbonate, Aloe Barbadensis, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Limonene.

Cena: ok. 10zł / 150ml
/e/

słaba ochrona

Zużyłam pierwsze i ostatnie opakowanie tego dezodorantu. Nie jest rewelacyjny, nie chroni idealnie, ma wiele wad i trochę zalet, jednak nie kupiłabym go po raz kolejny; Moim zdaniem jest to średni kosmetyk; Wydaje mi się, że osobiście potrzebuję większej ochrony;

Moja ocena:

Na plus:

+ ładny, świeży zapach;

+ wydajny; używałam go sporo, a mimo to wystarczył na miesiąc, tak jak moje poprzednie dezodoranty;

+ przystępna, niska cena;

+ nie uczulił mnie; nie podrażnił;

Plus/Minus

+/- średnio chroni; podczas uprawiania sportu taka ochrona to za mało;

+/- czasami zostawia białe ślady

Na minus:

- w bardzo niewielkim stopniu niweluje przykry zapach

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

PORAŻKA

NIGDY WIĘCEJ NIE KUPIĘ.

Po godzinie od użycia dezodorantu szczypała mnie skóra, zapach dezodorantu mieszał sie z potem i co tu dużo mówiąc, nie był za przyjemny. NIGDY TAK NIE MIAŁAM Z ŻADNYM DEZODORANTEM. O niebo lepiej było gdy go w ogóle nie użyłam w ciągu dnia, problem zniknął.

Najbardziej zdziwiło mnie to, że kiedyś go używałam i był całkiem w porządku, a teraz? Koszmar.

Używam tego produktu od: ostatnie skończyłam 2 msc temu.

Bardzo dobry, polecam.

Na wstępie powiem, że miałam wersję aloe vera.
+ ładny, delikatny, nieduszący zapach
+ ładne opakowanie
+ wygodny aplikator
+zapobiega przykremu zapachowi, w ogóle nie czuć potu
+działa przez cały dzień
+delikatny zapach, kt óry czuć gdy chodzę w krótkiej koszulce, jakby to był dezodorant- perfum 2w1
+nie zostawia białych śladów
+/- czasem mam lekko mokre od potu więć go nie powstrzymuje, ale zapach potu maskuje

depilacja brwi

Okropny!!!

Okropieństwo!
Często chodzę w czarnych rzeczach. Specjalnie wybrałam wersję, która gwarantowała mi brak białych plam (jak byk na opakowaniu napisano "NO WHITE BRACES").
Tymczasem...

Jak się lekko psiknie, to za mało.
Jak za dużo - pod pachami gromadzi się od razu jakby talk. W ogóle gromadzi się okropna warstewka, jak się przejedzie palcem, to zostaje warstewka tego...
Na wszystkich bluzkach, jakie nosiłam podczas używania tego dezodorantu, porobiły się okropne plamy (a chodzę tylko w materiałach przepuszczających swobodnie powietrze). Na czarnych - białe, sztywne plamy, na jasnych - żółte.
Nawet zapach nie jest przyjemny - duszący.
Nie chroni przed poceniem.

Jednym słowem - okropność, nigdy więcej!

Ilość zużytych opakowań: 1 i już nigdy więcej

może byc.

śliczny zapach (fruity splash), ale te białe ślady, które zostawia niemalże każdy antyperspirant.
jest ok, chociaż pocenia jakoś specjalnie nie zniwelował.

Używam tego produktu od: tygodnia

Ładny zapach

Dezodorant kupiła moja mama, ale że brudzi ubrania, więc mi go oddała. Ja staram się używać go pod te ubrania, pod które nie będzie widać żadnych plam. A wystarczy trochę poczekać i problem z głowy. Zapach jest bardzo ładny, mocny co prawda, ale mi to nie przeszkadza. Chroni przed potem, ale mój ukochany Impulse robi to lepiej.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Cienizna

Nie spełnia swojej podstawowej funkcji - nie chroni przed poceniem się, ani nawet za bardzo nie chroni przed zapachem potu (chociaż z tym jest trochę lepiej). Zapachy są ładne, ale oczywiście nie tuż po rozpyleniu - jak wszystkie kosmetyki w spreju wtedy bardzo dusi. Plusem jest to, że nie trzeba czekać, aż wyschnie skóra, ale to znów jest cecha wszystkich dezodorantów i antyperspirantów w spreju. Brudzi ubrania.

Używam tego produktu od: 2,5 tyg.

Przeciętny...

Spodobała mi się reklama z jedną z moich idolek, zniewolił mnie zapach. Kupiłam zadowolona z nadzieją, że przy wysiłku fizycznym jaki znoszę codziennie okaże się skuteczniejszy niż swoji poprzednicy. Prowadzę bardzo aktywny tryb życia i już po półtoragodzinnym treningu moja bluzka była calutka mokra i pachniała dość "nieprzyjemnie". Jednak na zwykły, sobotni dzień, kiedy nie ma nawet mowy o nadmiernym wysiłku, jest naprawdę dobry.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

pomylka

totalna klapa... chronic przed poceniem chroni, na zapach nie narzekam, ale OGROMNYM minusem sa te okropne biale slady, popryskam sie i cale pachy biale.... zmarnowalam sobie przez to jedna bluzke. jedeynym rozwiazaniem i zarazem nie wyrzuceniem jest stsowanie do bialych ubran

Używam tego produktu od: maja

hmm

Zastanawiam sie jakim cudem wpadłam na pomysl kupienia tego dezodorantu. Moze go z jakims innym pomylilam? Nie nalezy do najlepszych, nie nalezy nawet do tych srednich. Kiepska ochrona, szczypie troche. Ogromny minus nalezy mu sie za intensywny zapach - cos strasznego! Ogolnie nie polecam, znam lepsze w tej samej cenie, a nawet tansze.
Na szczescie siostra lubi kosmetyki tej serii, wiec moze sie jej sodoba. U mnie przegrał.

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczete i oddane

żadnej gwiazdki!!!!

Tak jakbym w ogóle nie uzyła żadnego dezodorantu!! Totalne zero. I to nawet nie chodzi o to ,że nie chroni przed potem (bo nie chroni), ale nie niweluje nawet zapachu potu z czym jak do tej pory problemu nie miał żaden z używanych przeze mnie deo. Aha! Nie mam problemów z nadmierną potliwością. Jeszcze jedna sprawa: zapach! Koszmarny, mocnyny, natrętmy, przy rozpylaniu można się udusić - wietrzenie pokoju wskazane! Koszmar i wyrzucone pieniądze. Zawiodłam się bardzo... Tyle na ten temat...Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Ani śladu potu...

Świetny antyperspirant o przyjemnym zapachu i niewygórowanej cenie. Bardzo dobrze chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Nie zostawia śladów na ubraniech i nie podrażnia skóry.

EDIT: Po dłuższym czasie używanie zmieniem zdanie. Kosmetyk faktycznie jest dobry, ale nie zasługuja na tytuł KWC.

Używam tego produktu od: kilku tygodni